Komici z Na Stojáka: "Musíme se sejít." | crowdfunding kampaň

Komici z Na Stojáka: "Musíme se sejít."

Natočili jsme parádní českou komedii, která není trapná ani Trošku. Ale troška nám přece jen chybí... na zvuk a efekty. Podpořte nás na cestě do kin.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Musíme se sejít

Autoři:
Jan Holub & David Král & Karel Hynek & Arnošt Frauenberg & Dominik Heřman Lev & Radek Petráš

IMG_0597 (1).jpg

Krátká verze příběhu filmu Musíme se sejít

Producent a šéf kaskadérské školy CrazyDay Jan Holub se okolo filmu motá už 10 let. Chtěl si splnit sen a natočit celovečerní komedii, a proto si vyhlédl „Na Stojáky“ - Karla, Arnošta, Dominika a Radka. Tehdy jim řekl, že s nimi chce natočit film a že to sice bude bez honoráře, ale že prý za týden, maximálně za 10 dní, bude hotovo. Pak oslovil talentovaného mladého režiséra Davida Krále a řekl mu totéž.

IMG_0826.jpg

Ovšem... režisér David Král je perfekcionistů král...

Takže o 2 roky, 60 natáčecích dní a pár miliónů později, jsme zde…


...před cílovou páskou v podobě premiéry v kině. Abychom tou páskou dokázali proběhnout, potřebujeme vyladit zvuk a nabarvit obraz a vytvořit speciální efekty. A na to potřebujeme peníze.

 

11665027_801082893339755_285713787_o.jpg

IMAG4154.jpg


Delší verze příběhu filmu Musíme se sejít


Musíme se sejít
je letní komedie o kamarádech, kteří se na kolech vydají za dobrodružstvím. Film se začal točit už před dvěma lety, a i přes nadšení a úsilí všech zúčastněných budeme potřebovat podpořit, aby se nám povedlo dílo dostat do kin. Věříme, že s vaší pomocí se nám film povede dokončit (snad letos vyjde babí léto, abychom stihli letní komedii v létě).

Jak můžete vidět v ukázce, je to film mnoha žánrů. Pokud se bojíte takové té typické české tragikomedie, nebojte se. Tragický je ve filmu tak nanejvýš Radek v roli pomateného Capria, coby neúspěšného herce, který si o sobě myslí, že je druhý DiCaprio... Není. :-)

20130905_090711.jpg

Pro koho je film Musíme se sejít?

Film Musíme se sejít je pro každého, kdo má smysl pro dobrý humor. Hlavně jsme se snažili vyhnout všem otřepaným klišé ve stylu: "Jedna paní šla a zakopla. Hlavou spadla přímo do rozkroku jednoho pána, když tu najednou... kde se vzala... tu se vzala... manželka toho pána. JÉÉÉHEHEHÉÉ TO JE ALE LEGRACÉÉÉ." Tohle fakt ne.

Na své si tak přijdou obzvlášť fandové pořadu Na Stojáka. Kluci si upravovali scénář na place, takže se těšte na notnou dávku trefných hlášek a postřehů. Film Musíme se sejít si užije i mladší generace - Karel Hynek v roli Karla dostal totiž na starost filmového syna. Tato dvojice se spolu sice snaží vycházet, ale bez nějakého toho naschválu se soužití dvou generací prostě neobejde.
 

IMG_20131020_194819.jpg


Co chceme a proč jsme tady?

Otcem tohoto filmu je kaskadér Jan Holub. Dokázal dát dohromady skvělý tým lidí a do projektu investoval své peníze a úsilí. Možná právě proto, že jsme viděli, jak Honza otáčí každou korunu, jsme na place vytvořili skvělou atmosféru a honáře jsme neřešili. A onu atmosféru jsme se pak snažili co nejlépe zachytit a přenést na plátno. Na výsledek jsme tak mnohem víc pyšní, jelikož jsme tento projekt dělali z čisté lásky k řemeslu.

IMAG4254.jpg


Film samotný už je natočený, ale na doladění postprodukce a reklamu už nezbývají prostředky. Rádi bychom vás proto chtěli poprosit o podporu, abychom s vaší pomocí mohli dotáhnout celý projekt do konce a společně se u filmu zasmát.

