Kostka radio slaví narozeniny! - crowfunding kampaň

Kostka radio slaví narozeniny!

Kolikáté? Přece šesté! No jo, jenže ani ty páté jsme nemohli pořádně oslavit. Ale párty bude! Streamují všichni, tak proč ne my?!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kostka rádio má narozeniny…Kolikáté? No přece šesté! Ty páté nám sebral Covid, šesté si už ale vzít nenecháme!!!

Ale bez vás to nepůjde!

Akce s krycím názvem dva, tři, čtyři, šest!  je tu tedy cobydup!  

Všimli jste si? Chybí nám pětka! Páté narozeniny, jak jsme již psali, nám ukradl Covid. Pro lepší počty.. raz dva tři, čtyři šest, tedy 12.346 Kč. To je cílová částka, které bychom chtěli dosáhnout, abychom naše šesté narozeniny mohli oslavit s vámi, a to v pátek 23. dubna 2021!

Chcete-li nás nejenom slyšet, ale i vidět, podpořte nás! Rozjeli jsme tento projekt na Startovači a připravili odměny pro každého, kdo nám pošle nějaký finanční příspěvek. 

Lidi z Kostka rádia měli vždy pro strach uděláno, o čemž svědčí spousta zdařilých akcí a projektů, které zorganizovali, jako jsou například legendární maturitní plesy, Filmová noc, Rádio na grilu, Halloween, Dny kníráčů nebo natáčení klipu „Napořád v srdcích“, a samozřejmě narozeninová vysílání.

Mrkněte na fotky z těchto akcí, možná se na některé z nich poznáte! 

I když se teď nemůžeme fyzicky setkat, párty bude!!! Jak je uvedeno v úvodu: Streamují všichni, tak proč ne my?! Párty bude, i kdyby se nám nepodařilo předpokládanou částku vybrat, ale věříme, že nás podpoříte a přispějete na dobrou věc tak, jako už několikrát.

Máme rádi výzvy!

Rukavici hozenou érou Covidu jsme poprvé zvedli v listopadu, naším již tradičním (konkrétně sedmým) zapojením se do celosvětové charitativní akce s názvem Movember. Letos jsme shromáždili finanční prostředky „na dálku“. V průběhu listopadu jsme realizovali třináct dvouhodinových živých vysílání, která navštívilo 31 hostů a povedlo se nám získat rekordní částku 35.009 Kč, která svou výší značně překonala naše původní očekávání a ambice.

Kostka rádio hraje regionální kapely

Zdar a nezastíraný úspěch akce MOVEMBER nás motivoval k vytvoření dalšího projektu, tentokráte s názvem Kostka rádio hraje regionální kapely. Každou neděli si do rádia zveme mladé a začínající muzikanty a v průběhu živého vysílání hrajeme jejich autorskou muziku, proto jsme se rozhodli propojit tento projekt s naším narozeninovým večírkem.

Slavit tentokrát budeme s kapelami Premier ze Zlína, Horizont Official z Luhačovic a The Middle of The Sandwich z Olomouce a moderátory v živých či předtočených vstupech, prostě s vámi všemi, kteří jste v Kostka rádiu byli, v rádiu jste, nebo teprve budete.  

Snažíme se dělat věci pro vás, naše posluchače. Teď můžete udělat něco i vy pro nás. Podpoříte-li projekt šestých narozenin Kostka rádia, s krycím názvem 234-6, nákupem některé z drobností, přispějete tím k úspěchu akce. Zárukou vám budiž to, že se s námi nebudete nudit a vlastnictví cenného suvenýru vám bude navždy připomínat okamžik, kdy jste nám dali najevo svou podporu a sounáležitost. Děkujeme vám a jsme rádi, že „víte“…

Vybraný obnos použijeme na úhradu pronájmu sálu, zajištění technického zázemí pro vysílání, kvalitního zvuku i obrazu, a když něco zůstane, tak na cesťáky pro kapely, které vystupují bez nároku na honorář, a na další dovybavení našeho studia. 

Ještě jednou: Děkujeme za podporu!

Co si o tomto projektu myslíte?