Krotitelé draků - crowfunding kampaň

Novinky - Krotitelé draků

Pomozte nám završit epický příběh, ve kterém banda známých i méně známých umělců hraje Dungeons and Dragons!

Film & Video
Omlouváme se, že to chvíli trvalo, museli jsme si po náročné kampani dát alespoň pár dnů volno! Ale už jsme zpátky a domlouváme prostor pro případné pravidelné streamování Krotitelů draků! A abychom nepřišli o váš zájem a vaše nadšení, posíláme vám nesestříhané video z natáčení! Slíbený dárek za vaši podporu - nesestřihané video z natáčení! Obrázek

Video je pouze z jedné kamery, bez střihu, grafiky a zvukové postprodukce (jen z mikrofonu na kameře), takže to prosím berte s rezervou! I tak se ale podle nás dá na výsledný příběh mrknout bez větších zádrhelů a vy tak budete moci zjistit, o co, že to vlastně v příběhu Krotitelů draků vlastně šlo.

Součástí příběhu je i velká bitva s robotickým titánem, odposlouchání cizích rozhovorů díky tajemnému Šeptohlasu, logická hádanka ve formě ukořistěného Kryptexu nebo prohledávání města Krancelu, kde hráči narazili i na starostu - Bolka Osičku v podání našeho hosta, Jardy Konáše!

Dejte nám na facebooku nebo přes mail vědět, jak se vám příběh líbil, co byste změnili a co vás zaujalo. S největší pravděpodobností totiž na něj budeme streamem přímo navazovat!

Video můžete najít zde (a zároveň vás prosíme, abyste link nepředávali nikomu dalšímu, video je skutečně určeno jen vám, našim věrným divákům a fanouškům): https://youtu.be/bZbilXDE4a4

Přejeme hezký víkend! A ať se vám video líbí!

S pozdravem

Vaši

Krotitelé draků

Máme za sebou konec kampaně, během níž se nám i s vaší pomocí povedlo vybrat přes neuvěřitelných 400 000 korun. To je obrovská částka! Ale bohužel stále ne tak velká, jak jsme si na začátku kampaně předsevzali. Něco končí a něco jiného začíná… Obrázek

Bereme si z toho ponaučení, měli jsme příliš velké oči a na projekt formátu Krotitelů draků je nutné jít spíše postupně a pomalu budovat komunitu, než se vše snažit urvat během jedné kampaně.

I když se nám nepovedlo vybrat cílovou částku, kampaň na Startovači nám pomohla o sobě dát vědět a pomohla nám hlavně oslovit vás, naše fanoušky. Nesmírně si vážíme vaší podpory během kampaně. Jako dárek pro exkluzivně jen pro vás zveřejníme během týdne nesestříhanou verzi všech dosud natočených dílů!

Tím ale Krotitelé draků nekončí! Plánujeme na celý projekt jít více „odspodu“, proto jednáme s několika subjekty o prostoru, ze kterého bychom mohli již brzy pravidelně streamovat po vzoru jiných podobných formátů v zahraničí. Jen tak budeme moci postupně budovat komunitu a kdo ví? Třeba se nám za rok, za dva podaří podobnou kampaň úspěšně zopakovat!

Do té doby nás můžete sledovat na facebooku, našich webových stránkách a pokud byste nás stále rádi podpořili a něco nám přihodili, brzy budete mít možnost!

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu! Stále bojujeme! Krotitelé draků se totiž tak jednoduše nevzdávají! :-D

Tým Krotitelů draků

Díky překročení hranice 400 tisíc jsme pro vás připravili novou odměnu - namalované miniatury celého města Krancelu, jehož podložka je velká 100cm na 100cm! Nová odměna - Time Stop Obrázek

V rámci odměny získáte namalované budovy hostince, obchodu, observatoře, studny, několik stromů, tři obytné domy, jedny ruiny a k tomu i patřičné příslušenství! S touhle bojovou podložkou stoprocentně ohromíte své hráče a posunete hraní DnD zase na další level!

Pokud by vás tato odměna nezaujala, stále máme připravených několik dalších, které můžete dokoupit ke své stávající odměne. Tím byste nás opět posunuli zase o velký krok k úspěšnému dokončení kampaně! Jen namátkou přikládáme obrázky těch nejzajímavějších!

Děkujeme za podporu, zbývají už jen 4 dny! Musíme napnout veškeré síly!

Tým Krotitelů draků