Labyrint 9 - crowfunding kampaň

Labyrint 9

Cílem portálu je zkvalitnění informovanosti těch, kteří stojí o necenzurované zprávy a zároveň se sami snaží přispět změnám ve svém okolí.

Umění
Labyrint 9

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 "Buďte i Vy při vzniku nezávislého webového kulturního portálu Labyrint 9 a staňte se jeho součástí."

Projekt Labyrint 9 byl založen k 1. lednu tohoto roku, jakožto odnož spolku Pro lepší svět, který má za cíl zkvalitnění našich obyčejných, lidských životů a nebýt stále závislý na pseudoduchovních spasitelů lidstva, kterých je tato doba přeplněná.

Finanční podpora, o kterou žádáme, je určena především na vytvoření webových stránek a jejich provoz, ohodnocení lidí, kteří se na jejich výstavbě podílí a v neposlední řadě k propagaci projektu.
Prozatím nás můžete podpořit na našich facebookových stránkách .

A kdo tedy jsme ?

Jsme portál zaměřený na kulturní dění v naší zemi a to takové, které není medializováno, propagováno či jinou formou potlačováno. Samozřejmě, nejde jen o toto, ale chceme, aby naše články, myšlenky a příspěvky všeobecně měly náboj a něco čtenářům, či posluchačům, bylo předáno. Něco víc, než běžné zprávy z kultury, novin či v televizi. Spolupracujeme již na počátku s velmi zajímavými lidmi, kteří sice nejsou až tak známí ve svých oborech, avšak dle našeho soudu jsou často mnohem zajímavější a lépe vybaveni, než "hvězdy" kulturního světa. Ale těmi se zabývat nechceme a jedeme po své linii. Zkrátka kvalita, odhodlanost, touha, to vše nás provází.
Náš kulturní portál má za cíl jednoduché. Zlepšit kvalitu našich životů jak fyzicky, tak duševně. Nic více, nic méně.

(https://www.facebook.com/Labyrint9?fref=ts)

Projekt jako takový se zaměřuje na kulturní tradice naší země a lidé, kteří tento portál tvoří, jsou přesvědčeni, že jako národ máme jistě co nabídnout ( Samozřejmě kromě pověsti Švejků. Kdo z nás ho ale nemá rád, že ? )

Vytvoření sebe sama na sítích Twitter a Instagram já osobně pokládám v našem případě za zbytečný, jelikož z fotek a několika slovních spojení toho moc nepoznáte.

Pokud se Vám líbí myšlenka znovuobnovení kulturního odkazu naší země, prosíme, podpořte náš projekt. 
Za tým a spolupracující
Michal Černý

Co si o tomto projektu myslíte?