Koncert na statku | crowdfunding kampaň

Koncert na statku

Koncert na hanáckém statku k příležitosti setkání umělců působících v Macao Orchestra. Zahraje Vám Clarinet Factory a Euphonia Chamber Orchestra.

Hudba

Koncert na statku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte ojedinělý koncert v obci Náklo, který se s vaším přispěním bude moci konat v pátek 10. 8. 2018 při příležitosti setkání umělců působících v Macao Orchestra. Na hanáckém statku se představí nově založený komorní orchestr z Olomouce "Euphonia Chamber Orchestra" s hráči z Macaa a studentů KEA Olomouc. Po setmění zahraje jeden z nejlepších klarinetových kvartetů "Clarinet Factory" obohacený o multimediální show. Spojením architektury statku, světel, videoprojekce a živé hudby by mohl vzniknout pro posluchače nevšední a silný zážitek. Clarinet Factory je držitelem ceny Classic Prague Awards v crossover za projekt Meadows. 

orchestra maly.jpg

K tomu, aby jsme mohli projekt koncertu dotáhnot do zdárného konce potřebujeme peníze, z kterých se budou hradit nejen honoráře umělců, ale hlavně profesionální osvětlovací a ozvučovací technika. Když jich bude opravdu dostatek, tak se nebojíme i videoprojekce, nebo možná i videomappingu. Prostory jsou k tomu přímo stvořeny. 

Snažíme se zpřístupnit koncerty všem, proto vstup na naše koncerty je vždy ZDARMA.

 

Milníky o kterých víme - 

1. Za vybraných 40 tisíc budeme mít ozvučení a pěkné pulsující osvětlení.

2. Za vybraných 70 tisíc k perfektnímu ozvučení a osvětlení přibude i základní videoprojekce na stěnu budovy.

3. Když se urvete a vybereme opravdu hodně (přes 200 tisíc), tak k tomu všemu nám udělají i videomapping na míru.

 

O koncertu.

Tento koncert pořádáme k příležitosti setkání umělců působících v Macao orchestru. Je to jediný měsíc v roce, kdy je v Macao Orchestru dovolená a tito hráči jezdí domů. První víkend v měsíci srpnu se setkávají v Nákle na statku. Všichni jsou to hráči, kteří prošli světovým sítem konkurzů a dostali možnost zastupovat českou republiku v Macau. Před pěti lety vznikla myšlenka uspořádat páteční koncert, kde by s těmito hráči vystoupila i nastupující generace umělců z řad konzervatoře v Olomouci. Pro studenty je to jedinečná příležitost přiučit se a dozvědět mnohé o práci v tomto oboru. Každý rok se snažíme koncert obohatit něčím unikátním a letos (protože máme pětileté výročí) padla volba na jedno z nejlepších klarinetových kvartet CLARINET FACTORY. Jsou to letošní vítězové ceny Classic Prague Awards v crossover projektu s albem MEADOWS. Jsme si jisti, že s vaší podporou některé skladby z tohoto alba budeme moci slyšet i u nás na statku. 

 

Jak vypadaly milulé ročníky. 

 

Clarinet Factory 

 

 

Odměny

Chci jen podpořit a nic nečekám.

 

Něco sladkého ze statku

 

Pozvánka od Pavla

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 23 850 Kč (59 %)
  • 59 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Klasik snooker klub Prince Gera, z.s. - obrázek
  • projekt od Klasik snooker klub Prince Gera, z.s.
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Chci jen podpořit a nic nečekám.

I tuto podporu nenecháme v klidu. Každý podporovatel bude zařazen do slosování o ceny ze sbírky L. Zakopala z jeho desetiletého pobytu v Číně. Za každých 100 Kč dostanete jedno unikátní číslo, z čísel budeme v pauze koncertu losovat vítěze cen. Po každých 100 podporovatelích přidáme jednu věc ze sbírky. Ve sbírce jsou např. čínské bambusové flétny nebo obraz z lisovaného čaje. Čím více unikátních čísel, tím větší šance něco získat.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Něco sladkého ze statku

Za Vaši podporu Vám poděkujeme domácí marmeládou z toho, co nám roste na zahradě. Používáme minimálně konzervantů nebo žádné a pouze třtinový cukr. Můžete se těšit na cca 160 ml dobroty.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
100 Kč

Veřejná generální zkouška MfO.

Chcete vidět hrát většinu hráčů z Euphonia Chamber Orchestra ve velkém symfonickém tělese? Jako dárek za Vaši podporu Vám dáme vstupenku na veřejnou generální zkoušku Moravské filharmonie Olomouc. Věříme, že si vyberete z některých veřejných generálních zkoušek v koncertní sezóně 2018/2019.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
150 Kč

Rezervace místa na koncert

Nechcete při koncertě stát? Tak si rezervujte místo k sezení a my vám ještě k tomu poděkujeme.

Počet dostupných odměn: 46/50

Nelze podpořit
150 Kč

Ručně malovaná plátěná taška.

Chcete mít něco, co nikdo nemá? Chodit nakupovat s něčím speciálním? Máme pro Vás ručně malované plátěné tašky inspirované srpnovým koncertem od Rodinného a komunitního centra Housátko sídlícího v Nákle. Každá taška je originál!

