Startovač - financování projektů

Krotitelé draků - crowfunding kampaň

Novinky - Krotitelé draků

Pomozte nám završit epický příběh, ve kterém banda známých i méně známých umělců hraje Dungeons and Dragons!

Film & Video
Chcete se dozvědět víc o fenoménu stolních RPG her? O světě Končiny, kde se příběh Krotitelů draků odehrává nebo byte rádi nahlédli do zákulisí celého natáčení s hercem Matyášem Valentou? V tom případě pro vás máme dobré zprávy!

Na webu fantasymag.cz si totiž můžete přečíst obsáhlý článek o historii stolních RPG, o vzniku celého projektu Krotitelů draků a o podobných úspěšných projektech v zahraničí. Ale nejen to, v článku najdete i bližší info postapokalyptickém světě Končiny, kde se celý příběh Krotitelů draků odehrává.

A pokud náhodou nemáte rádi písmenka, můžete místo toho mrknout na první ze série rozhovorů s herci a tvůrci Krotitelů. Tentokrát Matyášem Valentou, hercem, kterého můžete znát například ze seriálu Ulice nebo pořadu o počítačových hrách DVA3. Dozvíte se, jak se dostal k DnDčku, co ho na hře nejvíc baví, kolik kampaní má teď rozjetých najednou a jaké vlastně bylo zkoušení a natáčení...

Děkujeme vám za vaši podporu! Nesmírně si ji vážíme!

Sledujte nás dál!

Mrkněte na naši hru ještě skoro necelý rok před samotným natáčením, kdy jsme se sehrávali, herci se učili pravidla a všechno bylo jaksi ještě v plenkách!

Zveřejnili jsme pro vás poměrně delší videozáznam přímo z hraní dobrodružství Olej do ohně, které se odehrává v Dráteníkově oáze a které máte možnost si zahrát i vy, pokud nás podpoříte (dobrodružství se statistikami, ilustracemi, mapou Dráteníkovy oázy i číslem místního propagandistického periodika Hlas Iskry je součástí připravovaného PDF). 

V té době jsme si ještě zvykali jeden na druhého, na pravidla i na samotný svět Končiny... Na videu je i krásně vidět, jaké divy dělá profesionální postprodukce se záznamem (a my se vám tímto omlouváme za kvalitu videa - jde spíš o ilustrativní záznam ze zkoušení, než o příběhové video).

Děkujeme všem za podporu! Další novinky, včetně popisu světa Končiny, backgroundu postav a rozhovorů s jednotlivými herci zveřejníme záhy!

Vaši
Krotitelé draků

Zajímá vás, jaké máme další plány s Krotiteli draků? K čemu všemu potřebujeme částku, kterou vybíráme? Proč jsme zvolili stříhaný formát místo delšího streamu po vzoru Critical role? A jaký je svět Končiny, ve kterém se příběh odehrává? Rozhovor s naším Game Masterem na Fantasymag.cz Obrázek

Tak mrkněte na rozhovor s gamemasterem Krotitelů na stránkách našeho hlavního mediálního partnera, www.fantasymag.cz.

Odkaz najdete zde.