Konec námořníků v Čechách - crowfunding kampaň

Novinky - Konec námořníků v Čechách

Olda Preisler řečený Olaf se plavil víc jak čtvrt století na různých československých lodích. Pomoz nám vydat jeho nevážně míněné paměti!

Knihy

Jsou doma!

Dostal jsem zásilku z tiskárny. Jsou doma! Obrázek

Kampaň sice ještě není u konce, ale knížky už mám! Je tedy naprosto jisté, že 24.12. budete mít všichni knížku pod stromečkem - tedy alespoň ti z vás, kteří si o ni řekli do 26. listopadu. Po Novém roce planujeme dostisk, který by měl uspokojit i ty, na které se letos nedostane.

----

Mám tu ale ještě jednu prosbu, která se opět týká jen těch, kteří měli zájem o tričko. Informace o velikosti se ke mně dostaly jen od pana Buňáta a Michalce (a pak tedy těch, na které mám kontakt a oslovil jsem je přímo). Proto bych vás opět prosil o laskavé sdělení vaší velikosti, nejlépe na adresu:

chutdracihozivota@seznam.cz

nebo 

mich.preisler@volny.cz

 

Za pochopení děkuji!

TRIČKA

Objednávka triček TRIČKA Obrázek

Obracím se na vás, co zatoužili po tričku. Chtěl bych je pomalu zadat do výroby, a proto bych potřeboval vaše velikosti. Napiště mi je, prosím, na mejl, nebo fb.

Ten, jehož velikost nebudu znát, dostane tričko XXL, abych měl jistotu, že se do nej vejde :)  

A JE TO!

Dosáhli jsem 100% A JE TO! Obrázek

Takhle mě táta vzal, někdy v roce 79, na porcházku do New Yorku. Stal jsem se tak historicky prvním Čechem, ketrý prošel Broadway v papučích.

Měl jsem z toho pochopitelně radost.

A dnes ji mám znova.

Díky!