Komunitní škola Dokolečka - nové prostory - crowfunding kampaň

Novinky - Komunitní škola Dokolečka - nové prostory

Neobyčejná škola? Pro někoho alternativní podnik pár rodičů, pro někoho zajímavý experiment, pro 20 dětí a jejich rodiče šance na změnu ve vzdělávání!

Ostatní
Náš projekt je úspěšně za námi a díky vám budeme moci otevřít naši novou třídu v plné parádě! DĚKUJEME - MÁME TO!!! Obrázek

CO TEĎ A CO POTOM? :)))

Kromě toho, že můžeme společně jásat a skákat radostí, vás určitě zajímá, jak to bude dál s odměnami, projektem, naší školou. Proto posíláme přibližný harmonogram, abyste věděli, co a kdy můžete očekávat.

 • tento týden:
 1. sesumírujeme veškeré odměny - kolik čeho a komu :)
 2. některé odměny potřebují podrobnější specifikaci, takže některým z vás zašleme email s prosbou o upřesnění, týká se to především odměn k odeslání jako:
  • druh bylinek v ušitém sáčku
  • který linorytový obrázek pro vás máme vytisknout a v jaké barvě
  • kterou autorskou knížku jste si vybrali (někteří uvedli, někteří ne...)

     3. u chleba a kvásku se domluvíme na předání

     4. u zážitkových odměn vás oslovíme ohledně domluvy předběžného termínu

 • příští týden:
  • rozešleme odměny na uvedené adresy (pokud jste neuvedli jinou možnost předání)
  • ze získaných peněz proplatíme již vydané náklady na úpravu prostor
 • během prosince:
  • nakoupíme vybavení, které nám ještě chybí (židličky, malá kuchyňská linka, poličky,..)
  • vybereme pomůcky a potřeby pro výuku, které teď nejvíce potřebujeme a které nám chybí
 • od ledna už bychom měli využívat nové prostory plnohodnotně
 • během dalšího pololetí si s vámi naplánujeme všechny zážitkové odměny
 • pro zájemce budeme posílat další informace o našich akcích a o tom, jak se naší komunitní škole a centru pro rodinu daří

JEŠTĚ JEDNOU VŠEM DĚKUJEME ZA PODPORU A I KDYŽ UŽ PROJEKT NA STARTOVAČI SKONČIL, VY BUDETE DÁL SOUČÁSTÍ TOHO, CO V DOUBRAVČICÍCH VYTVÁŘÍME.

Krásný předvánoční čas, tým Dokolečka z.s.

 

Hurá, máme stovku! Díky moc! JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ! Obrázek

Naše pocity? Velká radost, pocit sounáležitosti, vděčnost...přejeme vám, abyste mohli tento pocit také zažívat, je to nádhera! Díky ještě jednou a vlastně nikdy nebude díků dost, jste skvělí! 

Tým Dokolečka

FINIŠUJEME!

Milí startéři, startérky i všichni, co nám fandíte! Potřebujeme vaši pomoc v závěrečném finiši - zbývá posledních 7 dní! FINIŠUJEME! Obrázek

Zdravíme vás všechny před závěrečným finišem! Zbývá posledních 7 dní!!!

Naše víra, že zvládneme nasbírat cílovou částku, nás neopouští, ale přeci jen...chybí ještě necelých 17.000 Kč - pomůžete nám? 

Uvědomujeme si, že náš projekt je hlavně o podpoře dobré věci, že odměnou za váš příspěvek je spíš příjemné zahřátí u srdce, dobrý pocit, že jste pomohli, než fyzická odměna. Ale kdoví, třeba to může být i začátek naší spolupráce, inspirace, kontaktu...Těšíme se, že zůstanete součástí i po skončení této sbírky.

NOVÁ ODMĚNA ZA ODMĚNU :)

stažený soubor.jpg

včelařem na zkoušku

Jitka Sýkorová vás nechá nakouknout do úlu v Kozojedech a vytočit si vlastoručně svoji sklenici medu. Dětský účastník pouze v doprovodu dospělého účastníka. Termín dle dohody podle počasí a snůškových poměrů (dopoledne květen-červen).

CO NOVÉHO V DOKOLEČKU?

Poznáte na fotce v úvodu, co děti v rámci našeho projektu vyráběly? Použili jsme slané modelovací těsto a příští týden k tomu připojíme zajímavý pokus, foto určitě pošleme!

Nové prostory jsou už téměř připravené, maminky v rámci herničky pro rodiče s dětmi sestavily nábytek, tatínci přimontovali světla, věšáky, žebřiny, položil se koberec. Vše se dělá s ještě větší chutí, když vidíme vaši podporu morální i finanční. Díky!

knihovna.jpg

 

vesak.jpg

Tak hurá do cíle! Tým Dokolečka z.s.