Koncert pro 10 miliónů - deset dílů vysílání - crowfunding kampaň

Koncert pro 10 miliónů - deset dílů vysílání

Pravidelné online vysílání s živou hudbou, zajímavými hosty a dobrými zprávami. Moderuje Pavel Anděl. #protistrachu #koronavirunavzdory

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tvořte s námi KONCERT PRO 10 MILIONŮ

Přišla pandemie covid19 a my jsme začali denně vysílat online pořad plný živé hudby, zajímavých hostů a kompetentních odborníků. Cíl? Bojovat proti strachu, dezinformacím a podporovat další dobročinné projekty a nápady. 

www.koncertpro10milionu.cz

Na vysílání už sami nestačíme. Přitom máme spoustu možností, jak vás, váš produkt nebo značku zviditelnit! 

Vyberte si z našich odměn způsob, jakým se do Koncertu pro 10 milionů zapojíte a můžeme tak společně vysílat dál. 

Jeden díl našeho pořadu zhlédne průměrně 45 000 lidí. Naše publikum má mezi 35 a 44 lety a tvoří jej z 52 % ženy a z 47 % muži. 

Máme za sebou 11 přenosů z virtuálního studia XLAB, které skvěle moderoval zkušený Pavel Anděl. Na všechny díly se můžete podívat na našem Facebooku nebo Youtube a vystřídali se v nich hosté jako ekonom Tomáš Sedláček, MUDr. Roman Šmucler, kněz Ladislav Heryán, šéfové pražské záchranky, policistů i hasičů. O svých projektech, které pomáhají, mluvil Jan Lukačevič (Energii lékařům), Sang van Tran (Vietnamci pomáhají) nebo Pavlína Louženská (Call to shop ). Živě se s námi spojili krajané na Bali, v Irsku, na Bali ale i v toho času uzavřené Litovli. Živě také zahráli Lehkej Pokondr & Rakeťáci, houslový virtuoz Jaroslav Svěcený, Lokomotiva, Petra Hapková, Bohemia Voice, The Silver Spoons, Arnošt Frauenberg, Vojtaano a další. 

Každý díl nás stojí okolo 50 000 korun – a to i přes to, že většina z 25hlavého štábu i kapel pracují a vystupují zadarmo. Největší náklady nám vznikají na technice, odbavení obrazu a zvuku.  

Cílová částka tak pokryje další 2 díly z virtuálního studia. O co vyšší částku vybereme, tím déle (pro) vás můžeme vysílat. Naším snem je však dílů 10. 

Kdo za projektem stojí? 

Eventová agentura Evil Team, Harley-Davidson Praha, Miluju Prahu a studio XLAB. Nejsme nijak spojeni s jakoukoliv politickou stranou nebo hnutím. 

Co si o tomto projektu myslíte?