Kyselové a přátelé - crowfunding kampaň

Novinky - Kyselové a přátelé

Podpořte nás a my spustíme dvě série online kurzů, kde se Vy i vaši přátelé budete moci naučit zdravě vařit a to přímo ve své kuchyni.

Ostatní
Víme, že naše rychlost produkce kurzů není nijak závratná. Přesto doufáme, že použitelnost a radost z kurzů bude jeji druhou stranou. České menu je na světě Obrázek

S radostí oznamujeme, že další odměnna je na světě! Je to české menu, tak se na něj podívejte:
http://www.kyselove.cz/ceske-menu

Napiště nám jak se vám v kurzu vedlo a co by bylo dobré zlepšit.

MĚJTE SE SKVĚLE

Honza, Kateřina a Lada

Krásný den! Vydali jsme další online kurz - Sushi párty (původně Japonské menu). Online kurz Sushi párty Obrázek

Společně můžeme změnit způsob oslav. Naučit se oslavovat tak, aby nám i na druhý den bylo dobře, to je poslání kurzu Sushi párty. Můžete si to třeba natrénovat na letošním Silvestru, protože pro něj je tento kurz jako stvořený.

Více uvidíte zde: http://www.kyselove.cz/online-kurzy/sushi-party


Přejeme krásné a zdravé oslavování!

Kyselové a přátelé

PS:
Ti z vás, kteří mají Sushi párty jako odměnu
můžete kurz absolvovat pod položkou
Členská sekce -> Moje online kurzy.

Tak se nám to podařilo! Spouštíme naše online kurzy a vše odstartujeme kurzem Obiloviny: http://www.kyselove.cz/online-kurzy/obiloviny

Spuštění kurzů

Vážení přátelé, po více než dvou letech práce je zde náš první online kurz Obiloviny! Odstartuje tak spuštění našeho webu s online kurzy. Můžete se na něj podívat ZDE.

Předávání odměn

Pokud máte kurz Obiloviny jako odměnu, dostanete během 3 dnů přihlašovací údaje.

Také pro vás máme příjemnou zprávu, v průběhu zveřejňování našich kurzů můžete ještě výběr svých odměn libovolně změnit. Stačí nám to napsat.

Máme zpoždění

Ano, asi jste si všimli, že nejsme tak rychlí, jak jsme si mysleli. Potkala nás spousta věcí (znělky, dokončení webu, obchodní podmínky, účetnictví, fakturace,...). Trvaly opravdu déle, než jsme si mysleli. Všechno jsme ale vyřešili a nyní bychom měli začít v plném tempu. Já (Honza) si myslím, že budeme natáčet do jara, ale Kateřina by chtěla vše dokončit do Vánoc. Počkáte na nás? Člověk prostě dělá chyby a jedna z našich chyb na Startovači je termín "konec léta". Všem se velmi omlouváme a prosíme vás za odpuštění. Děláme na tom, jak můžeme.

Tabulka technik příprav obilovin pro všechny

Tabulka-technik-pripravy-obilovin-mala.png

Závěrem bychom vám všem i vašim přátelům chtěli dát tabulku, se kterou najdete opravdovou pestrost při přípravě obilovin. Můžete ji stahovat dole přímo na stránce kurzu Obiloviny.

Všechny zdravíme!

Kyselové