Driftem až na vrchol #KRSTDRFT - crowfunding kampaň

Driftem až na vrchol #KRSTDRFT

Podpořte začínajícího českého driftera Lukáše kRastyho Hájka na své cestě za titulem Mistra ČR v driftu! A vy si pak užijete pořádnou drift show!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jmenuji se Lukáš Hájek a mým cílem je získat titul Mistra ČR v Driftu ve skupině Street v rámci šampionátu Czech Drift Series. K tomu potřebuji vaši podporu, díky které si budu moct postavit perfektně funkční závodní speciál a odjet všechny závody šampionátu.

Veškeré vybrané peníze použiji výhradně na nákup dílů a úpravy svého závodního speciálu, který hlavně potřebuje nový a silnější motor. Pokud se vybere dostatek peněz, tak můj závodní speciál dostane ještě více nových dílů a také nakoupím nové gumy, které jsou na závodech zásadní.

Cíle kampaně

100 000 Kč - nový motor!

  • Pořídím nový motor SR20DET do mého závodního vozu, převodovku, spojku a opravím další drobnosti.
  • Uvidíme se na prvním závodu Czech Drift Series v sezóně 2016 (termín ještě není zveřejněn)

250 000 Kč - nový motor, renovace a gumy!

  • Kromě výše uvedeného projde auto i celkovou renovací podvozku a vyměním všechny opotřebované a staré díly.
  • Zbytek peněz použiji na samotné závody, hlavně na nákup nových pneumatik.
  • Také budu dělat pravidelný video report ze stavby a poté i ze samotných závodů a zákulisí, abyste měli přehled, jak s vašimi penězi hospodařím a jak se mi daří plnit cíle.

500 000 Kč - profesionálně postavený motor, renovace, gumy a tréninky!

  • Udělám vše výše uvedené, ale motor bude profesionálně postavený od Kageki Racing.
  • Odjedu všechny závody Czech Drift Series a z výše uvedeného uspořádám ještě 4 soukromé tréninky, kterých se jako Startovači můžete zúčastnit, popovídat si se mnou a hlavně se nechat svézt.

Jak to vše začalo?

Letos jsem si za dvacet tisíc koupil Nissan 200SX S13, který na první pohled vypadal jako totální popelnice. Vlastně to byla jen kastle, ke které jsem dostal jako bonus motor v neznámém stavu.

Do přestavby auta jsem se pustil okamžitě. Díly jsem sháněl, kde se dalo, něco jsem dostal darem, něco jsem koupil na fórech na internetu a zbytek jsem si tak nějak udělal samo-domo. Za pár týdnů a s pomocí několika kamarádů jsem auto dovedl do celkem provozuschopného stavu.

A tak jsem hned vyrazil na první závody v rámci šampionátu Czech Drift Series. Začal jsem na tzv. Gymkhanách a poté jsem vyrazil na velký závod v Mostě, který jsem ve skupině STREET vyhrál navzdory tomu, že můj motor včetně turba nebyl v nejlepší kondici a neměl takový výkon, jaký bych si představoval.

Jel jsem i letošní poslední závod v Brně, ale už s půjčeným autem, protože to moje na tak náročnou trať výkonově nemá a navíc se mi při závodě v Mostě rozbila spojka.

Do Brna na závody jsem tak mohl jet díky kamarádovi Pepovi, který mi půjčil svůj Nissan 200SX S14 s motorem SR20DET, abych si zkusil, jak se mi pojede s tímto motorem a celkově lepším vozem. No, byla to prostě pecka a s podobným vozem, resp. motorem bych chtěl závodit v roce 2016.

A k tomu potřebuji vaši pomoc.

Chtěl bych vás proto poprosit, abyste mě podpořili libovolnou finanční částkou. Mým cílem je stát se celkovým vítězem skupiny STREET v roce 2016 v českém šampionátu, a proto potřebuji být se svým autem konkurenceschopný.

Veškeré peníze použiji na pokrytí nákladů spojených s autem a závody v sezóně 2016 tak, abych pro vás mohl dělat velkou show. O tom totiž driftování je!

Vyberte si jakoukoliv z odměn nebo ani nemusíte, jestli nechcete. Já budu moc vděčný za jakoukoliv finanční podporu, kterou mi můžete dát.

Díky!

Co si o tomto projektu myslíte?