KŘIČENO/ŠEPTÁNO - crowfunding kampaň

KŘIČENO/ŠEPTÁNO

Začátkem léta 2013 se připravuje vydání další sbírky básní KŘIČENO/ŠEPTÁNO - básnířky, performerky a výtvarnice LENKY BURIANOVÉ (1984).

Knihy
KŘIČENO/ŠEPTÁNO

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

INFORMACE O KNIZE

Nová sbírka básní Lenky Burianové KŘIČENO / ŠEPTÁNO potěší své příznivce již koncem července tohoto roku.

 

INFORMACE O MNĚ

www.lenbur.eu/bio.html

Jsem básnířka, performerka, hudebníčka a výtvarnice.
Vystudovala jsem hudebně dramatický obor na Pražské Státní Konzervatoři a obory Tvůrčí psaní a Mediální komunikace na Literární Akademii Josefa Škvoreckého, které ovlivnily mé směřování v umělecké činnosti.
Do té doby jsem stihla vydat několik uměleckých artefaktů a věnovat se několika uměleckým oborům napříč. V tom i nadále pokračuji a snažím se rozvíjet.
Více se o mě dozvíte na mých webových stránkách.

 

PROČ JSEM SE ROZHODLA KE SPOLUPRÁCI SE STARTOVAČEM?


Většinu svých knih a dalších projektů jsem si v minulosti z velké části financovala sama. Jsem velký perfekcionista a tak velmi dbám na to, aby mí příznivci byli obohaceni co nejvíce, ale to mnohdy, ruku v ruce s finančními náklady, nejde. Proto jsem se rozhodla pro tuto možnost, ale samozřejmě po Vás nic jen tak nechci a proto nabízím něco ze své dosavadní činnosti na oplátku za Vaši štědrost.
Nedávno jsem založila menší nakladatelství a sdružení SamiZdatní, které se bude věnovat knižnímu vydávání poezie a pořádání poetických večerů, aj. Jde o takový boj s větrnými mlýny, ale nevzdávám se. Chci se věnovat kvalitnímu umění, i přes to, že dnešní doba tomu moc nepřeje.

 

Co si o tomto projektu myslíte?