Kurník a slepice pro dětský domov v Tanzánii - crowfunding kampaň

Kurník a slepice pro dětský domov v Tanzánii

Cílem této cesty je postavit poctivý kurník a obnovit chov slepic v dětském domově v tanzánském městě Arusha.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám vybudovat kurník a obnovit tak chov slepic v dětském domově v tanzánském městě Arusha. 

První nákres kurníku:)

Chov slepic byl v dětském domově Destiny od jeho prvopočátků. Bohužel s nuceným přestěhováním do nových prostor zanikl a proto bychom chtěli tento chov obnovit a to vybudováním nového kurníku , včetně slepic, v nových prostorech dětského domova. 

Místo pro nový kurník

Jakkoli se nám tento plán může zdát triviální, pro africký domov je zcela zásadní.

Díky našemu projektu se stane dětský domov částečně soběstačný v produkci masa a vajec, čímž ušetříme náklady na provoz ve prospěch dětí. 

Nedílnou součástí projektu je i psycho-sociální rozvoj dětí. Děti se budou moci o slepice starat a naučí se tak základy životních potřeb v péči o zvířata. 

Mapa Arusha

Dětský domov Destiny se stará aktuálně o 9 dětí s převážně mozkovou obrnou. Je jasné, že být postižený není žádný med a v Africe to platí dvojnásob. Jako záchranář pomáham ve dne v noci v ČR, tak proč určitým způsobem nepomoci i mimo ČR.

Děti a personál Destiny

Již poněkolikáté se vydávám podpořit zde postižené děti. Peníze neposílám, osobně je investuji v daném místě a garantuji tak jejich správné využití. 

 Spolu s dvěma dobrovolníky Marcelem a Ouzinem již máme koupené letenky a nic nebrání tomu situaci pro děti v Tanzánii zase trochu posunout dále:) 

Čím více se mi podaří sehhnat peněz, tím více mohu jejich "domov" vylepšit, samozřejmostí je i zajištění stravy pro všechny po dobu naší přítomnosti:) V případě, že se zadaří a nějaké peníze zbydou - nevadí - zůstanou na mém transparentním účtu pro další akce:) 

DÍKY VÁM...

Matěj Břeský

TEMBO - nadační fond Matěje Břeského,

byl založen 16. prosince 2019 Matějem Břeským s cílem podpory dětí v Tanzánii. Předmětem zájmu je především rozvoj tanzanských nadací a všeobecný rozvoj životních podmínek tamějších dětí (v oblasti sociálně-zdravotní, humanitární, kulturní, sportovní i vzdělávací)

www.nf-tembo-afrika.cz

logo TEMBO

Vzory darů, které můžete mít doma i Vy:) 

Certifikát

Masajský náramek

Co si o tomto projektu myslíte?