Králové Videa - dokumentární film - crowfunding kampaň

Novinky - Králové Videa - dokumentární film

Nový dokumentární film, který vás jako pomyslný DeLorean vezme zpět do časů, kdy v našich domácnostech kralovalo video.

Film & Video

Premiéra

Máme datum Premiéra Obrázek

Milí přispěvatelé našeho projektu,

rádi bychom vás informovali, že konečně máme datum kinopremiéry Králů videa, na který jste nám tak štědře přispěli.

V ČR to bude 1. 9. 2020 ve velkém sále Lucerny v Praze, distribuce Film Europe

https://www.filmeurope.cz/news/500-kr-lov-videa-ileg-ln-l-ska-k-film-m-v-ot-esn-kvalit-kone-n-vstupuje-do-kin

V SR 1. 10. 2020 v Bory Mall - Cinemax v Bratislavě, distribuce Continental Film

Doufejme, že situace ohledně covid-19 zůstane stabilní a už se nic měnit nebude.

 

Ti z Vás, kteří měli v zakoupené odměně lístky na slavnostní premiéru, dostanou brzy email s potvrzením a instrukcemi.

Na ostatních cenách jsme po uvolnění vládních opatření začali opět pracovat, tak s námi prosím mějte trpělivost. Nikdo nepřijde zkrátka a všichni svoje ceny dostanou. ;)

 

 

Zpoždění

V návaznosti (nejen) na současnou situaci... Zpoždění Obrázek

Milí přispěvatelé,
rádi bychom vás informovali, jak pokračuje projekt, který jste podpořili svými penězi.


Náš producent rozhodl, že by byla škoda, nezkusit přihlásit Krále videa na karlovarský festival a my ostatní s ním vcelku souhlasíme, i když je nám jasné, že šance jsou mizivé. Nicméně, když něco nezkusíte, nemůžete si pak nikdy být jistí, jestli by to nějakou náhodou nevyšlo. :)
Má to však svoje úskalí. Sice tento měsíc finišujeme práce na grafice, čímž pádem bude dokument už hotový, ale pokud chceme mít aspoň nějakou šanci, že nám ho vezmou do Varů, nesmíme ho premiérovat před festivalem. Takže jsme dohodli termín premiéry s kinodistribucí předběžně na říjen 2020.


Navíc všichni víme, jaká je situace ve světe ohledně koronaviru a náš mezinárodní tým se teď nemůže ani sejít ve studiu, abychom to společne dofinišovali a to vše kvůli zavřeným hranicím.
Tím pádem se nám taky zpozdí slibovaný merch pro vás, naše přispěvatele. Těm, kteří ve svojí odměně mají jakýkoliv filmový nosič s Králi videa, budeme moci odměnu zaslat, až film vyjde na domácích nosičích, tedy cca. 4-6 měsíců po premiéře (raději odhadujeme víc, než méně).
Ostatním, kteří mají odměny bez filmových nosičů, se je pokusíme poslat v průběhu tohoto roku, pokud karanténa brzy skončí a firmy zase začnou fungovat tak, jak mají.


Opravdu moc doufáme, že to pochopíte a nebudete se na nás příliš zlobit.
Věříme, že Králům videa přejete úspěch a co by mohlo být úspěšnějšího, než film moci pustit na karlovarském festivalu (pokud se vůbec letos bude konat). ;)
Děkujeme.

DĚKUJEME

Úspěšné ukončení. DĚKUJEME Obrázek

Náš Česko-Slovenský projekt uspěl. Všimli jste si? :)


Kampaň byla úspěšná, vybralo se dokonce o 52 tisíc korun navíc oproti cílové částce, a to jen díky vám.
Děkujeme. Opravdu! Moc děkujeme.

A nyní k cenám... Nějakou dobu nám zabere zkonsolidování dat (je vás přece jen 457 :)), musíme dát merch na výrobu a mezitím makáme dál ve studiu.

Trička budou unisex a černá, kšiltovky taktéž černé. 

Výhled je zhruba takový, že trička, kšiltovky, plakáty, knížky apod. budou rozesílány někdy do února / března 2020 a DVDčka, flashky a digitální downloady budou k dispozici někdy v létě 2020, až proběhne kinodistribuce.

Termíny prosím berte jako orientační. Budeme se je snažit dodržet, ale jelikož jsme nezávislí filmaři, může dojít k nějaké komplikaci, na kterou jsme nebyli připraveni.

Každopádne počítejte s tím, že tímto kanálem s Vámi budeme komunikovat a budeme vás vždy informovat o důležitých milnících v produkci filmu i merche. Pokud byste potřebovali konzultovat nějakou věc okolo svých cen (po Vánocích se vám o číslo změní velikost trička, přestěhujete se a bude třeba aktualizovat adresu na odeslání cen atd.), můžete kontaktovat přímo našeho dramaturga Petra Svobodu na emailu djlonely@seznam.cz a ten s vámi zařídí vše potřebné.

Takže ještě jednou díky a těšte se. Bude to stát za to!