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
200 Kč

Něco většího sladkého ze statku

Za Vaši podporu Vám poděkujeme domácí marmeládou z toho, co nám roste na zahradě. Používáme minimálně konzervantů nebo žádné a pouze třtinový cukr. Můžete se těšit na cca 400 ml dobroty.

Počet dostupných odměn: 2/15

Nelze podpořit
200 Kč

Rezervace místa na koncert a welcome drink k tomu.

Nechcete se ihned tlačit ke stánku a chcete mít rezervaci místa. My Vám dáme skleničku moravského vína při vstupu a zarezervujeme místo k sezení.

Počet dostupných odměn: 49/50

Nelze podpořit
200 Kč

Ručně malované tričko od RKC Housátko.

Chcete mít něco co nikdo nemá? Máme pro Vás ručně malované trička inspirovaná srpnovým koncertem od Rodinného a komunitního centra Housátko sídlícího v Nákle. Každé triko originál.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
250 Kč

Koncert MfO podle výběru v sezoně 2018/2019

Chcete si poslechnout Symfonický orchestr v plné parádě? Uvidíte většinu hráčů Euphonia Chamber Orchestra ve fracích. Vyberte si některý z koncertů Moravské filharmonie Olomouc v sezóně 2018/2019.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
250 Kč

Naložené hermelíny od prvního klarinetisty MfO.

Vychutnejte si naložený hermelín, který pro Vás naloží první klarinetista Moravské filharmonie Olomouc Aleš Janeček. Odměna obsahuje 2 naložené hermelíny ve speciální sklenici na nakládání hermelínů.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
400 Kč

Hodina kontrabasu s MgA. L. Zakopalem

Začínáte nebo jste pokročilý kontrabasista, který se chce zlepšit? Nepropásněte příležitost a přijďte na hodinu k hráči na kontrabas, který prošel jako sólo kontrabasista orchestry Čínská filharmonie, Macao Orchestra nebo Moravská filharmonie Olomouc. Na místě a času se určitě domluvíme.

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
400 Kč

Hodina klarinetu s prvním hráčem MfO A. Janečkem.

Přijďte na hodinu k prvnímu hráči klarinetu v Moravské filharmonii Olomouc, který prošel vítězně i sítem konkurzů do Macao Orchestru a strávil v daleké Číně jeden rok. Je to učitel klarinetu na konzervatoři v Olomouci a Kroměříži. Na čase a místě se určitě domluvíte.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
400 Kč

Koncert a pivo s kontrabasovou skupinou MfO.

Vyberte si z nabídky koncertů Moravské filharmonie Olomouc v sezóně 2018/2019 a pojďte s kontrabasovou skupinou na pivo. V ceně je jedno pivo po koncertě v některé z restaurací v centru Olomouce.

Počet dostupných odměn: 2/4

Nelze podpořit
1 000 Kč

Den s vedoucím kontrabasové skupiny MfO.

V rámci této podpory strávíte většinu dne s vedoucím kontrabasové skupiny Moravské filharmonie Olomouc a členem Euphonia Chamber Orchestra. V ceně je osobní poděkování, vstupenka na veřejnou generální zkoušku MfO, oběd (meníčko), procházka Olomoucí a prohlídka konzervatoře v Olomouci. Během dne se můžete dozvědět mnoho o působení v SOČRu a deseti letech v Číně.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Partner koncertu.

Nepotřebujete nic věcného a stačí Vám reklama v programu koncertu a veřejné poděkování během koncertu od předsedy našeho spolku? Tak právě pro Vás je tu tato odměna.

Počet dostupných odměn: 10/15

Nelze podpořit
2 000 Kč

All inclusive

V rámci této podpory máte během koncertu 10. 8. všechno v ceně. Welcome drink, rezervaci místa, speciální pivo uvařené jen pro tento koncert a možnost zůstat s umělci po koncertě na posezení, kde je pro Vás všechna konzumace zdarma.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
7 000 Kč

Osobní průvodce Macaem na týden.

Máte v plánu výlet do Macaa, ale bojíte se, že se ztratíte? Máme pro Vás řešení. V ceně této odměny je osobní průvodce na týden, který žil v Macau 8 let a místní prostředí zná. Podíváte se na známá místa a setkáte se s nejlepším francouzským someliérem žijícím v Macau. V ceně NEJSOU letenky, ferry, vstupy a jídlo pro Vás a průvodce. Co nemusíte řešit je ubytování průvodce (Vaše však ano). Max. počet účastníků na jeden týden je 6.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
30 000 Kč

Donátor

Chcete se stát opravdovým guru našeho koncertu a být vidět? Jako speciální host budete mít welcome drink, rezervaci místa pro 4 osoby, podepsané CD Meadows od Clarinet Factory s věnováním, neomezenou konzumaci, ručně malovanou plátěnou tašku plnou dárků od nás ze statku. Vaše jméno během videoprojekce (pokud tolik vybereme), v programu, na plakátech a účast na losování výherců dárků.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit