Kousek lesa v srdci Olomouce - crowfunding kampaň

Kousek lesa v srdci Olomouce

Vytvořme společně hravé zázemí rozvíjející naše děti a uvolněnou kavárenskou atmosféru nejen pro rodiče. To, co Olomouci k dokonalosti chybí.

Ostatní
Kousek lesa v srdci Olomouce

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Děti do kavárny nepatří?

Rády bychom vám představily vysněný projekt olomouckých rodičů, především pak maminek s dětmi. Horlivě plánujeme zřízení rodinného centra s dětskou hernou a přátelskou kavárnou, pro nějž by jistě Olomoučané a jejich děti udělali téměř cokoliv. Chceme se stát tvůrkyněmi místa, kde děti budou moci býti opravdu dětmi, projevovat se, učit se novým věcem, trávit čas s nejblížšími, mezi svými kamarády v prostředí rozvíjejícím fantazii a kreativitu a podporujícím přirozený vývoj. 

Maminky nechť si odpočinou u kvalitně připravené kávy, zdravých domácích dezertů, dobrého vína a tátové u piva z našeho regionu. Srdečně zveme také kávové nadšence, kteří si budou chtít vychutnat čerstvě namletou výběrovou kávu La Bohéme Café a užít si pohodové letní večery na zahrádce, třeba s partou přátel nebo rodinou.

Podpora místních farmářů, výrobců kvalitních surovin, piva, hraček - to je to, čeho chceme docílit. Předávat lásku k naší práci ostatním. Nabíjet novou energií, milovat děti, kávu, respektovat se, poznávat nové lidi, rozdávat radost, rozvíjet se a růst. Přiblížit děti k přírodě - ať už v našem dvoře, nebo prostřednictvím dílniček, výtvarných aktivit a workshopů, na kterých bude vřele vítána rovněž široká veřejnost. Protáhnout těla například jógou, ulevit mysli a pomoci ostatním při společném sdílení příběhů a zkušeností.

2.jpg

Proč potřebujeme Vaši pomoc? 

Prostor, ve kterém se bude vše odehrávat, je nutné kompletně zrekonstruovat, vybavit kavárnu, hrací místnost, kuchyni, zahrádku a co nejvíce to pro vás zútulnit. To vše jsou nezbytné investice, a abychom je všechny zvládly pokrýt, neobejdeme se bez vaší dobroty a ochoty pomoci. Do splnění našeho snu jsme vložily kus sebe, vše, co jsme mohly, a ještě něco navíc. Aby mohl celý projekt pokračovat a my vám mohly nabídnout vše, co chceme, S KLIDEM V DUŠI, chybí nám přibližně 200.000 Kč. Z úcty k vám si ale nedovolujeme požadovat více než stanovenou cílovou částku. Pokud díky vám dosáhneme cílové částky, bude možné kavárnu otevřít. Žádná částka pro nás není malá! Každá koruna je krokem vpřed a posouvá nás k vysněnému cíli.

8.jpg

Co Vám nabízíme my?

 • Vůbec první opravdu baby friendly kavárnu v Olomouci.
 • Kvalitní kávu z pražírny La Bohéme Café.
 • Regionální pivo, kvalitní víno, bylinné limonády a čaje, dezerty vhodné pro děti i dospělé, pečené přímo v kavárně, zdravější formu mlsání pro děti, čerstvé zeleninové saláty, zapečené vegetariánské panini.
 • Originální a stylový interiér plný pohodlí.
 • Jedinečnou dětskou hernu bez zbytečných plastových hraček.
 • Posezení na uzavřeném dvoře s vyžitím pro děti.
 • Workshopy - výroba bot, přírodní kosmetika, lapače snů...
 • Přednášky a kurzy - nošení dětí v šátku, laktační poradna, baby masáže, látkové pleny, barefoot obutí, aromaterapie...
 • Sdílení rad, zkušeností a podpora v přátelském ženském kruhu.
 • Dětské dílny, montessori  a jiné aktivity - výtvarné a vzdělávací programy, kino, loutkové divadlo, dětská outdorová jóga...
 • Produkty českých výrobců hraček, oblečení a doplňků.
 • Prátelskou, domácí a pohodovou atmosféru.
 • Osobní přístup.

řekni.jpg

Jednoduše pohlazení po ♥.

Sledujte nás na Facebooku a  dozvíte se víc!

→V lese

 

logotartovač.jpg

 

 

Kavárnu V lese podporuje:

Utukutu, Omnifera, Lesní klub Lišáček, Targe, Ekomama, Linh ART foto, MMMoje, Sůvy z dříví, BigPig, CroCaths, Poporodní dula Martina Křížová, Poporodní dula Tereza Jaroměřská, ...

Co si o tomto projektu myslíte?