Konopný kalendář Cannapedia 2014 | crowdfunding kampaň

Konopný kalendář Cannapedia 2014

Nástěnný kalendář konopných odrůd od týmu Cannapedia, na podporu projektu Semínka seniorům - semena léčivého konopí zdarma všem pacientům.

Knihy

Konopný kalendář Cannapedia 2014

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Cannapedia 2014 - Kalendář konopných odrůd

Milujeme konopí, provozujeme konopnou encyklopedii Cannapedia a chceme udělat kalendář, který představí tuto krásnou a užitečnou rostlinu v celé šíři a celému světu. Kalendář bude mít příjemnou velikost 25x30 cm a každý měsíc představí zajímavou varietu konopí od českých i zahraničních pěstitelů. Dozvíte se tak informace o jednotlivých odrůdách, jejich vlastnostech (typ, genetika, doba kvetení, charakteristiky) a zároveň se můžete snadno zorientovat v datumovém kalendáři s přehledným značením (lunární cyklus, barevné schéma dní). Prodejem kalendáře chceme také podpořit projekt Semínka seniorům, v jehož rámci věnuje o.s. Legalizace každoročně zdarma semínka léčivého konopí všem pacientům.
          ...............................................................................................................................................

Cannapedia-kalendar-titul.jpg

jedenlist.jpg
..........................................................................

serious_jan_preview.jpg

visualisation.jpg


Proč vlastně kalednář děláme - projekt "Semínka seniorům"

Prodejem kalendáře podporujeme projekt Semínka seniorům, který každoročně připravuje občanské sdružení Legalizace.cz. V rámci kampaně poskytuje zdarma a proti čestnému prohlášení semínka léčebného konopí všem žadatelům/pacientům starším osmnácti let. Kampaní reagujeme na neustálé dotazy a požadavky nemocných, kteří hledají cesty jak získat léčivé konopí a informace o jeho dalším využití jako léku.

           530x0-3234-dsc-2608.jpg

Protože v ČR zatím neexistuje cesta jak si léčivé konopí legálně obstarat, nenabízí se většině nemocným lidem jiné rozumné řešení, než si pod hrozbou možného postihu konopí vypěstovat svépomocí. Sdružení proti čestnému prohlášení a ofrankované obálce poskytne  konopná semínka všem plnoletým občanům a především senioroům, kteří se rozhodnou se konopím léčit.

„Všichni dospělí lidé mají právo svobodně pěstovat a držet jakékoliv rostliny pro osobní potřebu, obzvlášť pokud to může zlepšit jejich zdravotní stav."

Více informací o projektu Semínka seniorům najdete na webu Legalizace.cz
http://www.legalizace.cz/projekty/seminka-seniorum/

Kdo stojí za konopným kalendářem aneb Cannapedia.cz

Lidé, kteří mají "na svědomí" Cannapedii, českou on-line encyklopedii konopných odrůd. Cannapedia vznikla ve snaze informovat českou veřejnost o rozmanitosti a vlastnostech konopných odrůd. Databáze encyklopedie v současnosti obsahuje k šesti stovkám odrůd a na jejím rozšiřování spolupracujeme průběžně přímo s jednotlivými semennými bankami. Hlavní cíl tohoto projektu je poskytnout přehledný a snadný způsob vyhledávání a široké spektrum informací o jednotlivých odrůdách v češtině – od genetiky, přes účinky a možnosti léčebného využití . Vyhledávání v databázi je parametrické a dovoluje kombinovat různé filtry, které umožňují najít přesně tu odrůdu, kterou hledáte. V rámci profilu jednotlivých odrůd pak nechybí podrobný popis, fotogalerie a v neposlední řadě také přímý odkaz na distribuční síť, kde je možné semena jednotlivých odrůd v rámci ČR sehnat.
Naším snem je jednou vydat krásnou tištěnou encyklopedii konopí, ale to je zatím ve hvězdách :)

Více informací najdete zde:
www.cannapedia.cz
https://www.facebook.com/cannapedia.cz

Předem vám děkujeme za podporu! Jakékoliv dotazy k projektu rádi zodpovíme na e-mailu 
                                                        cannapedia@legalpub.cz.


 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 4 385 Kč (17 %)
  • 17 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Cannapedia - obrázek
  • projekt od Cannapedia
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Placka Cannapedia

Poděkování od autorů projektu a placka s logem Cannapedia, kterou vám pošleme poštou.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

Kalendář Cannapedia 2014

Nástěnný kalendář Cannapedia 2014 s věnováním od předsedy o.s. Legalizace.cz, Roberta Veverky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Dva kalendáře Cannapedia 2014

Dva nástěnné kalendáře Cannapedia 2014 s věnováním od předsedy o.s. Legalizace.cz, Roberta Veverky. Udělejte radost nejen sobě, ale i kamarádům.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kalendář Cannapedia 2014 a semínko konopí

Nástěnný kalendář Cannapedia 2014 s věnováním od předsedy o.s. Legalizace.cz Roberta Veverky a semínko konopí.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kalendář Cannapedia 2014 a Legalizace

Kalendář Cannapedia 2014 s věnováním + výběr z archivních čísel magazínu Legalizace, placka Cannapedia, papírky Legalizace a semínko konopí k tomu.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
1 500 Kč

Kalendář Cannapedia 2014 a předplatné

Nástěnný kalendář Cannapedia 2014 s věnováním + roční předplatné magazínu Legalizace s dárkem dle vlastního výběru z aktuální nabídky. www.magazin-legalizace.cz + placka Cannapedia, papírky Legalizace, originální návod na přípravu konopné masti a léčivého konopného oleje.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit