Lelía česká přírodní kosmetika - crowfunding kampaň

Novinky - Lelía česká přírodní kosmetika

Pomozte mi podpořit růst české ručně vyráběné kosmetiky, protože věřím, žemá smysl vyrábět přírodně v Čechách a v malém množství.

Ostatní

JSME VE FINÁLE!

Je posledního listopadu a to znamená, že projekt se blíží ke svému konci. Bohužel se nepodařilo nasbírat cílovou částku, ale aspoň jsem měla možnost vidět, kolik už příznivců Lelía má a jsem za to vděčná! JSME VE FINÁLE! Obrázek

Ještě jednou Vám všem chci moc poděkovat za podporu projektu! Bylo krásné sledovat, jak se zprávy šíří a z různých koutů našeho kraje přichází podpora a zájem o produkty Lelía. Nevěším hlavu, protože Lelía pokračuje dál. Musí!:) Na co mi budou síly a peníze stačit :) Nové produkty budou dříve nebo později. Vám všem patří ještě jedno velké díky, protože bez Vás by to nešlo. Bez Vás by Lelía nedošla ani sem. Jakmile se projekt oficiálně ukončí, peníze Vám budou vráceny v plné výši. Kdo byste měl zájem podpořit Lelíu i tak, vytvořila jsem pro Vás na eshopu slevu ve výši 20% na všechny produkty. Stačí zadat kód jsembozi a sleva se v košíku automaticky odečte. Slevu můžete použít po celý prosinec a platí na jeden nákup. 

Závěrem Vám ještě jednou děkuji, přeji klidné svátky a opravdu spokojené dny v roce příštím.

A nezapomínejte... jsme božské :) Tělem i duší...

JSME V PŮLI!

Uběhla polovina času, po který sbíráme. Částka je zatím menší než polovina, ale pořád se nevzdávám:) Ráda bych totiž, aby nové produkty byly na světě co nejdříve. JSME V PŮLI! Obrázek

Uběhla již polovina času, ale stále se nevzdávám. Moc bych si přála, aby nové produkty spatřily světlo světa co nejdříve:) Zároveň chci moc poděkovat Vám, kteří jste již přispěli a doufám, že se podaří projekt úspěšně uzavřít. Chci Váš ještě poprosit o pomoc, pokud máte okolo sebe příznivce přírodní kosmetiky, abyste tento projekt s nimi sdíleli. Produkty mají dlouhou trvanlivost a hodí se výborně jako dárky třeba pro paní učitelky. Určitě je i možné produkty dodat později, pokud byste je chtěli využít třeba v jiné části roku.

Ještě jednou Vám všem moc děkuji!

DOSÁHLI JSME 10%

Máme nasbíráno 10% z cílové částky! DOSÁHLI JSME 10% Obrázek

Již za pět dní se podařilo nasbírat 10% z cílové částky, v což jsem ani nedoufala! Moc Vám všem děkuji a již pracuji na přípravě Vašich produktů, aby bylo všeho dostatek. Pokud máte nějaké přátele, kolegyně v práci, které mají rády přírodní ručně vyráběnou kosmetiku, budu ráda za sdílení projektu, aby si produkty mohly vyzkoušet za zvýhodněnou cenu.

Moc Vám všem ještě jednou děkuji! Snad se to povede:)

Na obrázcích vidíte, jak se pomalu vyvíjí afrodiziakální olej a jak bude lahvička pomalu vypadat:)