Startovač - financování projektů

Komiks "100x O sněhu" - BubbleGun #8 a zpropadenej sníh! - crowfunding kampaň

Novinky - Komiks "100x O sněhu" - BubbleGun #8 a zpropadenej sníh!

Taky tě štve, jak se v zimě musíš brodit závějemi a ten bílej prevít je všude okolo? "Pata" a jeho přátelé se o tom rozhodli udělat celou knihu!

Knihy

O sněhu brzy u Vás!

Kolegové Startovači, "O sněhu - BubbleGun 8 speciál" JE VENKU! O sněhu brzy u Vás! Obrázek

Kolegové Startovači,
"O sněhu - BubbleGun 8 speciál" JE VENKU!

Od tohoto dne si jej můžete vyzvednout v Comics Pointu na Anglické spolu s dodatečnými odměnami.

Náš nově najmutý tým korejských masérek zároveň usilovně pracuje na expedici kusů pro ty, kteří si zažádali o poslání poštou. Věříme, že investice do těchto velice "zručných" ženštin se vyplatí a dotyční tak budou brzy řádně uspokojeni!

V úvodním náhledu této novinky (nebo úplně na spodku) zároveň vidíte finální barevnou podobu plakátu od SlakingLizarda, kterou jsme se ve finále rozhodli opatřit z druhé strany obrazem od uznávaného slovenského kreslíře Martina Luciaka, jenž můžete spatřiti o něco níže pod tímto odstavcem.

 

Mistr "Cuco" se pokusil o biblický výjev a povedlo se mu to vpravdě znamenitě!

- Bůh

O snehu - Na kríži.jpg

 

Znovu děkujeme za veškerou podporu a brzy hurá do čtení!

osnehubarva2.jpg

Tento týden jde kniha do tisku a nemůže ji už nic zastavit... Zasněžená tiskárna Obrázek

Drazí přátelé Startovači,

v ideálním případě, který jak víme neexistuje, ale doufat v něj můžeme, bude komiks "O sněhu" venku příští týden, a to znamená, že by mohl být ve vašich prackách již koncem listopadu, jak bylo prorokováno.

Většina Startérů, Startovačů, Startérek a Startek již potvrdila, jakým způsobem bude chtít "O sněhu" převzít a jak má být zvěčněna uvnitř vydání. Ten, kdo ještě nepotvrdil a bude chtít nápravu, má možnost do zítřejšího večera. Dál už vlak nejede. Náhled Startovačské stráky naleznete níže. Je to slušná řádka písmen, jsme na vás hrdí!

0120-startovaci.jpg

Následuje autentické foto bezdomovce Karla, kterýžto má velice podobný podpis, jako mistr PATA (před Comics Pointem Anglická proběhlo menší výběrové řízení z místních pobudů) a kterýžto nám, tedy hlavně VÁM, sněhoví machři, věrně podepsal všechny originály původních kreseb, aniž by se sám mistr musel nějak namáhat. Karlovi tímto děkujeme, za těch vydaných padesát kaček to opravdu stálo!

Pod čarou: Karel je také mistrovi až nápadně podobný. Opravdu jen náhoda?!

pata.jpg

Mnozí z vás se v poslední době dožadovali odpovědí, jak jsou na tom vlastně tučňáci? Jak se jim daří? Co říkají na úspěšný startovač? Jsou v dobré kondici?

Bohužel, odpovědět na tyto otázky není v součastnosti vůbec jednoduché. Ve zkratce by se ale dalo říci, že veškeré odpovědi leží v minulosti. Byli zkrátka dobří. Kocour měl dva na smetaně. Redakční kolega BeeSee si na nich pošmáknul se šípkovou omáčkou a mistr Pata si je dal s knedlíkama, jemným smetanovým dipsem a na dochucení si dal jednoho čerstvě ugrilovaného na česneku. Dětem je pak možno vzkázat, že chutnali jako kuřecí.

Níže pak můžete shlédnout záznam z Patova skicáku, který si jednotlivé chody dopředu rozkreslil.

tucnaci-small.jpg

 

Pokud se chystáte ještě něco malého zdlábnout, přejeme dobrou chuť. Kdo by rád viděl ještě nějaké živé tučňáky, nechť si pustí National Geographic, navštíví pražské ZOO nebo jinou instituci se zvířaty (žádná politická narážka) a nám již závěrem této aktuality nezbývá nic jiného než říci: "AŤ UŽ JE TO VENKU!"

Důležité upozornění pro sněhové Startovače přímo z centra dění... Nastartovali jsme sníh! Obrázek

DĚKUJEME!

"Pouhé dva dny stačily k dosažení magické hranice 100% požadované částky" se bude jednou psávat v historických análech a ti, jež budou vlastnit tyto první výtisky ( je v podstatě jistotou, že v té době již budou stovky dotisků), budou opěvováni jako národní hrdinové. A jste to právě vy, Startovači, komu se dostane této cti!

 

"Když se podívám na seznam Startovačů, vidím tam jedno velké jméno vedle druhého. Věrní čtenáři a fanoušci Bubláka, komiksoví nadšenci, velcí sběratelé a vydavatelé. A samozřejmě kamarádi! Díky všem, kluci (a holky). Nesmírně nás hřeje vaše podpora!"

 - uvedl pan Kocour, než odběhl lízat okenní rámy, což prý v pracovní době běžně dělává.

 

"Nerozumím tomu."

- uvedl náměstek kultury Zimbabwe, kterému byla omylem zaslána část prototypu vznikajícího komiksu

 

"Rozhodně nekončíme! Naším novým cílem je nyní 250% požadované částky. Nespokojíme se s ničím menším. Při překalkulování nákladů jsme navíc nyní zjistili, že jsme padesát tisíc v mínusu, což je nepřijatelné! Mám... Tedy máme také nyní v úmyslu vstoupit na burzu a začít prodávat naše akcie, vyhlídky jsou více než příznivé, jak jistě vidíte i na tomto grafu výroční zprávy NYSE, kde je aktuálně vysoký koeficient likvidity DJIA a tudíž můžeme..."

- uvedl skromně a stručně finanční poradce nově vzniknuvší společnosti BubbleGun a.s., k jehož nečekanému včerejšímu nástupu do funkce se její představitelé vyjádřili takto:

"Pan Morris je důležitým přínosem pro náš tým. Jakmile jsme dosáhli hranice 100%, neváhali jsme ani minutu a veškeré naše úspory, včetně budoucí požadované částky ze Startovače, jsme vrazili na plat tohoto člověka. Věříme, že nemohlo být lepšího rozhodnutí."

 

Na konci naší reportáže nám samotný velký autor, pan PATA, dovolil uveřejnit ukázky dvou hlavních odměn se slovy: "Tohle je pro vás kluci. Miloši a Martine, jste bórci!" . Ukázky naleznete níže.

 

uk01.png

uk02.png

 

Projekt "O sněhu" tedy pokračuje. Jaký bude jeho další příběh se můžeme jen dohadovat, je ale velice pravděpodobné, že bude pozitivní. Jak se pánové vyrovnají s tučňáky ovšem stále zůstává záhadou. Stejně jako tajemná šifra, která se objevila nasprejovaná na dveřích vedení společnosti BubbleGun, a která zní:

"Miloši, máš tady v profilu špatný e-mail, mrkni na to!"

 

Děkujeme za pozornost.