HLAVNÍFOTO.jpg

KRYT - ESCAPE GAME Ostatní

Máte rádi dobrodružství a zábavu? Podpořte naši Escape game a prožijte na vlastní kůži sovětskou okupaci v civilním protiatomovém krytu.

KRYT - ESCAPE GAME

Spojili jsme své síly, abychom připravili únikovou místnost v centru Bohumína. Nyní však potřebujeme i Vaši pomoc, aby mohl kryt plně a hlavně legálně fungovat. Dokázali jsme najít úžasné prostory civilního krytu z 50. let, které byly v dezolátním stavu po povodních. Vložili jsme do tohoto projektu už spoustu práce a peněz, ale aby byla místnost kompletní, je potřeba zprovoznit vzduchotechniku a zaplatit technické vychytávky, které jsou součástí hry a jsou pro hru nezbytné. Právě proto jsme se rozhodli obrátit právě na Vás.

 

DSC_0111HD.jpg

 

 Escape game

Escape game, nová forma zábavy pocházející z Japonska, je dobrodružná hra pro skupinu hráčů. Úkolem této skupiny je opustit předem daný prostor v určitém čase. Hráči prozkoumávají místnost, hledají klíče a jiné předměty, řeší logické hádanky a snaží se o týmovou spolupráci, která je v tomto případě nezbytná. Jako jedinec se snažíte přispět svými nápady, nezhroutit se a pod časovým presem se nepohádat se svými spoluhráči. V naší únikové hře budete mít za úkol opustit protiatomový kryt, za jakých okolností, to si zatím necháváme pro sebe. 

 

DSC_0100BWEB.jpg

 

Příběh a technika

Jak už bylo řečeno, sehnali jsme úžasné prostory, a proto by byla škoda je jak se patří nevyužít, proto jsme si zopakovali pár lekcí dějepisu, a ještě něco navíc a zasadili jsme děj do roku 1968, kdy se i na Českou republiku snášely pumy. Celý příběh si můžete přečíst níže :-) Technicky jsme taky nic nepodcenili. "Roxor" ze strojárny se opravdu činil, na různých hejblatech strávil skoro stejně času, jako my na zbytku příprav a jenom za materiál (rozuměj: dráty, ovladače, diody, motory...) už se účtuje přes 25 000.

 

DSC_0105BW.jpg

 

Odměny!

Ale nechceme nic úplně zadarmo. Proto jsme pro vás vymysleli spoustu odměn, které dostanete výměnou za váš příspěvek. Začínáme na plackách a konzervách, pokračujeme přes hry s různými bonusy a končíme opravdovými specialitami, jako je třeba přespání v krytu, nebo vyvěšení vaší podobizny v hlavní místnosti. 

odm.jpg

 

DSC_0092HD.jpg

 

Jak hra probíhá?

Hra je stavěná až pro šestičlennou skupinu, ale jsou vítány také páry, které čeká zvýhodněné vstupné. Na samotný únik budete mít přesně 60 minut, avšak můžete využít jedné z našich odměn a zakoupit si prodlouženou verzi na 90 minut. Dále v rámci odměn nabízíme neomezenou hru, pokud s námi v krytu strávíte noc plnou zábavy. 

 

DSC_0070BW.jpg

 

Kompletní příběh

Díky příběhu, který vás bude po celou dobu hry provázet, se vžijete do role nájemníků, kteří se ze dne na den ocitli v protiatomovém civilním krytu vybudovaném komunisty v případě vypuknutí jaderné války. Během jedné hodiny prožijete věci, které jste doposud viděli pouze v televizi, nebo byly pouhou noční můrou.

Nyní jste i vy součástí historicky významného dne, píše se totiž rok 1968, je chladná srpnová noc, hranice Československa překročila vojska Sovětského svazu společně s vojsky Německé demokratické republiky a Maďarské, Polské a Bulharské lidové republiky.  Velmi brzo ráno se celé město probouzí při zvuku sirén, bombardování a silných výstřelů, z nebe se ozývají sovětská letadla přeletující nad městem, tanky demolují vše, co se jim postaví do cesty. I vy se probouzíte se strachem v očích. Myslíte jen na jedno, dostat se do bezpečí.

A právě v tuto chvíli náš příběh začíná, ukrýváte se před vojsky SSSR v civilním krytu, který paradoxně vybudovali právě oni. Vůbec nemyslíte sami na sebe, protože se cítíte v bezpečí, myslíte na vaše blízké a kamarády a přemýšlíte, jestli měli taky takové štěstí. Brzy se to však změní a budete muset zachovat chladnou hlavu, využít svého logického myšlení, spolupracovat s ostatními nájemníky a myslet hlavně na svůj život. 

