Komiks Šejch Músá | crowdfunding kampaň

Novinky - Komiks Šejch Músá

Kupte si dopředu a se slevou komiks o významném českém cestovateli A. Musilovi. Byl spolunáčelníkem 2 beduínských kmenů a světoznámým orientalistou.

Knihy

21. listopad 2015

Děkujeme za pomoc!

Potřebná částka byla bohatě překročena, můžeme zvýšit náklad.

Projekt byl nad očekávání úspěšný a komiks, do něhož již byla doplněna katalogizace Národní knihovny, se již brzy předá do tiskárny. Štědrost přispěvatelů nás přivedla k dodatečnému jednání se Západočeskou univerzitou v Plzni o případném navýšení nákladu. ZČU, která má k původní bakalářské práci své studentky práva, povolení udělila! První vydání tedy spatří světlo světa v počtu 1200 kusů, s možností malého dotisku při případném pokračování komerčního úspěchu.

Potěšující zprávou je i zájem České televize o natočení reportáže s autorkou. O vysílacím čase budeme informovat.

S poděkováním a vděčností Akademická společnost Aloise Musila

Projekt na Startovači dospěl do své poloviny a přitom se podařilo shromáždit téměř 150 % potřebných prostředků. Všem podporovatelům patří veliké poděkování!

Co je nového? O chystaném vydání komiksu se nepíše jen na sociálních sítích, o projektu se objevila zpráva i v médiích: napsal o něm Vyškovský deník. Nejvíce nás ale těší, že máme možnost vydat komiks v plánovaném nákladu a úpravě! Kniha se již připravuje k tisku, má své číslo ISBN 978-80-85063-20-2 a vyjde v prosinci 2015. V lednu 2016 se vydá na cestu ke všem svým předplatitelům. Plánované slavnostní uvedení komiksu v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově se uskuteční v pátek 12. února 2016. Stojí za zmínku, že autorka si připije s pozvanými podporovateli domácí slivovicí darovanou rodinou legendárního ředitele Muzea Vyškovska a významného musilovského badatele Františka Jordána (1936–2007). Těšíme se, že do skončení projektu sem budeme moci přidat ještě další radostné novinky. Především ale všem přispěvatelům ze srdce děkujeme!

  • Splněno 56 018 Kč (160 %)
  • 160 %
  • 35 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 173 Startérů

Autor projektu

ASAM - obrázek
  • projekt od ASAM
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

120 Kč

dostanete komiks

Částka umožňuje zakoupení komiksu před jeho vydáním s výraznou slevou. Edice je číslovaná, zájemci o první výtisky si musí pospíšit. Zároveň s komiksem si pořídíte naši nehynoucí vděčnost a dobrý pocit z podpory dobré věci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

dostanete komiks s podpisem autorky

Částka umožňuje zakoupení komiksu před jeho vydáním s vlastnoručním podpisem autorky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

dostanete komiks s osobním věnováním autorky

Částka umožňuje zakoupení komiksu před jeho vydáním s osobním věnováním a vlastnoručním podpisem autorky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

ale i výše: komiks, pusa, panák a budete slavní

15 nejštědřejších dárců, kteří přispějí 300 Kč či jakoukoliv částkou od 300 Kč výše, získá přísluný počet komiksů s individuálně zadaným věnováním a vlastnoručním podpisem autorky. Tito dárci budou pozváni na slavnostní uvedení knihy v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově, kde budou osobně představeni publiku, pohoštěni domácí slivovicí, políbeni autorkou a jmenovitě zvěčněni v komiksu a uvedeni na webových stránkách a fb profilu Akademické společnosti Aloise Musila.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit