komiks Hit-Girl: Zabíjačka - crowfunding kampaň

komiks Hit-Girl: Zabíjačka

Hit-Girl: Zabíjačka ve svém vlastním, krví nasáklém komiksu! Přispějte a pomozte jí v boji se zločinem! Bez vás to nevyjde!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Chceme dát šanci projektům, po kterých voláte

Ano, i CREW vstupuje do kickstarterového světa – přesněji řečeno, na Startovač. Díky tomuto projektu budeme okamžitě vědět, jestli je o knihu opravdu takový zájem, jak si myslíme, a na pulty se díky tomu budou moci dostat i tituly, u kterých bychom možná nadále váhali.

Podobně jako u Modré Crwe, i tady se můžete stát spoluvydavateli a pomoct prosadit tituly, u kterých byste byli rádi – stejně jako my – kdyby u nás vyšly.

Jako první vám nabízíme komiks Hit-Girl: Zabíjačka. Jedná se o pokračování série Kick-Ass, v podstatě její jedna a půltý díl. Po temnější dvojce je tohle zase návrat k zábavnosti (a brutálnosti) jedničky. K hláškám a komiksovým parafrázím. A hlavně... kdo by neměl rád drsnou a nezletilou Zabíjačku?

Částka, kterou na Startovači chceme vybrat, je zhruba polovina toho, co komiks bude doopravdy stát. Pokud se povede vybrat peněz více, umožní nám to vydat knihu se dvěma alternativními obálkami... A když bude zájem vážně velký, rovnou začneme plánovat finální díl celé série!

A pozor! Všechny kusy získané přes Startovač budou očíslované! Kdo dřív přijde, ten dostane výtisk s nižším číslem! Hoďte sebou, ať se dostanete do první stovky!

Hit-Girl3.jpg

Záruka kvality – autoři Mark Millar a John Romita Jr.

Sérii vytvořil komiksový démon Mark Millar, který s oblibou mixuje násilí, humor a hru s žánrem. Z jeho tvorby pochází třeba komiks Wanted: Mrtvý nebo živý (zfilmováno s Jamesem McAvoyem a Angelou Jollie v hlavní roli), Secret Service: Kingsman (zfilmováno s Colinem Firthem a Samuelem L. Jacksonem) či právě Kick-Ass: Nářez (samozřejmě, také zfilmováno). Všechny tři snímky si vzali do parády zajímaví režiséři: Timur Bekmambetov (Noční hlídka) a Kingsmana a Kick-Ass Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Hvězdný prach).

Kick-Ass je Milarův nejslavnější titul, popisující, jak by to vypadalo, kdyby se obyčejný kluk, bez schopností a nějaké zvláštního výcviku, rozhodl stát superhrdinou. A ano, je to poměrně bolestivé.

Millar si k tomu přibral jednoho z nejklasičtějších superhrdinských kreslířů, Johna Romitu Jr., který dlouhá léta kreslil třeba Spider-Mana či Supermana. Tohle bylo něco trochu jiného, než obvykle dělal, a sám kreslíř přiznává, že doma kreslil tajně, aby to náhodou děti neviděly. I když si Millar dělá ze superhrdinů hodně legraci, stejně tak se na ně dívá s porcí obdivu a pokládá si otázku, jak to, že v dnešním světě chtějí být všichni jako Paris Hilton a nikdo nechce být Batmanem.

Celá uzavřená sága se skládá ze tří knih a jednoho „spin-offu“ s Hit-Girl: Zabíjačkou. Z toho u nás vyšly dvě knihy, přičemž druhý díl zaskočil čtenáře poměrně velkou temností a až depresivností, kdy si hraní na superhrdiny začíná vybírat svou daň. Hit-Girl: Zabíjačka je návratem k zábavnosti jedničky, a ve stylu Addamsovy rodiny staví na střetu šílené malé holčičky s realitou… která je v podstatě minimálně stejně šílená.

Pro všechny příznivce zábavného násilí je tohle to pravé!

Hit-Girl4.jpg

Kdy komiks vyjde a kolik bude stát?

Startéři dostanou komiks do konce tohoto roku, do volného prodeje půjde nejpozději v lednu 2018. Komiks vyjde v českém jazyce. Cena ve volném prodeji bude 399 Kč.

Nářez navíc!

Při dosažení 150 % (tj. 180 000 Kč) vydáme alternativní obálku. Dostanou ji ale jen ti, kteří podpořili komiks přes Startovač (limitovaná edice). Do volného prodeje půjde klasická verze.

Velmi si vážíme vašeho zájmu i podpory. Za to vám patří VELKÉ DÍKY!

Co si o tomto projektu myslíte?