KOSD - Řemínky, které pomáhají - crowfunding kampaň

KOSD - Řemínky, které pomáhají

KOSD jsou designové řemínky pro Apple Watch, které pomáhají. Zakoupením jednoho z nich si uděláte nejen radost, ale rovněž i pomůžete.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsme? Jsme KOSD. Přejeme si, aby světlo světa spatřily naše řemínky pro Apple Watch, chytré hodinky do Applu. Ty se vám a vašemu okolí budou líbit nejen kvůli designu, ale zároveň na své ruce budete nosit symbol pomoci. A proč to vlastně děláme? Spojovalo nás hned několik myšlenek. Hlavním cílem pro nás byla pomoc těm, co ji nejvíce potřebují. Chtěli jsme něco, co tady není. Napadlo nás tedy odměnit každého, kdo se pokusí pomoci. Právě proto jsme tady my. My jsme KOSD.

Zarazilo nás, jak málo typů řemínků pro hodinky Apple Watch existuje. V tu chvíli nás napadlo dopřát lidem daleko větší sortiment, který si zaslouží. Dovolte nám představit vám několik variant, které bychom chtěli zrealizovat a posunout z pouhých myšlenek na skutečnost právě díky vaší pomoci

Víme, že design řemínků je důležitý. Právě proto jsme strávili hodiny a hodiny pouhým výběrem z řad designů. Nemohli jsme se spokojit s dobrým řemínkem. Máme ty nejlepší.

kosd_kompet.jpg

Náš řemínek je vyroben z kvalitního a odolného silikonu. Ten lehce ovine tvé zápěstí a padne tak každému. Zapínání je pomocí oblíbeného pin-and-tuck. Samozřejmostí jsou dvě provedení velikosti - 38mm a 42mm. Zároveň můžeme zaručit, že řemínek připojíš ke každé verzi Apple Watch. Jsi sportovec? Nebo pohodář, co hledá styl? Řemínky KOSD se nezaleknou ani pořádné výzvy. Díky silikonovému provedení je můžeš vzít i do vody! A díky neutrálním vzorům tu budou slyšet i pod košilí na pracovní schůzce.

Jak to celé funguje? Každý z řemínků se pojí s jednou věcí. Pokud zakoupíte řemínek, naši povinností je přispět 33% z ceny na danou organizaci. Je tedy na vás, zda vaše peníze poputují na pomoc nemocným dětem nebo pro boj proti palmovému oleji. Zaměřili jsme se na šest problémů, které nás dlouhodobě trápí. Ty jsou spojené s dětmi, palmovým olejem, oceány, přírodou, zvířaty a rakovinou. Peníze nechceme věnovat jedné ze světových organizacích, ba naopak - chceme si najít právě ty, které nám dávají smysl. V některých případech dokonce budeme chtít dané osoby překvalit sami. A na co peníze potřebujeme? Většinu peněz, které půjdou na samotnou výrobu, už máme z vlastních zdrojů, přesto část zbývá. Další peníze potřebujeme pro celkové uvedení na trh - od propagačních materiálů až po registraci značky.

Jdete do toho s námi? 

Pevně doufáme, že se vám náš nápad libí a budete jej chtít podpořit. Připravili jsme pro vás řadu odměn, které vás mohou motivovat k naší pomoci. U řemínků zakoupených z odměn nebudeme část vyplácet na dobrou věc, chceme-li zachovat nejnižší možnou cenu a zároveň celý projekt rozjet :)

Co si o tomto projektu myslíte?