Kuchařka zázraku - crowfunding kampaň

Kuchařka zázraku

Kuchařkou bych chtěl se s vámi podělit o svoje recepty které sem částečně vymyslel, nebo převzal ze zahraničí a upravil.

Knihy
Kuchařka zázraku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kuchařka bude obsahovat kolem 60 receptu od předkrmu salátu hlavních chodu jako ryb a mas vč příloh a nakonec sladké tečky v podobě dezertu.

Tento projekt se tyká mé kuchařky kterou už částečně mam rozpracovanou. Bohužel po finančních nákladech na suroviny a časově nemohu tuhle knihu dopsat do konce a právě touhle formou bych vás chtěl poprosit o pomoc.

1.jpg

 

Vybrané peníze budou použité převážně na nakup surovin, kterým díky tomu budu moct právě do knihy vytvořit fotky receptu a postupu. Další část peněz budou použité právě na grafické úpravy a tisk knihy.

2.jpg

Rád bych touhle kuchařkou ukázal a pomohl lidem k modernější vize kuchyně a zajímavých uprav potravin a právě čerstvostí. Kuchařka obsahuje vice časti od předkrmu a salátu až po masa a rybí nebo  dezerty.

3.jpg

 Recepty které vytvářím jsou bez mražených surovin nebo polotovaru. Všechny časti receptu jsou tvořené od domácích a různých majonéz a dipu tvořené ze žloutku. Různé úpravy příloh a veškeré recepty a jídla jsou tvořené tak aby jste měli pocit že jíte v luxusní restauraci od profesionálních kuchařů.

4.jpg

 

Tímhle vám právě chci ukázat jak můžete právě takové jídla vařit doma. Recepty vždy budou právě podle typu složitosti rozděleny. Aby člověk věděl jestli je právě zvládne.

5.jpg

 

Vedlejším produktem pokud by byl velký ohlas tak bych rad vytvořil v budoucnu právě i svůj blog kde bych částečně nějaké recepty popisoval.

8.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?