Lehké fantazijno - antologie o ženské duši - crowfunding kampaň

Novinky - Lehké fantazijno - antologie o ženské duši

Reprint 1. dílu fantastické antologie o tom, že žena je jedinečnou bytostí, v níž se zrcadlí otisky duší čtyř tvorů - lva, sovy, draka a labutě.

Knihy
A vězte, že pokud objevíte ve vaně labuť, zahlédnete za oknem draka, ráno vás vzbudí lví řev, anebo v zahradním altánku bdí každou noc sova, tak je to všechno pravda! Síla, moudrost, nespoutanost a láska jsou s Vámi! Loučíme se a děkujeme! Obrázek

A co bude dál? Zařídíme dotisk Ženy se lvem a antologie bude zase kompletní!  Díky Vám opět bude moci plnit svůj účel jako celek a na vybraných příbězích ukazovat, jak lze vnímat svět skrze specifickou ženskou zkušenost. Jenom ženy můžou ukázat ženám, jakou cestou se vydat, jak o sobě smýšlet, co na sobě zlepšit. Věříme, že naše autorky se stanou vašimi průvodkyněmi životem a díky úplné sadě výkladových karet dokonce i poradkyněmi. Budete-li chtít, pište nám své dojmy, poznatky či dotazy na e-mail: lehke.fantazijno@seznam.cz

Zažijte ten úžasný pocit, kdy všechny Vaše starosti odplývají na křídlech labutí! A místo nich zabírá uvolněné místo ve Vašem životě krása a láska... Nechte starosti Ženě s labutí, ať s ní odplují! Obrázek

Co Vás čeká uvnitř Ženy s labutí? Nepochybujte, že to bude opět 13 zajímavých povídek od 13 autorek a také nezbytných 13 doprovodných karet.

S Evou Hauserovou nejprve okusíte epidemii lykantropie pramenící v jedné reklamní agentuře. (karta Sounáležitost)

Otázku cti minotauřího bojovníka vám předvede Zuzana Hartmanová během žoldáckého doprovodu cenného nákladu přes nebezpečné území. (karta Zapomnění)

Sanča Fülle vás zavede do světa po třetí světové válce, kdy Evropu brázdí klan motorkářských mnichů, zatímco reformované křesťanství hledá způsob, jak vycházet s příchozími Tibeťany. (karta Osvícení)

Proč Ludvík Bavorský postavil proslulý romantický zámek Neuschwanstein, to se dozvíte v povídce Emmy Surdu. (karta Láska)

Anna Olejárová nepochybuje, že kdyby se na českém nebo slovenském území objevila bájná nadpřirozená bytost, našli by se občané, kteří by na ní uměli vydělat. (karta Hojnost)

Hrdinové příběhu Lenky Hnízdilové zachraňují cizí fantastické světy a žijí tak dvojí život. (karta Věrnost)

Podíváte se někam mezi pravěk a starověk v našich zemích, kde Veronika Salášková přichystala pro žačku šamanky osudovou zkoušku, ve které hrozí nebezpečí všem z jejich osady. (karta Léčba)

Petra Štarková vám ukáže, kterak E. A. Poe na svého Havrana přišel. (karta Předtucha)

Monika Kandriková vás oblékne do pestrobarevného mimozemského kožichu, který se hemží životem. (karta Mateřství)

S Dagmar Lachmanovou najdete recept, jak řešit domácí násilí nadpřirozenou cestou. (karta Zoufalství)

Kristýna Sněgoňová vás zavede do alternativní minulosti v době mezi světovými válkami, kdy Brdy hostily zástupy nadpřirozených bytostí. (karta Popírání)

Radmila Tomšů vám předvede, jak se může vyvést čarodějné dítko, když získá příliš moci. (karta Výchova)

Ukáže se reklama na společnost, plnící vaše největší přání, jako běžný internetový podvod? Odpověď najdete v povídce Jany Plauchové. (karta Štěstí)

Zažijte ten úžasný pocit nespoutanosti, který si budete moci dovolit při četbě knihy i v životě, pokud dovolíte, aby se drak stal Vaší součástí! Vtrhne i Vám do života Žena s drakem? Obrázek

Co na Vás čeká uvnitř Ženy s drakem? Přece další porce 13 povídek od 13 autorek a jejich nádherné výkladové karty!

Válka o magické zřídlo a ochrana vesnice ve stylu Sedmi statečných, to je úvodní povídka Petry Neomillnerové. (karta Nespoutanost)

Noční můru prožijete za doby knížete Václava společně s hlavní hrdinkou Zuzany Koubkové. (karta Důvěra)

O digitální i ten pravý svět v Praze rozdělené mezi různé frakce svedete bitvu v kyberpunkové povídce Venduly Brunhoferové. (karta Vítězství)

V hororové fantasy Kristiny Haidingerové vás znechutí démonické bytosti vraždící pro naplnění svých zvrácených pudů. (karta Kořist)

V příběhu Jely Abasové získá lidová čarodějnice získá vskutku nečekaného žáka z řad příznivců vědecké magie. (karta Rozkol)

Nenávist, pomsta, zmar - tak lze charakterizovat události poté, co hrdinka Darth Ziry dostane dopis o sebevražedném atentátu na vojenskou jednotku svého milence v mešitě kdesi na Blízkém východě. (karta Pomsta)

Dana Krejčová vám prozradí, jak historické Benátky ve skutečnosti dosáhly rozmachu, který známe z učebnic dějepisu trochu jinak. (karta Spravedlnost)

Petra Slováková vás zavede do alternativního minulého století ve světě, kde do lidských osudů občas zasáhnou všudypřítomné, ale nekomunikující bytosti se svými létajícími ostrovy. (karta Chamtivost)

Díky Anně Šochové pochopíte, proč je v našem světě tak málo víl, když přitom tolik holčiček se touží stát jednou z nich. (karta Utrpení)

Budete vyhánět ducha, který straší ve světě Terezy Matouškové a chce pomstít vykradené hroby svých dávných dětí. (karta Moc)

Se Zuzanou Droppovou si zkusíte, jak je špatný nápad koupit si tajemné křeslo a nedbat na rady prodejce, jak ho používat a k čemu jsou přibalené tajemné lahvičky. (karta Omyl)

Petra Machová vám předvede tanec draků, kteří se vyvinuli tak, že je běžně nerozeznáte od lidí. (karta Zrada)

A Edita Dufková vám do dlaní zatluče křížové hřeby, takže na vlastní kůži zjistíte, jak se cítí oběti kata. (karta Touha)