KRYT - ESCAPE GAME | crowdfunding kampaň

Novinky - KRYT - ESCAPE GAME

Máte rádi dobrodružství a zábavu? Podpořte naši Escape game a prožijte na vlastní kůži sovětskou okupaci v civilním protiatomovém krytu.

Ostatní

  • Splněno 30 323 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 22 Startérů

Autor projektu

Daniel Galuszka - obrázek
  • projekt od Daniel Galuszka
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Placka s logem Kryt Escape Game

Jsi vášnivým sběratelem placek? Tvoje bunda, batoh i kalhoty jsou slyšet na míle daleko a dohromady váží přes patnáct kilo? Máme pro tebe skvělý příspěvek do tvé sbírky a ještě ke všemu budeš moci celému světu ukázat, že náš podporuješ.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Konzerva s překvapením

Pokud se bojíš, že bude někdy tvůj hladový žaludek v nesnázích, určitě využij zakoupení této náhodné konzervy. Není nic lepšího než si uprostřed džungle otevřít lahodnou kukuřici, skvělý hrášek či výborný broskvový kompot a přežít tak další den.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
350 Kč

Sleva na vstup

Pro příznivce slev, kteří nedočkavě obhlížejí letáky místních supermarketů, jsme připravili 25% slevu na naši hru. Řekněte o této slevě i svým babičkám, počet odměn není omezený, takže je můžou podarovat celé rodině.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Psí známka Kryt Escape Game

Citíš se jako pořádný voják či spíše zlobivý pes? Tak či onak potřebuješ naši psí známku. Pokud nám dodáš osobní informace (jméno, pohlaví a rok narození) vyrazíme ti je na ni a pokud ne, tak ti tam něco vymyslíme. Mimo tvých osobních informací ti také přidělíme novou krevní skupinu ( KRYT+) a náboženské vyznání (Únikový maniak).

Počet dostupných odměn: 5/6

Nelze podpořit
600 Kč

Vstup pro dva lidi s welcome drinkem

Chcete zjistit jestli je pro vás ta pravá/ý? My vám to umožníme. Zavřeme vás na hodinu do naší únikové hry a buď ji společnými silami zdoláte a nebo skončíte jako rozhádaný pár. Tak jako tak o náš skvělý welcome drink nepříjdete.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
850 Kč

Minisponzor

Jména našich minisponzorů budou uvedena na našich stránkách a v přetlakové komoře. Přetlaková komora je první místnost, do které hráči vstupují. Můžete si být jisti, že Vaše jméno bude nepřehlédnutelné. A dokonce pro Vás máme bonus – placku s logem krytu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vstup pro skupinu s konzervou pro každého

Nyní máte jedinečnou možnost získat k normální ceně vstupu náhodnou konzervu pro každého navíc! No není to skvělé? JE TO SKVĚLÉ! Vaší podomní obchodníci Tobiáš a Martin.

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
1 600 Kč

Prodloužený vstup pro skupinu na 90 minut

Pokud jste nováčky na poli únikových her, máme pro vás jedinečnou příležitost strávit v naší místnosti celých devadesát minut. Nikdy jindy už tuto příležitost míti nebudete. NIKDY A NIKDE, PRÁCI ZDAR SOUDRUZI A SOUDRUŽKY.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
2 500 Kč

Večeře s 90 minutovou hrou pro 2-5 lidí

Taky vám po náročném přemýšlení vždy vyhládne? U nás se to určitě nestane, jelikož vás po hře čeká kvalitní večeře při svíčkách, při které se můžete podívat na váš herní výkon a prodiskutovat naši hru.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
3 000 Kč

Sponzor

Jako náš sponzor obdržíte vstup zdarma, upomínkové předměty a fotografii s tvůrci, která bude vystavena v síni slávy a na našem Facebooku. Vaše jméno se objeví nad všemi minisponzory v přetlakové komoře, takže si můžete připadat jako správný Boss..

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

Noc v krytu s tvůrci hry

Kdo se bojí, nesmí do Krytu, ale pokud se nebojíte, můžete v něm i přespat a to se samotnými tvůrci této únikové hry, kteří vás zaručeně pobaví a když ne, tak si s nimi můžete dát alespoň nějaký ten drink, najíst se či zahrát stolní hry. V rámci této odměny si také můžete zahrát časově neomeznou verzi hry.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
8 000 Kč

Hlavní sponzor

Chcete viset jako soudruh Stalin? My vám to umožníme. Jako našeho hlavního sponzora vás nafotíme, zarámujeme a pověsíme na zeď jako správného vůdce SSSR a naší únikové hry, takže všichni řešitelé budou mít váš obličej na očích. Samozřejmě i vy si budete moct vychutnat pohled na vaši bustu, jelikož máte v rámci této odměny prodloužený vstup zdarma. Dále bude Vaše jméno uvedeno na našich stránkách, facebooku, stejně tak fotografie. Prostě Vás budeme bezmezně milovat a uctívat :D

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit