Koncert Coreyho TuTa v Česku | crowdfunding kampaň

Koncert Coreyho TuTa v Česku

Hudební fajnšmekři pozor! Pojďme se složit a spolu si užít ojedinělý kulturní zážitek v podobě Coreyho originálně pojaté tvorby napříč žánry.

Hudba

Koncert Coreyho TuTa v Česku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pojďme se složit a spolu si užít ojedinělý kulturní zážitek. Rádi bychom vás touto cestou požádali o finanční podporu pro uspořádání druhého českého koncertu newyorkského hudebníka Coreyho TuTa, který sem opět na podzim zavítá a rád by se podělil s obecenstvem o svou originálně pojatou tvorbu napříč žánry.

 

Koncert by se uskutečnil v krásném prostředí svitavské Červené knihovny, která sama o sobě stojí za návštěvu, počítáme prozatím s akustickou akcí s kytarou, ale je ve hře i šou hudby elektronické, akustická verze se k tomuto místo konání hodí více. Hudebník by zde zahrál živě výběr svých vlastních skladeb a nějaké to překvapení, některé z nich se dokonce objevily ve filmech režiséra Geralda McCulloucha. My vás oslovujeme prostřednictvím Startovače, jelikož potřebujeme pomoci pokrýt výdaje za nájem prostor a zvukaře, pomůžete nám prosím? Odměnou vám bude nezapomenutelný zážitek, který nevylučuje osobní setkání s umělcem mimo pódium, i tu na vás čekají nějaké suvenýry, samozřejmě.

SY C 01a.jpg

Koncert by se udál v září či říjnu, přesné datum se během kampaně vyjeví, na detailech se stále pilně pracuje a budeme vás o všem informovat v novinkách, nejpravděpodobnější je však září a upřesnění nemusí dlouho trvat. Všechno ale také závisí na tom jak si projekt povede a jak budou probíhat diskuze, tím myslíme debaty i s vámi. Corey se sem podívá podruhé, byla by škoda nevyužít jeho velkorysé nabídky veřejně se podělit o svou hudbu....

Corey vždy jde svou vlastní cestou, půjdete-li proti němu v davu velkoměsta, zaručeně si jej všimnete, tohle podobné platí i pro jeho hudbu, neskládá pro peníze, ale pro lidi, o tom svědčí i fakt, že u koncertu potřebujeme uhradit pouze pronájem místa konání a zvukaře, nikoliv honorář. Corey se nebojí ani experimentovat a hudba je skutečně jeho život. Její svět nabízí nejen kvalitní tvorbu, ale také cosi, co v těchto končinách jentak neuslyšíte, neomezuje se na jeden určitý žánr, ale bravurně je proplétá a mixuje, spolupracoval i s velkými jmény, avšak pro vás je spíše důležité vědět, že to umí pořádně rozjet. A mohl by přijet rovněž se skladbami z nového alba!

Proč právě Svitavy a co dál?

Corey přiletí, aby strávil nějaký čas se svými kamarády s denního centra pro osoby s mentální postižením, s klienty i s personálem se velice spřátelil při své minulé návštěvě a odjezdem nic neskočilo, kontakt se nepřerušil. Napadlo nás, že by v rámci pobytu mohl také veřejně zahrát tak jako minule, on nadšeně souhlasil.

Peníze, které nepadnou na pokrytí nákladů, uschováme a bude z nich podpořen další Coreyho pobyt a hrazen další koncert, doufáme, že tento projekt rozjede koloč, který umožní pokračovat v 'koncertní tradici' každý rok.

"Moci šířit mou hudbu je pro me vším. Pokud v ní někdo nejde alespoń trochu komfortu, úlevy či klidu, udělá mě to neskutečně šťastným."

Od punk rockové balady i elektronické šou

Coreyho první album ‚Everything‘, které vyšlo před deseti lety se skládalo z punck rockových balad, dnes když se za ním ohlíží, jen těžko poznává toho muže, který tyto písně složil, posunul se výrazně dál, ale sám říká, že mu velmi pomohlo vyrovnat se složitým obdobím. Co se však nezměnilo je, že se pro své texty inspiruje právě ve svém životě a děním kolem sebe. Jedna z dalších ‚desek‘ ‚Chasing Down The Bedlam‘ se pak dá zařadit spíše mezi hudbu alternativní. Ale každé jeho album je jiné, Corey totiž stále hledá a nachází něco nového, poslední kolekce nabízejí taneční elektronické pecky, které vás nenechají v klidu, momentálně pracuje na dalším projektu.

Budeme neskonale vděční za podporu tohoto projektu, protože může mnoha lidem udělat jejich den hezčím, lepším a obohatit nás všechny.

 

 Coreyho všechna alba lze si poslechnout na jeho stránkách.

 

Placka .jpg

 

 

Tričko.jpg

 

Dárkový poukaz na oběd je nabízen z restaurace VEDANTA, v odkazu najdete více informací.

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 000 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Sparks - obrázek
  • projekt od Sparks
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Placku na to

Co takhle malou či velkou placku s přebalem Coreyho alba ‚Sparks‘ pro váš batoh, čepici či mikinu? Tu v ČR nemá jentak někdo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
110 Kč

Dárkový poukaz na oběd!

Dárkový poukaz na jídlo ve vegetariánské, védské, indické restauraci / jídelně, kde se opět bude stravovat i Corey. Zkuste něco nového, chutného a přitom zdravého.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Volný vstup !

Toto je hodnota jedné vstupenky, takže nyní máte předplaceno. Tak teď už se jen usadit…

Počet dostupných odměn: 103/103

Nelze podpořit
250 Kč

První řada!

Pokud nám přispějete touto částkou, k volnému vstupu vám ještě rezervujeme místo v první řadě.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit
450 Kč

Hrnek s úvodní fotkou alba!

Corey miluje kafe, tak proč si jedno při poslechu hudby nedat a rovnou do hrnku s motivem přebalu alba?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Jde se dlabat + volný vstup

Zaplatíme vám oběd, ve vegetariánské, védské, indické jídelně / restauraci, kde bude gáblovat rovněž i Corey, datum a čas záleží na vás, můžeme předat dárkový poukaz, vždy je na výběr hlavní menu a několik doplňujících jídel a polévka. Jedná se o netradiční jídelniček zaměřený na zdravější stravování. Volňasek samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
600 Kč

Volný vstup + Hrnek

Corey miluje kafe, tak proč si jedno při poslechu hudby nedat a rovnou do hrnku s motivem přebalu alba? A tomu samozřejmě lístek na koncert.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
650 Kč

Tričko CT!

Můžeme vám nabídnout také tričko 'KEEP CALM AND LISTEN TO COREY TUT' a to černé nebo bilé.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Volný vstup + Hrneček + placka

Hrneček s přebalem alba a volný vstup na koncert - bílý hrnek s úvodní fotkou alba a 2 placky s různými alby.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
1 000 Kč

Volný vstup + Tričko

Krom volného lístku, vám můžeme nabídnout také tričko 'KEEP CALM AND LISTEN TO COREY TUT' a to černé nebo bilé.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
1 300 Kč

Volný vstup + Hrneček + Tričko

Hrneček s přebalem alba a volný vstup na koncert, na který nyní budete moci přijít v patřičném tričku 'KEEP CALM AND LISTEN TO COREY TUT'.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit