Kushiko Book - crowfunding kampaň

Kushiko Book

Bavte se originálním způsobem a složte si zajímavou dekoraci. Každý si přijde na své.

Umění
Kushiko Book

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co je to Kushiko book

Zábava, tvořivost, relaxace…. a originální dárek. Díky rozmanitým vzorům si najde každý to své, ať už je zamilovaný, chce potěšit své rodiče, překvapit novomanžele nebo jen zaměstnat svoji ratolest.

Není to nic složitého. Každá kniha má v sobě natištěné pomocné linky, podle kterých ji snadno složíš. Stačí si jen vybrat vzor z naší nabídky.

Naším cílem je vybrat 70 000,- Kč na to, abychom mohli spustit výrobu naplno. Vše potřebné je již nachystáno. Zajištění financí je poslední krok.

Proč si koupit Kushiko book

Skládání naší knihy je způsobem relaxace. Vyzkoušeli jsme to na sobě :) Ať už se učíš na zkoušky, píšeš diplomku nebo máš už po krk sledování seriálů na Netflixu, s Kushiko Book se dostaneš do zenu. Kromě toho si ověříš svoji manuální zručnost. A pokud zrovna v této oblasti pokulháváš, zaručeně se v ní zlepšíš.

Chceme, aby Kushiko book byla pro každého. Od dětí až po ty nejstarší. Nabídneme proto širokou škálu vzorů, od jednodušších po propracovanější. K sestavení knihy není potřeba nic než ruce, nůžky a trocha trpělivosti.

Nechceme ještě víc zatěžovat přírodu, používáme proto recyklovaný papír.

Věříme, že kniha poslouží účelu, kvůli kterému vznikla. Zabaví, potěší a pročistí hlavu.

Skládané knihy nejsou nic nového. Nám se ale povedlo zkrátit jejich výrobu téměř na minimum, a tím ji zpřístupnit i lidem, pro které je klasický postup zdlouhavý a komplikovaný.

sloz.jpg

Naše cíle do budoucna

Věříme si, že tento projekt má obrovský potenciál a pokud nám to umožníte, tak ho určitě maximálně využijeme.

Máme i velké plány, které budeme chtít postupem času realizovat. Věříme v náš produkt a bereme ho i jako start k dalším projektům, kterými se budeme snažit lidem rozzářit úsměv na tváři.

Jeden z našich plánů do budoucna je dostat tyto knihy i do škol a zpestřit školákům jejich výuku. Pro děti to bude určitě zajímává zkušenost a odnesou si domů krásnou památku. Knihy do škol plánujeme financovat částečně z našeho zisku, ale i z příspěvků všech, kteří budou chtít udělat radost dětem ve školách a dětských domovech.

Jsme tým mladých lidí plných energie a ambicí a věříme, že se nám povede proměnit naše sny ve skutečnost.

Proč vybíráme peníze

Knihy na fotkách jsou zatím jen vzory, na kterých jsme testovali reálný vzhled obalu a správnost každého vzoru. Zatím je připraveno kolem patnácti vzorů, které jsme financovali z vlastních zdrojů, ale chceme přidat další. Právě proto potřebujeme každého z Vás, komu se náš nápad líbí a věří v nás.

Vážíme si každé pomoci, mockrát děkujeme!

Lukáš Kubíček, Pavel Šimek, Petr Šimek

 

Co si o tomto projektu myslíte?