Kůže na kůži - crowfunding kampaň

Kůže na kůži

Harness kalendář 2023 - autor Oldřich Šváb fotograf

Umění
Kůže na kůži

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Máte rádi kůži?

Já ji miluju. Mám rád její jemnost, barvu, vůni i strukturu a rád bych se s Vámi podělil o její rozmanitost, krásu a dokonalost.

Už přes dva roky zpracovávám svůj sen o vytvoření svého vlastního harness kalendáře, který jsem nazval „Kůže na kůži“ a který se snažím dotáhnout do zdárného konce.

Bohužel, mi do toho covid hodil 2x vidle... Doufám, že letos se karta konečně obrátila a konečně si splním svůj sen. A dost možná, že to bude i díky Vám.

Rád bych Vám ukázal, jak krásná může být kůže na kůži, kolik potěšení a nekonvenční radosti v sobě může skrývat a kolik krás v ní vidím já. Nejen ve výsledku své práce, ale i skrz hledáček objektivu...

file 1

Pomozte mi prosím zrealizovat můj sen !

Ptáte se, v čem je tenhle projekt jedinečný? Co je na něm tak zvláštního, že si zaslouží Vaši pozornost?

Harnessy, které budou na fotografiích v kalendáři, vyrábím já osobně, na míru, přání a návrhu samotných modelek. V těchto návrzích, se promítají sny, představy a fantazie jejich nositelů, které se pokouším v maximální míře realizovat do skutečné podoby. U části z nich se jedná o exkluzivní zakázkovou výrobu, která má pro svého nositele i svůj vlastní význam. Harnessy jsou v tomto smyslu jedinečné a existují pouze v jednom jediném exempláři na celém světě.

Fotografie pro kalendář, jsou zatím stále v běhu, takže pokud se rozhodnete a využijete některou z nabízených odměn, máte jedinečnou možnost a příležitost ovlivnit finální vzhled kalendáře a stát se tak nedílnou součástí tohoto nevšedního projektu!

Na začátek roku 2023 bych rád zrealizoval i výstavu a vernisáž věnovanou tomuto tématu a to i za účasti některých modelek přímo z mého kalendáře. Pravděpodobné místo konání bude Praha nebo Brno. Rozsah výstavy a vernisáže, se bude z velké části odvíjet od množství získaných finančních prostředků. V případě, že nám bude situace přát, a podaří se celou akci zorganizovat na úrovni, kterou bych tomu rád dal, každý patron, který se zapojí do mého projektu, dostane na tuto výstavu osobní pozvánku a nejvýznamnější přispěvatelé i pozvánku na vernisáž.

Chcete se podílet na tomto projektu?

Chcete vidět výsledek našeho společného úsilí ?

Máte možnost !

Zapojte se !

Díky za sdílení a podporu !

Co si o tomto projektu myslíte?