Koňské hry - crowfunding kampaň

Koňské hry

Během čtyřletého působení organizujeme setkání, kde se snoubí vztah mezi člověkem a živým zvířecím tvorem – koněm.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

drezura.jpg

Organizujeme netradiční zábavné odpoledne pro děti i dospělé s názvem Koňské hry, na kterém se setkávají fandové a příznivci koní.

Náklady na toto setkání se pohybují v současné době ve výši 60 000 Kč, kde je zahrnut pronájem areálu, zajištění koní a žokejů pro dostih, ceny do tomboly, účinkující v zábavném programu, spotřební materiál v rámci dílniček, moderátor a lidé, kteří se podílejí na organizaci.

Průběžně si toto setkání získalo skalní fandy (naposled jich přišlo téměř 500) a stále jich přibývá a to nás těší a motivuje do další práce.

Hlavním důvodem proč tato setkání pro veřejnost nabízíme, je možnost účastníků užít si koně v netradičním a hlavně zábavném pojetí.

Co všechno zažijete během jednoho krásného odpoledne v dostihovém areálu Brno Dvorska, v termínu 16.10.2016 od 13:00 do 17:00 hod.?

Práskání bičem na plechovky nebo výuka základních kroků v country tancích. Práce s bičem či koňské rodeo. Drezúra koní. A exkluzivně jako hlavní vrchol zábavného odpoledne koňský dostih na skutečné dráze s možností sázek na vítěze?  V padocku si můžete před závodem prohlédnout koně i žokeje a vybrat si svého favorita. Ba co víc, můžete si zkusit tipnout vítězného koníka a pokud se trefíte, můžete vyhrát jednu z cen. Tipovací kupon obdržíte zdarma na pokladně jako součást vstupenky.

dostih.jpg

Na místě si pak můžete užít jízdu na konících, bryčkou nebo si osedlat dřevěného koníka.

Děti i dospělí si prakticky vyzkouší péči o koně (hřebelcování, čištění kopyt, krmení) a předvedou své vědomosti v koňském kvízu. Dále si mohou v rámci dílniček vyrobit koníka z filcu, namalovat si jej na čtvrtku papíru nebo si vyrobí přímo odznáček s motivem koně a výtvory jim zůstávají jako vzpomínka na příjemné setkání.      

Dost už bylo slov a řečí, ochutnejte video a fotky z předešlých ročníků:

http://konskehry.info/video
http://konskehry.info/fotogalerie
http://konskehry.info/4-rocnik-2016
http://konskehry.info/rocnik-2015

Proč hledáme i vás?

Částečné možnosti máme my sami, část nám přispívají ti, co se přijdou pobavit přímo na místo formou vstupného, nicméně pořád to není postačující (vstupné nelze nesmyslně navyšovat).

Hledáme tímto „třetího do party“, který by nám pomohl pokrýt část uvedených nákladů ve výši 35 000Kč. Proto jsme se odhodlali požádat o podporu Vás, naše příznivce, fanoušky koní nebo jen zkrátka ty, kterým je tato forma setkání sympatická.

Podpořte naše úsilí a pomozte nám posunout naše možnosti dále a umožnit nám růst v podobě nacházení dalších koňáckých fandů, pro které je akce určena. Samozřejmě jste všichni srdečně zváni. DĚKUJEME VŠEM! 

 

A jaké odměny Vám rádi za naši podporu zašleme?

mix.jpg

čokoládku, silikonový náramek, pleteného koníka, fotky z akce, hrnek s logem Koňských her ....

tričko.jpg

tričko s logem Koňských her nebo motivem koně

odznacky.jpg

odznáčky s motivy koníků dle vlastního výběru

                                                                                       

Co si o tomto projektu myslíte?