Láďa Latka - debutové album - crowfunding kampaň

Láďa Latka - debutové album

Spořím, šetřím, něco mám, přesto nezvládnu to sám! Pomůžete mi, abych mohl natočit CD ?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsem?

Českobudějovický písničkář, který prošel hudebními seskupeními jako Bavato band či Lesem se nesem, se kterými jsme vydali tři demosnímky. To už je ale pěkná řádka let. Po delší pauze jsem se opět vrátil k žánru mému srdci blízkému. První písničkářské vystoupení proběhlo na oblastním kole Porty 2013, kde se porotě zalíbila píseň Rudá záře. Od té doby vznikla spousta nových písniček a je mi moc líto, zavřít je jen tak do šuplíku. Podělím se s vámi o ně, když mě podpoříte a pomůžete.

_MG_8419.jpg

 


Proč?

Protože je fajn šířit hudbu tvořenou s láskou. Každý má svou vášeň, zálibu či radost a je jen na nás, jak moc budeme svoje okolí krášlit. Protože štastný člověk dělá i svět okolo šťastný!  Děkuju, že třeba právě díky vám, můžu být ke svému cíli zase o krok blíž!

3.jpg

 

Detaily…

Album se bude nahrávat ve studiu MK production pod taktovkou Petra Michala. Bude obsahovat deset písniček a mělo by vyjít do konce listopadu 2015. Album se bude jmenovat Terapie láskou.  Rád slíbím, že tyhle písničky budou nejenom k poslechu, ale i k tanci! S kytarou je to něžný, ale s bicíma a perkusema to bude jízda!!!

Co si o tomto projektu myslíte?