Kubrt vs Deskovky 2019 - crowfunding kampaň

Novinky - Kubrt vs Deskovky 2019

Kubrt je hráč, sběratel solitérních deskových her a odvážný dobrodruh hledající nové způsoby, jak využít své sbírky jiných než solitérních her.

Hry & Apps
S rokem 2020 skončí i moje roční mise na Startovači, jak dál? Všechno jednou končí Obrázek

Vážení přátelé deskových her, mí vážení podporovatelé,

rok se blíží ke konci a s tím i skončí i moje roční mise, která začala loni v říjnu na Startovači a která po konci kampaně probíhala zejména v dedikované skupině na Facebooku. 

Zvažoval jsem cesty dál co se týče podpory a nakonec jsem dal před dalším projektem na Startovači přednost službě Patreon, která umožňuje dlouhodobou podporu a lépe odpovídá charakteru mé práce. Od Nového roku tak budu své konzultace a benefity nabízet ve skupině pro Patrony na Deskozóně (což je sociální síť pro deskohráče, která vznikla i dky vaši podpoře) a na samotný Patreon. Upřímně mám radost, jak Patreon jako systém funguje a jak mi pomáhá komunikovat a interagovat s podporovateli. To se systémem Startovače nedá srovnat.

Budu hrozně rád, pokud zvážíte i svou podporu formou Patreonu a pokud s vámi budu moci být opět v úzkém kontaktu při přípravě vidcastů a řešení dalších kroků mého kanálu. Podpora je pro mě zásadní nejen z finančního hlediska, ale také z hlediska motivačního. Kromě konzultací nabízím patronům možnost účasti v pravidelných soutěžích ať už o nové hry, nebo o mnou recenzované kopie (říkám tomu "Adoptuj hru"), přednostní přístup k některým videím a také zvláštní odměny na Deskozóně. A v řešení je i speciální vánoční stream pouze pro patrony, i když je stále v řešení a přídomek "vánoční" je zatím předběžný. :)


Adresa mé kampaně na Patreonu je:

https://www.patreon.com/kubrtvsdeskovky


Všem vám ještě jednou děkuji za vaši podporu na Startovači a zde ve skupině.

S pozdravem

Kubrt

 

P.S. Ač se snažím a snad všem se vám ozval, tak stále mi doma zbývá mnoho promo karet a dokonce i nějakých menších her. Pokud ode mě na něco stále čekáte, rozhodně se mi co nejdřív ozvěte. Děkuji. Od Nového roku budu věci považovat za propadlé státu. :)

Krátká informace o stavu rozesílání odměn. Rozesílání odměn Obrázek

Vážení přátelé,

rád bych vám jen předal informaci o stavu rozesílání odměn z mé nedávné kampaně. S rozesíláním jsem začal v půlce listopadu, když jsem projekt uzavřel i formálně a přišly mi na účet Vaše příspěvky.

Začal jsme od nějvětších věcí, které odesílám Zásilkovnou, a postupně rozesílám emaily s žádostí o doplnění kontaktů.

Zatím jsem takto obeslal emailem adresáty těchto odměn:

Twilight Imperium, Tapestry, Lords of Hellas, Na křídlech, Charterstone, První marťané, TIME Stories, Hadara, Unlock!, Railroad Ink., Duplik, Krabčáci, Malá velká království a Fazole.

Většině z vás jsem již tyto odměny odeslal, s někým jsem se domluvil na osobním předání. Někteří se mi ale na email ještě neozvali - pokud čekáte na nějakou z těchto odměn, podívejte se do své emailové schránky, případně mi napište.

Do konce tohoto týdne odešlu vše, u čeho mám již adresu. Příští týden jsem služebně v zahraničí a po návratu se vrhnu i na další úrovně odměn. Čekejte tak ode mě email. Menší odměny půjdou poštou. Nevím, jak to půjde pružně v období před Vánocemi. Předem se tak omlouvám, pokud se s některými odměnami opozdím a dořešil bych je až začátkerm příštího roku.

Kromě adres v emailu žádám i o souhlas s uvedením jména do titulků mých videí a na stránku webu, kde uveřejním poděkování. Titulky do videí zařadím se začátkem příštího roku na základě toho, která jména již budu mít potvrzená. Zbytek bych pak doplňoval průběžně.

 

Ještě jednou vám děkuji za podporu!

Kubrt

 

 

 

Kampaň je uzavřena. Peníze dorazily. :) Co dál? Kampaň skončila, my začínáme! Obrázek

Vážení přátelé, podporovatelé,

po konci kampaně jsem se chystal napsat novinku, co a jak dál, na co se ode mě můžete těšit. Ale čekal jsem. Myslel jsem, že peníze z kampaně přijdou relativně rychle a budu vás moci informovat o konkrétním dalším postupu bez nějakých otazníků v termínech...

Startovač měl na poslání peněz dle podmínek 9 pracovních dnů a světe div se, právě 9. pracovní den peníze skutečně odeslal a já je již mám. Trvalo to trošku déle, tak se omlouvám za zdánlivé ticho. :)

Z vybrané částky 74 225 Kč dorazilo na můj účet 67 315 Kč! Moc děkuji. Náklady na samotnou kampaň, které si nechal provozovatel serveru Startovač tak byly 6 910 Kč, což je něco málo přes 9 %. Samotný Startovač si učtuje v rozsahu naší kampaně 7 %, zbytek dělají bankovní poplatky za převody apod.

Již dnes vás zašlu obesílat s emaily ohledně předávání odměn. Začnu u nejvyšších úrovní, takže než se dostane na "drobnější" příspěvky, může to chvíli trvat. Je vás moc a musím na to postupně.Tak děkuji za pochopení, budu dělat, co bude v mých silách.

Určitě budu v rámci nadcházející emailové komunikace s vámi řešit způsob předání odměn. Dalším, co budu řešit je vaše jméno, případně přezdívka, jaké budete chtít, abych uvedl v rámci titulků a v poděkování na webu. Vzhledem k tomu, že se jedná o osobní údaje, nemůžu vaše jméno jen tak vyvěsit, pokud od vás nebudu mít jmenovitý souhlas. Tak na to prosím myslete. Nerad bych někoho opomenul.

Další komunikace bude dále probíhat na Facebooku v rámci skupiny speciálně vytvořené pro úrovně odměn Radil a další. Všem na daných úrovních jsem poslal emailem pozvánku do této skupiny. Pokud vám nepřišla, prosím, dejte mi jakýmkoli způsobem vědět, vyřešíme. Aktivní komunikace ohledně kampaně bude probíhat tam. Novinky zde ke kampani budu psát spíše sporadicky, pokud bude něco většího a pro vás zajímavého.

Ve skupině na FB se již aktivně řeší konzultace ohledně obsahu webu a využití rozpočtu. 

Zatím jsme společně vybrali notebook, který z rozpočtu zafinancuji, světlo a také jednu hru, která prošla Kickstarterem a kterou jsem díky rozpočtu mohl podpořit - hru Middara:

 

Všemu z tohoto se na svém kanále budu ještě určitě věnovat. :)

Tak vám ještě jednou moc děkuji! Doufám, že vaši přízeň nezklamu a společně si užijeme parádní rok plný deskových her.

Se srdečným pozdravem

Kubrt