Startovač - financování projektů

KOSTLIVEC VE SKŘÍNI - crowfunding kampaň

Podpořit - KOSTLIVEC VE SKŘÍNI

Nebojte se kostlivců ve svých skříních, uložte jej i do své knihovny! Prozaicko-poetická sbírka inspirovaná životem, se kterým se potýká nejen autorka

Knihy

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

150 Kč RUČNĚ PSANÁ BÁSEŇ

Ve chvíli, kdy se rozhodnete můj projekt podpořit vlastně "jen tak", si říkám, že by bylo na místě, aby Vám ode mne alespoň něco symbolického kromě poděkování a vděku přišlo. Rozhodla jsem se tedy děkovat způsobem, který je mi blízký - vlastnoručně psaná báseň dle přání. Včetně garantované jistoty, že bude navždycky originální a jen Vaše - nikde jinde nebude publikována. V případě této odměny nezapomeňte uvést adresu :-)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč VÝTISK KNIHY - OSOBNÍ PŘEDÁNÍ

Podporovat, projevit zájem, být štědrý, znamená v dnešní době hodně. A vůbec to není samozřejmostí. Proto jsem se rozhodla věnovat těm, kteří přispějí částkou 300,- (a vyšší :-)) svou knihu včetně velkého poděkování uvnitř knihy. Osobní předání Praha (Dejvice, Anděl) a Plzeň.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

400 Kč VÝTISK KNIHY - POŠTOU

Podporovat, projevit zájem, být štědrý, znamená v dnešní době hodně. A vůbec to není samozřejmostí. Proto jsem se rozhodla věnovat těm, kteří přispějí částkou 400,- (a vyšší :-)) svou knihu včetně velkého poděkování uvnitř knihy. Nezapomeňte uvést adresu, na kterou bude kniha doručena! :-)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč VÝTISK KNIHY+RUČNĚ PSANÁ BÁSEŇ

Pokud se najdou tací, kteří ve své peněžence najdou pro mou knihu 500.-Kč, obdrží nejen výtisk knihy s poděkováním, ale také ručně psanou báseň dle přání.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt