Koncert na statku - crowfunding kampaň

Koncert na statku

Koncert na hanáckém statku k příležitosti setkání umělců působících v Macao Orchestra. Zahraje Vám Clarinet Factory a Euphonia Chamber Orchestra.

Hudba
Koncert na statku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte ojedinělý koncert v obci Náklo, který se s vaším přispěním bude moci konat v pátek 10. 8. 2018 při příležitosti setkání umělců působících v Macao Orchestra. Na hanáckém statku se představí nově založený komorní orchestr z Olomouce "Euphonia Chamber Orchestra" s hráči z Macaa a studentů KEA Olomouc. Po setmění zahraje jeden z nejlepších klarinetových kvartetů "Clarinet Factory" obohacený o multimediální show. Spojením architektury statku, světel, videoprojekce a živé hudby by mohl vzniknout pro posluchače nevšední a silný zážitek. Clarinet Factory je držitelem ceny Classic Prague Awards v crossover za projekt Meadows. 

orchestra maly.jpg

K tomu, aby jsme mohli projekt koncertu dotáhnot do zdárného konce potřebujeme peníze, z kterých se budou hradit nejen honoráře umělců, ale hlavně profesionální osvětlovací a ozvučovací technika. Když jich bude opravdu dostatek, tak se nebojíme i videoprojekce, nebo možná i videomappingu. Prostory jsou k tomu přímo stvořeny. 

Snažíme se zpřístupnit koncerty všem, proto vstup na naše koncerty je vždy ZDARMA.

 

Milníky o kterých víme - 

1. Za vybraných 40 tisíc budeme mít ozvučení a pěkné pulsující osvětlení.

2. Za vybraných 70 tisíc k perfektnímu ozvučení a osvětlení přibude i základní videoprojekce na stěnu budovy.

3. Když se urvete a vybereme opravdu hodně (přes 200 tisíc), tak k tomu všemu nám udělají i videomapping na míru.

 

O koncertu.

Tento koncert pořádáme k příležitosti setkání umělců působících v Macao orchestru. Je to jediný měsíc v roce, kdy je v Macao Orchestru dovolená a tito hráči jezdí domů. První víkend v měsíci srpnu se setkávají v Nákle na statku. Všichni jsou to hráči, kteří prošli světovým sítem konkurzů a dostali možnost zastupovat českou republiku v Macau. Před pěti lety vznikla myšlenka uspořádat páteční koncert, kde by s těmito hráči vystoupila i nastupující generace umělců z řad konzervatoře v Olomouci. Pro studenty je to jedinečná příležitost přiučit se a dozvědět mnohé o práci v tomto oboru. Každý rok se snažíme koncert obohatit něčím unikátním a letos (protože máme pětileté výročí) padla volba na jedno z nejlepších klarinetových kvartet CLARINET FACTORY. Jsou to letošní vítězové ceny Classic Prague Awards v crossover projektu s albem MEADOWS. Jsme si jisti, že s vaší podporou některé skladby z tohoto alba budeme moci slyšet i u nás na statku. 

 

Jak vypadaly milulé ročníky. 

 

Clarinet Factory 

 

 

Odměny

Chci jen podpořit a nic nečekám.

 

Něco sladkého ze statku

 

Pozvánka od Pavla

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?