 

DSC_0072BW.jpg

 

Díky a odkazy

V předstihu děkujeme všem, které jsme přesvědčili, že náš projekt stojí za to a rozhodli se nám přispět.

Aktuální zprávy o naší činnosti a další fotky můžete najít na facebooku a každou chvíli (snad) na našich internetových stránkách:

https://www.facebook.com/escapekryt

www.escapekryt.cz (stránky jsou k datu spuštění kampaně ve výstavbě, prosíme o shovívavost)

 

DSC_0119J.jpg

Vybráno30 323 Kč(101 %)

101 %
30 000 Kčpožadováno
20startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDaniel Galuszka

Odměny

100 KčPlacka s logem Kryt Escape Game

Jsi vášnivým sběratelem placek? Tvoje bunda, batoh i kalhoty jsou slyšet na míle daleko a dohromady váží přes patnáct kilo? Máme pro tebe skvělý příspěvek do tvé sbírky a ještě ke všemu budeš moci celému světu ukázat, že náš podporuješ.

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčKonzerva s překvapením

Pokud se bojíš, že bude někdy tvůj hladový žaludek v nesnázích, určitě využij zakoupení této náhodné konzervy. Není nic lepšího než si uprostřed džungle otevřít lahodnou kukuřici, skvělý hrášek či výborný broskvový kompot a přežít tak další den.

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

350 KčSleva na vstup

Pro příznivce slev, kteří nedočkavě obhlížejí letáky místních supermarketů, jsme připravili 25% slevu na naši hru. Řekněte o této slevě i svým babičkám, počet odměn není omezený, takže je můžou podarovat celé rodině.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčPsí známka Kryt Escape Game

Citíš se jako pořádný voják či spíše zlobivý pes? Tak či onak potřebuješ naši psí známku. Pokud nám dodáš osobní informace (jméno, pohlaví a rok narození) vyrazíme ti je na ni a pokud ne, tak ti tam něco vymyslíme. Mimo tvých osobních informací ti také přidělíme novou krevní skupinu ( KRYT+) a náboženské vyznání (Únikový maniak).

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 5/6

Odměna nedostupná

600 KčVstup pro dva lidi s welcome drinkem

Chcete zjistit jestli je pro vás ta pravá/ý? My vám to umožníme. Zavřeme vás na hodinu do naší únikové hry a buď ji společnými silami zdoláte a nebo skončíte jako rozhádaný pár. Tak jako tak o náš skvělý welcome drink nepříjdete.

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

850 KčMinisponzor

Jména našich minisponzorů budou uvedena na našich stránkách a v přetlakové komoře. Přetlaková komora je první místnost, do které hráči vstupují. Můžete si být jisti, že Vaše jméno bude nepřehlédnutelné. A dokonce pro Vás máme bonus – placku s logem krytu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčVstup pro skupinu s konzervou pro každého

Nyní máte jedinečnou možnost získat k normální ceně vstupu náhodnou konzervu pro každého navíc! No není to skvělé? JE TO SKVĚLÉ! Vaší podomní obchodníci Tobiáš a Martin.

Počet dostupných odměn: 17/20

Odměna nedostupná

1 600 KčProdloužený vstup pro skupinu na 90 minut

Pokud jste nováčky na poli únikových her, máme pro vás jedinečnou příležitost strávit v naší místnosti celých devadesát minut. Nikdy jindy už tuto příležitost míti nebudete. NIKDY A NIKDE, PRÁCI ZDAR SOUDRUZI A SOUDRUŽKY.

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

2 500 KčVečeře s 90 minutovou hrou pro 2-5 lidí

Taky vám po náročném přemýšlení vždy vyhládne? U nás se to určitě nestane, jelikož vás po hře čeká kvalitní večeře při svíčkách, při které se můžete podívat na váš herní výkon a prodiskutovat naši hru.

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

3 000 KčSponzor

Jako náš sponzor obdržíte vstup zdarma, upomínkové předměty a fotografii s tvůrci, která bude vystavena v síni slávy a na našem Facebooku. Vaše jméno se objeví nad všemi minisponzory v přetlakové komoře, takže si můžete připadat jako správný Boss..

Počet dostupných odměn: 2/5

Odměna nedostupná

5 000 KčNoc v krytu s tvůrci hry

Kdo se bojí, nesmí do Krytu, ale pokud se nebojíte, můžete v něm i přespat a to se samotnými tvůrci této únikové hry, kteří vás zaručeně pobaví a když ne, tak si s nimi můžete dát alespoň nějaký ten drink, najíst se či zahrát stolní hry. V rámci této odměny si také můžete zahrát časově neomeznou verzi hry.

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná