Krumpáče - 3. studiové CD - crowfunding kampaň

Krumpáče - 3. studiové CD

Chtěli bychom po sedmi letech vytvořit nové CD. Přihoďte pár Kč (Krumpáčů).

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Po dvou CD (Ambice, 2003 a Jedna paní, 2006) chceme nahrát nové CD v nové sestavě. To znamená vybrat písně k nahrání, domluvit studio, vzít si na to volno a celé to nahrát, sestříhat, smíchat, vypálit, udělat obal, zkompletovat a pak distribuovat. Čas ve studiu a výroba médií něco stojí a na to bychom si vás dovolili požádat o příspěvek.

Písně ještě vybrané nemáme, ale pravděpodobně budou zahrnovat Lidka, Nečekám nic od reforem, Sklenáři, Haranti a Seriál. Nahrajeme tolik písní, na kolik budeme mít peníze. Nejméně však šest, aby to bylo alespoň na rozšířené EP. Ideálně bychom chtěli dosáhnout na formát klasického LP, tj. 12 rádiohitů v půlhodině jako třeba Let It Be.

Pokud bude dost prostředků a někdo, kdo s námi bude chtít účinkovat, natočíme i promo klip.

Kdyby nastala ta nepravděpodobná varianta, že by se mezi vámi nedošlo dost startovačů/přispěvatelů, tak se všem jejich příspěvky vrátí.

Bez vás CD možná také vznikne, ale později. S vámi vznikne určitě letos na podzim. Někteří z vás budou dokonce mít na vznik alba takový vliv, že se objeví nejen na Facebooku nebo našem webu, ale i v bookletu nebo dokonce v klipu. Anebo si zajistí nesmrtelnost v naší písni. Mrkněte do odměn a krumpáč je váš.

Co si o tomto projektu myslíte?