Krotitele draků.png

Krotitelé draků Film & Video

Pomozte nám pokračovat v natáčení epických příběhů, ve kterých banda lidí od divadla, filmu, seriálů a streamu hraje stolní hru Dungeons and Dragons!

Vybráno0 Kč(0 %)

0patronů
2 000 KčTechnika +1
Technika +1

Ať už budeme natáčet naživo nebo přes internet, stále je co zlepšovat. Někteří hráči potřebují pro online hraní lepší mikrofony, na reálné hraní zase potřebujeme tisknout různé mapy, rébusy, miniatury a terény pro souboje a to něco stojí! Pomozte nám dostat naše videa na další level!

5 000 KčNový pořad MiniLore o příšerách, malování miniatur a přípravě příběhu
Nový pořad MiniLore o příšerách, malování miniatur a přípravě příběhu

V hlavě máme nápad na další pořad, ve kterém bychom vám ukázali, jak správně barvit miniatury! Ale to není všechno! Zároveň bychom vám postupně představili základní informace, statistiky a zajímavé dobrodružné zápletky u všech zajímavých příšer světa DnD a pomohli vám v tvoření příběhů, na které budou vaši hráči ještě roky vzpomínat!

15 000 KčZázemí pro long rest!
Zázemí pro long rest!

Příběh Krotitelů hrajeme s nadšením a rádi a celou dobu značnou část dotujeme ze svého! Abychom do budoucna minimalizovali náklady na natáčení, rádi bychom si vytvořili své vlastní studio, čímž bychom přestali být závislí na dalších subjektech. Kromě nájmu to znamená nakoupit, mixák, světla, kamery a stojany, streamovací počítač s několika grafickými kartami a také bychom už rádi platili technika, který toho během natáčení oddře za nás vlastně nejvíc!

Podpořit projekt

zakladatel projektuLadislav Karpianus

Odměny

100 KčMinor Ilussion

Vaše magická pomoc bude zvěčněna! Stačí drobná iluze na konci našich pořadů a vaše jméno se objeví v titulcích!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčLeomund’s Secret Chest

Kromě zobrazení vašeho jména v titulcích na konci každého z našich pořadů vám dáme ještě přístup k magickému pokladu! Ve speciální místnoti na našem Discordu vám náš GM poskytne volně k použití všechny jím navržené mapy a homebrew monstra, zbraně a artefakty!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčClairvoyance

Nestačí vám jméno v titulcích, ani náhodné mapy a monstra? Díky téhle odměně uvidíte pomocí vysoké magie celý příběh! Po dohrání kampaně vám pošleme ucelené PDF s dobrodružstvím, kde najdete i hráči v Krotitelích dosud neobjevené lokace! Pozn: (K nároku na PDF s dobrodružstvím nás stačí minimálně jeden měsíc podpořit v této formě během kampaně, ke které si přejete dobrodružství. Dobrodružství rozešleme na váš email nejpozději do 3 měsíců od dohrání kampaně).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná