KORKOVÝ OPASEK S DŘEVĚNOU SPONOU - crowfunding kampaň

KORKOVÝ OPASEK S DŘEVĚNOU SPONOU

Právě teď máte jedinečnou šanci získat přírodní korkový opasek s dřevěnou sponou a stát se vlastníkem unikátního módního doplňku.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Moravská dílna Wood Style, která se nachází v Uherském Hradišti, je moje dítě, stejně jako každý výrobek, který mi projde rukama. Ručně, s láskou a ekologicky pro Vás vyrábím neotřelé dřevěné doplňky - dřevěné brýle, opasky a motýlky, a to už od roku 2012. Teď jsou na řadě korkové opasky a kožené opasky s prošíváním.

 

Korkové opasky s dřevěnou sponou

Nápad, který se mi zrodil v hlavě a který mi můžete pomoct uvést do života. Voděodolné, lehké, šetrné k přírodě a dokonce i veganské budou korkové opasky, které chci vyrábět na nových strojích.

Na tyhle krasavce – novou řadu korkových opasků a luxusních prošívaných opasků – potřebuji speciální stroje. A Vy mi s tím můžete pomoct. Stačí si předobjednat jeden z opasků s 15% slevou a pomoct mi tak získat cílovou částku 60 tisíc korun. Díky podpoře budeme moct vyrobit opasky v luxusní kvalitě a s všestranným použitím, jak pro všední nošení, tak pro významné okamžiky.

Při naplnění cílové částky nejprve vyrobíme pro všechny přispěvatele odměny, a zároveň pořídíme vše potřebné k výrobě šitých opasků. Těším se hlavně na šicí stroje a na nové materiály.

P2010211 (Kopírovat).jpg

 

Proč do toho jít a objednat si opasek?

- na veškeré výrobky získáte 15% slevu oproti nákupu v e-shopu

- vyrobím ho osobně, ručně a s láskou v České republice

- každý kousek z mé dílny je jedinečné umělecké dílo

- budete šetrní k životnímu prostředí

- pořídíte si jedinečný originál díky kresbě dřeva i ručnímu zpracování

- nabídka je opravdu pestrá

Tak co, jdete do toho se mnou?

fb.jpg

Co ještě byste o Wood Style měli vědět

Není mi jedno, kde žijeme, a proto veškeré výrobky balím do dřevěných krabiček nebo papírových obalů a nevytvářím tak zbytečný odpad. A ten, který vytvořím, je šetrný k životnímu prostředí a plně recyklovatelný.

Ve výrobcích Wood Style se snoubí elegance, lokální česká výroba a láska k řemeslu.

Zakoupením mých výrobků navíc podporujete českou výrobu, která je v poslední době vytlačovaná výrobky z Východu.

 

Dřevěná spona

„Udělejte z obyčejného pásku designový skvost a povyšte nošení kalhot na zážitek.“

Nic lepšího než dřevo ještě nikdo nevymyslel. Je to zkrátka materiál, ze kterého díky přírodní kresbě pokaždé vyrobíte originál. Vždy ručně slepím několik vrstev kvalitní dýhy, aby byla spona pevná a odolná. Kolik odstínů dřeva existuje, tolik vzorů spon na opasky Vám můžu nabídnout.

Novotna_-_portret_20 (Kopírovat) (Kopírovat).jpg

 

Skejtová spona

Dávám starým skejtovým prknům nový život. Každá spona v této řadě je vyrobena z použitého (a už nepoužitelného) skejtu. Takové prkno je pro mě dokonalý poklad, umělecké dílo, na kterém se podepsal skatepark. Navíc je skateboard skvělý materiál pro výrobu opaskové spony, protože je velmi pevný a odolný. Tyhle spony jsou jedním za našich taháků nejen u skejťáků. Každá jedna z nich má příběh a sedne do každých kalhot.rec skate.jpg

Bez názvu – 5.jpg

 

Slim spona

Zúžená spona, kterou umím v dřevěné i skejtové variantě. Tu rádi nosí nejen páni do společenských kalhot, ale i dámy do džínů. Jedná se o opasek se šířkou 2,5 centimetru.

Novotna_-_portret_25 (Kopírovat).jpg

 

Kožený opasek

Pokud si potrpíte na kvalitu a tradici, mám pro Vás kožené opasky, které vydrží navěky a postupem času získávají na kráse a jedinečnosti. Na jejich výrobu používám pravou hovězí useň od regionálních dodavatelů, nejčastěji z Baťovské domoviny Zlín. Třísločiněná kůže o tloušťce 3 milimetrů vydrží fakt cokoli. Pak už zbývá vybrat si jen barvu: černou, hnědou nebo caramel.

Bez názvu – 2.jpg

 

 Korkový opasek

Opasek, který je vyroben z přírodního materiálu, a to korku. Jedná se o velmi pružný materiál, který pochází nejčastěji z Portugalska a je zpracovávaný z kůry stromů. Opasek z korku dává mým dřevěným sponám ještě víc originality a jedinečnosti.

Bez názvu – 3.jpg

 

A teď Vy

Jestli Vás moje práce zaujala, jsem opravdu rád.

Vítám návrhy co zlepšit, jak dosáhnout ještě lepších výsledků.

Výzvou pro mě bude vyrobit Vám opasek podle vlastního návrhu.

Napište mi, zavolejte, nebo přijďte za mnou do dílny.

Rád Vás poznám.  

Wood Style

ceny.jpg

 Kouknout na odměny můžete zde.

Co si o tomto projektu myslíte?