KRYT - ESCAPE GAME - crowfunding kampaň

KRYT - ESCAPE GAME

Máte rádi dobrodružství a zábavu? Podpořte naši Escape game a prožijte na vlastní kůži sovětskou okupaci v civilním protiatomovém krytu.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Spojili jsme své síly, abychom připravili únikovou místnost v centru Bohumína. Nyní však potřebujeme i Vaši pomoc, aby mohl kryt plně a hlavně legálně fungovat. Dokázali jsme najít úžasné prostory civilního krytu z 50. let, které byly v dezolátním stavu po povodních. Vložili jsme do tohoto projektu už spoustu práce a peněz, ale aby byla místnost kompletní, je potřeba zprovoznit vzduchotechniku a zaplatit technické vychytávky, které jsou součástí hry a jsou pro hru nezbytné. Právě proto jsme se rozhodli obrátit právě na Vás.

 

DSC_0111HD.jpg

 

 Escape game

Escape game, nová forma zábavy pocházející z Japonska, je dobrodružná hra pro skupinu hráčů. Úkolem této skupiny je opustit předem daný prostor v určitém čase. Hráči prozkoumávají místnost, hledají klíče a jiné předměty, řeší logické hádanky a snaží se o týmovou spolupráci, která je v tomto případě nezbytná. Jako jedinec se snažíte přispět svými nápady, nezhroutit se a pod časovým presem se nepohádat se svými spoluhráči. V naší únikové hře budete mít za úkol opustit protiatomový kryt, za jakých okolností, to si zatím necháváme pro sebe. 

 

DSC_0100BWEB.jpg

 

Příběh a technika

Jak už bylo řečeno, sehnali jsme úžasné prostory, a proto by byla škoda je jak se patří nevyužít, proto jsme si zopakovali pár lekcí dějepisu, a ještě něco navíc a zasadili jsme děj do roku 1968, kdy se i na Českou republiku snášely pumy. Celý příběh si můžete přečíst níže :-) Technicky jsme taky nic nepodcenili. "Roxor" ze strojárny se opravdu činil, na různých hejblatech strávil skoro stejně času, jako my na zbytku příprav a jenom za materiál (rozuměj: dráty, ovladače, diody, motory...) už se účtuje přes 25 000.

 

DSC_0105BW.jpg

 

Odměny!

Ale nechceme nic úplně zadarmo. Proto jsme pro vás vymysleli spoustu odměn, které dostanete výměnou za váš příspěvek. Začínáme na plackách a konzervách, pokračujeme přes hry s různými bonusy a končíme opravdovými specialitami, jako je třeba přespání v krytu, nebo vyvěšení vaší podobizny v hlavní místnosti. 

odm.jpg

 

DSC_0092HD.jpg

 

Jak hra probíhá?

Hra je stavěná až pro šestičlennou skupinu, ale jsou vítány také páry, které čeká zvýhodněné vstupné. Na samotný únik budete mít přesně 60 minut, avšak můžete využít jedné z našich odměn a zakoupit si prodlouženou verzi na 90 minut. Dále v rámci odměn nabízíme neomezenou hru, pokud s námi v krytu strávíte noc plnou zábavy. 

 

DSC_0070BW.jpg

 

Kompletní příběh

Díky příběhu, který vás bude po celou dobu hry provázet, se vžijete do role nájemníků, kteří se ze dne na den ocitli v protiatomovém civilním krytu vybudovaném komunisty v případě vypuknutí jaderné války. Během jedné hodiny prožijete věci, které jste doposud viděli pouze v televizi, nebo byly pouhou noční můrou.

Nyní jste i vy součástí historicky významného dne, píše se totiž rok 1968, je chladná srpnová noc, hranice Československa překročila vojska Sovětského svazu společně s vojsky Německé demokratické republiky a Maďarské, Polské a Bulharské lidové republiky.  Velmi brzo ráno se celé město probouzí při zvuku sirén, bombardování a silných výstřelů, z nebe se ozývají sovětská letadla přeletující nad městem, tanky demolují vše, co se jim postaví do cesty. I vy se probouzíte se strachem v očích. Myslíte jen na jedno, dostat se do bezpečí.

A právě v tuto chvíli náš příběh začíná, ukrýváte se před vojsky SSSR v civilním krytu, který paradoxně vybudovali právě oni. Vůbec nemyslíte sami na sebe, protože se cítíte v bezpečí, myslíte na vaše blízké a kamarády a přemýšlíte, jestli měli taky takové štěstí. Brzy se to však změní a budete muset zachovat chladnou hlavu, využít svého logického myšlení, spolupracovat s ostatními nájemníky a myslet hlavně na svůj život. 

 

DSC_0072BW.jpg

 

Díky a odkazy

V předstihu děkujeme všem, které jsme přesvědčili, že náš projekt stojí za to a rozhodli se nám přispět.

Aktuální zprávy o naší činnosti a další fotky můžete najít na facebooku a každou chvíli (snad) na našich internetových stránkách:

https://www.facebook.com/escapekryt

www.escapekryt.cz (stránky jsou k datu spuštění kampaně ve výstavbě, prosíme o shovívavost)

 

DSC_0119J.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?