Kyber-dítě a jeho sítě - crowfunding kampaň

Novinky - Kyber-dítě a jeho sítě

Náš nový workshop "Kyber-dítě a jeho sítě" potřebuje profesionální propagaci, aby pomohl co nejvíce rodičům.

Ostatní

Pojďme dál

Máme velkou radost z vaší podpory. Už pracujeme na našich cílech a sníme dál... Pojďme dál Obrázek

Moc děkujeme všem startérům za příspěvky. S dosaženou částkou jsme začali pracovat na našich cílech:

  • Kvůli všeobecné karanténě jsme vytvořili z workshopu webinář (online seminář), který nabízíme přes sociální sítě a každý týden probíhají 1-2 webináře pro cca 30 rodičů, prarodičů a pracovníků s dětmi.
  • Připravili jsme handout, který shrnuje poznatky z webináře a doplňuje je o další tipy a nápady (jak nastavit pravidla v rodině, včetně aktuálních tipů „jak přežít karanténu s dětmi“ a také 50 otázek, které nahradí obligátní „Jak bylo ve škole?“). Všem účastníkům webináře jej zasíláme po skončení mailem.
  • Začali jsme tvořit scénář zbrusu nového videa „Jak mluvit s rodiči“ s youtuberem Petrem Kadlecem (YT kanál Etika mezi světy)
  • Plakát do škol již máme, ale ty jsou nyní zavřené, takže jsme vytvořili podstránku hope4kids.cz/kyber-dite, kterou využíváme k informování o Kyber-dítěti.

 

Moc nás potěšilo, jak rychle jsme překročili cílovou částku! Ale protože do konce zbývá více než týden, nastavili jsme si novou cílovou částku, která nám pomůže dostat náš webinář k ještě většímu počtu rodičů, učitelů a pracovníků s dětmi. Nechtěli byste se podívat na naše nové cíle?

Jsme moc zvědaví a těšíme se, jak dopadne toto naše společné dobrodružství! :)

Všem startérům moc děkujeme! Díky Vaší podpoře jsme mohli připravit nové materiály a rozjet webináře Kyber-dítě. Webinář Kyber-dítě a jeho sítě je trefa do černého! Obrázek

Tak máme za sebou první webinář Kyber-dítě a jeho sítě - proběhl ve středu 18.3. večer – a myslíme, že to je trefa do černého. Zaměřili jsme se totiž prakticky na to, co udělat, abychom byli svým dětem dobrými průvodci v dnešní složité době, a to nejen obecně, ale doslova i v období karantény.

Připojilo se 20 účastníků a na závěr vyjádřili spokojenost. Připravili jsme pro rodiče také nový handout – písemné podněty, jak nastavit pravidla v rodině, včetně aktuálních tipů „jak přežít karanténu s dětmi“ a také 50 otázek, které nahradí obligátní „Jak bylo ve škole?“

Chceme s webináři pokračovat, protože vidíme, že do této náročné doby je třeba dodat si vzájemné povzbuzení i praktické tipy. Budeme moc vděční za další finanční příspěvky na Startovači, protože tím můžeme vykrýt i naše náklady na lektorování webinářů. Vytvoříme několik lektorských dvojic, které každý týden povedou webinář (podle zájmu i vícekrát týdně).

Další webinář bude ve čtvrtek 26.3. v 17 hod. Přihlášky a další informace na www.hope4kids.cz nebo na naší Facebookové stránce Hope4kids – Etické dílny.

Budete-li sdílet náš projekt svým přátelům, budeme moc rádi. Cílová částka je sice dosažená, ale může být překonaná i stonásobně! Moc díky. :)

 

Ohlas účastníka webináře:

„Zrovna když jste pouštěli video Ze života holek, přiběhl sem náš 13letý syn, díval se na to s námi a říkal: ,Jo, to znám‘. Pak jsme to video začali my tady na webináři komentovat - co se nám tam třeba nelíbilo, co bylo divný. A syn řekl: ,Vy tomu vůbec nerozumíte, tam přeci šlo o to, aby to byla sranda!’ Bylo jasně vidět, jaký je rozdíl mezi vnímáním nás rodičů a dětí. Bylo to pro mě velké obohacení. Vidím, že je potřeba na to, na co se děti dívají, hledět úplně jinýma očima.“