Komiks "100x O sněhu" - BubbleGun #8 a zpropadenej sníh! | crowdfunding kampaň

Startéři - Komiks "100x O sněhu" - BubbleGun #8 a zpropadenej sníh!

Taky tě štve, jak se v zimě musíš brodit závějemi a ten bílej prevít je všude okolo? "Pata" a jeho přátelé se o tom rozhodli udělat celou knihu!

Knihy

  • Splněno 16 662 Kč (196 %)
  • 196 %
  • 8 500 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 60 Startérů

Autor projektu

Kocour Komiksák - obrázek
  • projekt od Kocour Komiksák
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Na chuť

Za padesát kaček ti vědma předvídá velký kulový, my jsme však i za tuto nejmenší částku více než vděčni. Nedostaneš od nás nic, ale dovolíme ti se k nám na metr přiblížit, pokud se někde osobně potkáme. Taky tě poprosíme, abys nám poslal na email tvé jméno, přezdívku či nějaké iniciály, které se, pokud budeš chtít, objeví v komiksu slabým písmem v sekci "Také drobet přispěli svou kapkou do sněhu".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
120 Kč

Máš ho doma!

Za 120 vočí ti vědma slíbila, že komiks "100x O sněhu" přistane na 100% u tebe na stole.
Tvé jméno se také objeví v tomto komiksu extra tučným písmem v sekci "Výrazně pomohli, aby se tento sněžný speciál dostal na svět".

Počet dostupných odměn: 86/100

Nelze podpořit
200 Kč

Chci si to vylepit

Ha! Nenápadně jsi vědmě podstrčil 200 merglí a ona odněkud vyhrabala nádherný plakát formátu A3 na kvalitním papíře s leskem, potištěný malbou nazvanou "Zátiší s plamenometem" od známého renezančního umělce Michalengela "DevCageRa" Petrususe, na jehož druhé straně na tebe doslova září vyobrazení s názvem "Svatý plamenometčík" od neméně známého gotického tvůrce Roleonarda "Rawena" Havranuse.
Takže si domů odnášíš nejen komiks "O sněhu", ale i tento skvostný plakát a ještě tvé jméno umístíme do komiksu extra tučným písmem do sekce "Výrazně pomohli, aby se tento sněžný speciál dostal na svět".

Počet dostupných odměn: 28/40

Nelze podpořit
200 Kč

Tanec s medvědem

Zní ti to nebezpečně? Mělo by!
Zrovna se totiž koukáš na kvalitně provedený barevný plakát formátu A3, o kterém se traduje, že pokud si jej doma vyvěsíš, naroste ti do měsíce druhé přirození!
Autorem je prý šílený Cisterciácký mnich jménem Janos Slakinglizardus Grumlus. Vědma ti ho proto dává zdarma pouze za skromný manipulační poplatek 200 šustílků.
Umístit tvé jméno do tohoto komiksu extra tučným písem do sekce "Výrazně pomohli, aby se tento sněžný speciál dostal na svět" je pak již jen naprostou samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 23/25

Nelze podpořit
220 Kč

Né, pětku né

Vědma ti vyčetla z dlaně, že doma nemáš BubbleGun číslo 5!
A tak v téhle odměně získáš rovnou 2 knihy!
Komiks "O sněhu" a pátý díl magazínu BubbleGun.
Tvé jméno se také objeví v tomto komiksu extra tučným písmem v sekci "Výrazně pomohli, aby se tento sněžný speciál dostal na svět".

Počet dostupných odměn: 13/15

Nelze podpořit
220 Kč

Kdo mi počmáral šestku?

Vědma ti vyčetla z dlaně, že tvůj draze opečovávaný výtisk BubbleGunu číslo 6, si půjčil pravděpodobně tvůj mladší sourozenec nebo soused, a vybarvil veškeré černobílé plochy voskovkami (a že jich tam je).
Naštěstí díky této odměně získáváš nejen komiks "O sněhu", ale i šestý díl magazínu BubbleGun!
Tvé jméno se také objeví v tomto komiksu extra tučným písmem v sekci "Výrazně pomohli, aby se tento sněžný speciál dostal na svět".

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
300 Kč

Půjdeš do trojky?

Tohle již začíná být zajímavé.
Poté, co jsi dal vědmě 300 chechtáků, ti řekla, že místo BubbleGunu #5 a #6, které jsi vyhrál v jisté nejmenované internetové aukci za 8000CZK, ti dojde cihla!
Nemusíš být ale zklamán, protože v téhle odměně, čistě náhodou, od nás dostaneš jak komiks "O sněhu", tak i BubbleGun #5 a BubbleGun #6 úplně zdarma. A to už se vyplatí!
Jo a tvé jméno se samozřejmě také objeví v tomto komiksu extra tučným písmem v sekci "Výrazně pomohli, aby se tento sněžný speciál dostal na svět".

Odměna vyprodána: 0/15

Nelze podpořit
500 Kč

Vytrhnutá strana

Byl jsi na vědmu velice štědrý a tak ti samou radostí vytrhla jednu stránku z tebou právě zakoupeného nového komiksu s názvem "100x O sněhu".
Protože jsi ale vynalézavý, tak sis danou stránku doma obkreslil tužkou přes kopírák, obtáhnul fixou a přilepil kanagonem zase zpátky.
Máš teď tak fungl nové číslo BubbleGunu "O sněhu" a ještě navíc k tomu oboustranný A4 originál dvou stránek "O sněhu" přímo z Patovy dílničky.
Tvá chytrost ti také vynesla čestné místo ve speciální sekci psané fakt velkým písmem "Nejvěrnější a nejstatečnější podporovatelé - sněhoví machři" přímo v komiksu!

Počet dostupných odměn: 1/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Degustátor

Sem už vědmu netahejme. O budoucnosti už víc vědět nepotřebuješ. Je ti totiž jasné, že každý, kdo vyplázne 1000 hrušek, dostane:
1x Originál Patou podepsanou A4 čtvrtku, na které je tužkou vyvedená studie hlavní postavy v různých pózách.
1x Patou podepsaný komiks "O sněhu".
1x Oboustranný barevný A3 plakát s kresbou od autorů DevCageRa a Rawena.
1x A3 barevný plakát s kresbou od Slakinglizarda.
1x Své jméno v komiksu ve speciální sekci psané fakt velkým písmem "Nejvěrnější a nejstatečnější podporovatelé - sněhoví machři".
A BubbleGun #5 a #6, pokud jej bude chtít.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit