Komiksové bubliny 2.0 - crowfunding kampaň

Novinky - Komiksové bubliny 2.0

Máte rádi komiksy? Podpořte internetový pořad Komiksové bubliny. Chce se dál zlepšovat a k tomu potřebuje vaši pomoc.

Knihy

Je dobojováno!

Měsíc+ uplynul jako voda, a je po kampani.

Za tu dobu se našlo 52 statečných, kteří podpořili Komiksové bubliny a patří jim za to obrovský dík! Vybralo se úžasných 22.061 Kč, takže se nakoupí pořádná technika a budu se snažit každý měsíc rozhovorovat - pro aktuality sledujte FB Bublin. Ještě jednou všem moc děkuju a jsem strašně rád, že Bubliny mají smysl.

 

Co bude teď?

Během tohoto týdne očekávejte děkovný email. Telepati, telepati ve výcviku, Doomové a Xavierové si zatím můžou promyslet, jaký komiks/téma po mě budou chtít zpracovat. Intimčo na soukromé přednášce nechtěl nikdo, takže je o starost míň.

V nejbližších dnech začnu studovat techniku a snad se mi do cca půlky července podaří něco vybrat a objednat. Jakmile dorazí (a zvládnu ji zprovoznit), dočkáte se slíbeného poděkování ve videu (nechci vás urazit současnou šitty kamerou) a začne se pomalu pracovat na bonusech (TOP 10 Spidey, X-Série), vašich recenzích a tématech. Rád bych dodržoval tempo cca 3 recenze a 1 téma měsíčně, ale berte to prosím spíše orientačně.

To je zatím snad vše, pokud něco není jasné, ozvěte se prosím na ondrej.kral91@gmail.com

DÍKY VŠEM A KOMIKSU ZDAR!

Lenny

 

Zdravím všechny komiksáky,

bylo to jen tak tak, ale dnes ráno padl druhý milník a rozhovory budou! 

Strašně moc děkuju všem 52 hrdinům!

przIGyI.jpg

Ve hře zbývá příspěvek na megareport z pořádného zahraničního conu a do konce kampaně zbývá posledních pár hodin. Pokud váháte zda přispět, máte poslední šanci.

Ještě jednou moc díky,

Lenny

Je to tam! Během třetího týdne kampaně přispělo dalších 5 startérů (už je vás 40!), hranice 17.000 Kč byla pokořena a Komiksové bubliny 2.0 budou. Strašně moc všem děkuju! Boj ale stále nekončí a na Bublinách je pořád co zlepšovat. Ve hře je teď víc rozhovorů nebo pořádná reportáž z pořádného zahraničního conu.

Není vám něco ohledně celého projektu Bublin jasné nebo se jen chcete potkat a prohodit pár slov? Během tohoto týdne máte možnost, protože budu v Brně a Praze šířit komiksovou osvětu.

8. 6. (středa) mám v brněnské Café Práh přednášku o historii Marvelu – pro velký zájem jdou hned dvě za sebou, začíná se v 18:00 a 20:00. Pozor, kapacita míst je omezena.

11. 6. (sobota) budu přednášet na pražském Crweconu – od 14:00 budu mluvit o Deadpoolovi a od 17:30 o velkých marveláckých eventech.

Vstup na obě akce je zdarma, rád vás uvidím =).

A samozřejmě nesmí chybět týdenní akce. X-Men, X-Factor, X-Force, New Mutants, New X-Men, X-Statix… máte v tom bordel? Pokud do neděle přesáhneme částku 20.000 Kč, čeká Vás průvodce po X-sériích, kde si řekneme, který tým je který.

3823685-2406000218-X-Men.jpg

A protože se splnil limit z minulého týdne, můžete se těšit na TOP 10 komiksů se Spider-Manem. Vzhledem ke komiksovým přednáškám to bohužel až během příštího týdne.

Ještě jednou obrovské díky všem startérům i šiřitelům, jste nejlepší.

Lenny