Králové Videa - dokumentární film - crowfunding kampaň

Novinky - Králové Videa - dokumentární film

Nový dokumentární film, který vás jako pomyslný DeLorean vezme zpět do časů, kdy v našich domácnostech kralovalo video.

Film & Video
Po půl roce se opět ozýváme. Novinky po rozvolnění Obrázek

Milí přispěvatelé,
rádi bychom se vám omluvili, že jsme se od loňského října neozvali se žádnou novinkou. Důvod byl ten, že od té doby vlastně žádná novinka nenastala. Kina byla zavřená a otevírají pomalu až teď od června a my jsme stále vázáni smlouvami s kinodistribucí, že se náš film musí odpromítat smluvený počet dnů v kinech, než se uvolní práva pro distribuci na fyzických médiích a digitální cestou.
Pokud se teď po rozvolnění už nic v epidemiologické situaci měnit nebude a nepodělá se ani nic dalšího, plán je ten, že léto bude patřit promítání filmu v kinech a na festivalech, a na podzim se konečně dočkáte DVD, VHS (vydání BD je stále ve hvězdách vzhledem k finanční náročnosti) a digitální distribuce.
Moc děkujeme za trpělivost, kterou s námi máte a opět bychom vás všechny, kteří stále čekáte na svoje ceny ze Startovače, chtěli ujistit, že svoje závazky samozřejmě splníme.
Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se filmu, merche, termínů, či čehokoliv dalšího, obraťte se prosím přímo na producenta Igora Kovácse na emailu igor.kovacss@gmail.com, který vám je velmi ochotně zodpoví.
Vaši Králové videa

Konečně budou trička. :) Trička na cestě Obrázek

Milí přispěvatelé,
první ceny ze Startovače už 1. 9. obrželi ti z vás, kteří měli v balíčku účast na slavnostní premiéře. Teď bychom vám rádi oznámili, že i přes veškerou nepřízeň osudu, covidu a vládních nařízení, do konce tohoto měsíce konečně začneme rozesílat další ceny a to trička. Bohužel jen těm z vás, kteří je nemáte v balíku s kopií filmu (DVD, flashka, digitální kopie). Rádi bychom balíčky posílali kompletní, protože při dělení balíků by se nám dost prodražilo poštovné. Nicméně pokud máte zaplacený balíček a opravdu moc byste toužili tričko mít co nejdříve, napište na email igor.kovacss@gmail.com a my vám i přes dvojí náklady tričko samozřejmě pošleme. Jsme rádi, že s námi máte trpělivost a věřte, že ani my nemáme žádnou radost ze situace letošního roku. Díky covidu a vládním opatřením aktuálně film v českých kinech vidělo jen něco přes 1500 diváků a i přes skvělé kritiky a divácká hodnocení jsme při finálních produkčních a distribučních nákladech (pro zajímavost - kolem 1.880.000 korun) dost hrubě v mínusu.
Ale nechceme si stěžovat. Nikdo to v dnešní době nemá lehké. Hlavně jsme vás chtěli informovat, že na vás nezapomínáme a svoje závazky ze Startovače samozřejmě čestně a do puntíku dodržíme. Jen to holt bude trvat déle, než jsme si mysleli. Jakmile vyřídíme trička, vrhneme se na kšiltovky, plakáty atd. a někdy v příštím roce, až bude i po slovenské kinopremiéře a budou hotová digitální média, rozešleme zbytek.
Jakoukoliv komunikaci ohledně cen ze Startovače prosím směřujte přímo na producenta Igora Kovácse na emailu igor.kovacss@gmail.com, který má veškerý merch na starosti.
Děkujeme a držte se v této divné době.
Vaši Králové videa

Premiéra

Máme datum Premiéra Obrázek

Milí přispěvatelé našeho projektu,

rádi bychom vás informovali, že konečně máme datum kinopremiéry Králů videa, na který jste nám tak štědře přispěli.

V ČR to bude 1. 9. 2020 ve velkém sále Lucerny v Praze, distribuce Film Europe

https://www.filmeurope.cz/news/500-kr-lov-videa-ileg-ln-l-ska-k-film-m-v-ot-esn-kvalit-kone-n-vstupuje-do-kin

V SR 1. 10. 2020 v Bory Mall - Cinemax v Bratislavě, distribuce Continental Film

Doufejme, že situace ohledně covid-19 zůstane stabilní a už se nic měnit nebude.

 

Ti z Vás, kteří měli v zakoupené odměně lístky na slavnostní premiéru, dostanou brzy email s potvrzením a instrukcemi.

Na ostatních cenách jsme po uvolnění vládních opatření začali opět pracovat, tak s námi prosím mějte trpělivost. Nikdo nepřijde zkrátka a všichni svoje ceny dostanou. ;)