Les Gars d'en Bas - nové/nouvel/new CD - crowfunding kampaň

Novinky - Les Gars d'en Bas - nové/nouvel/new CD

Nové CD s novým členem a hosty – krása! Un nouveau CD avec un nouveau membre et des invités – Oh! A new CD with a new member and guests – beautiful!

Hudba

Hotovo!

_

Díky, drazí podporovatelé. Díky vám budeme mít během léta hotové a vyrobené krásné nové cédéčko. Jako potěšení pro hned teď jsme na tajnou podstránku nahráli ještě lepší verzi písničky Ultima Birretta, a to v aktuálním stavu mixu, a ne jen v surovém studiovém zvuku. A všechny zasloužené odměny vám postupně doručíme. Poštou, na koncertech nebo třeba i jinými způsoby. Tak na viděnou.

Merci chers donateurs. Grace à vous nous aurons cet été un tout nouveau CD. Pour vous faire patienter nous vous mettons en lien la version complète de notre morceau "Ultima Birretta". Nous vous remettrons bien entendu tous les jolis cadeaux que vous nous avez commandés, par la poste, à un concert ou autre...A bientôt!

Skoro vše!

.

Přátelé, díky za vaši podporu. Už je před námi jen poslední krok. Teď Vám dáváme kompletní surovou nahrávku všech nástrojů, ale uvidíte, až překročíme těch cílových pětadvacet tisíc, že to ještě teď zdaleka nebylo vše. Hra pokračuje, chvalte nás až za hory.

Díky, drazí podporovatelé.

Překročili jsme metu naspořených patnácti tisíc korun, a proto vám podle úmluvy přidáváme k bicím, kontrabasu a kytaře další stopy. Teď už je Ultima Birretta skoro hotová. Ale pouze skoro. Však snad zanedlouho uvidíte, co v ní ještě chybí. Aktuální verzi si poslechněte zde.