20130905_143728.jpg


S herci z Na Stojáka Karlem Hynkem, Arnoštem Frauenbergem, Dominikem H. Lvem, Radkem Petrášem a režisérem Davidem Králem jsme se rozhodli prezentovat náš projekt na Startovači. Věříme, že s vaší podporou film dokončíme. Vybrané peníze použijeme na barevné korekce, speciální efekty a hlavně na zvuk. Ano, částka, kterou potřebujeme, je vyšší, ale každý příspěvek tento film posune blíže k premiéře. Pokud se nám podaří vybrat vyšší částku, zvuk bude zvukovější, efekty efektnější a navíc zainvestujeme do netradiční marketingové kampaně. Zkrátka půjde to snadněji a bez kompromisů.

P.S.: Pokud vybereme mnohem víc, koupíme si nominaci na Oskara za nejlepší zahraniční film.

Děkujeme za Vaši podporu! Musíme se sejít v kině! ;-)

IMG_20130904_171331 (1).jpg

Plakát-MSS-3.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 51 877 Kč (12 %)
  • 12 %
  • 400 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Caprio - obrázek
  • projekt od Caprio
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Hřejivý pocit u srdce

za to, že podpoříš vtipnou českou komedii. Navíc budeš moci říkat kámošům: "Jóó na tomhle projektu jsem taky makal..."

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
333 Kč

Třistatřicettři slov a třicettři záběrů

"NaStojáci" dají dohromady mail složený přesně z 333 slov, jehož obsahem budou jejich upřímné dojmy z natáčení a zákulisí a komentáře k filmu. Ty sám si pak zvolíš, od koho mail dostaneš. Navíc ke každému mailu pošleme neveřejný odkaz na 33 nepoužitých záběrů z filmu. A ŽE JICH MÁME!! :-)

Počet dostupných odměn: 139/150

Nelze podpořit
500 Kč

Plakát s Podpisem a Plackou za Pětibábu

Za Pětibábu Ti Pošleme Připínací Placku, Podepsaný Plakát a na našem fíbíčku Ti Poděkujeme.

Počet dostupných odměn: 496/500

Nelze podpořit
666 Kč

SPDVD

Až film vyjde na DVD, zašleme Ti SPDVD. Tedy Speciální Podepsané DVD. Než jej odešleme, podepíšeme ho i s věnováním. SPDVD bude navíc obsahovat 33 extrémně zábavných nepovedeně šílených záběrů z filmu + pár záběrů z afterparty po premiéře.

Počet dostupných odměn: 87/100

Nelze podpořit
888 Kč

Designový zvonek na kolo s mnohočetným zážitkem

Musíme se sejít je cyklistická road-movie. Navrhneme 100 kusů exkluzivních zvonků, kterými si vylepšíš své kolo. Pokaždé, když pak budeš na kole dělat osmičky před svým domem a zacinkáš si, vzpomeneš si na to, že jsi udělal něco moc krásného. + SPDVD jakmile vyjde.

Počet dostupných odměn: 92/100

Nelze podpořit
1 111 Kč

Za čtyři jedničky potkej čtyři jedničky PRAHA

Dostaneš vstupenku na speciální představení Na Stojáka, ve kterém Tě pobaví čtyři jedničky českého stand-upu. Karel, Arnošt, Dominik a Radek Ti Pak Předají Podepsaný Plakát, Připínací Placku a Poděkují Ti. Na tohle představení jen tak nezapomeneš!

Počet dostupných odměn: 246/250

Nelze podpořit
1 111 Kč

Za čtyři jedničky potkej čtyři jedničky BRNO

Dostaneš vstupenku na speciální představení Na Stojáka, ve kterém Tě pobaví čtyři jedničky českého stand-upu. Karel, Arnošt, Dominik a Radek Ti Pak Předají Podepsaný Plakát, Připínací Placku a Poděkují Ti. Na tohle představení jen tak nezapomeneš!

Počet dostupných odměn: 147/150

Nelze podpořit
2 222 Kč

Osobní scénáře k filmu a DVD

Po natáčení nám zbyly scénáře, které jsou potřísněné nejen kafem, ale i slzami smíchu "NaStojáků". Hlavně však uvidíš, JAAAAK MOOOC se scénář liší od výsledného filmu. Komici si totiž každou scénu přebrali po svém a téměř nikdy dialogy nenechali, tak jak byly napsány. IDEÁLNÍ SBĚRATELSKÝ KOUSEK. + SPDVD jakmile vyjde.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
3 333 Kč

Buď s námi u dabingu ve studiu

Většinu peněz potřebujeme na zvuk, přesněji řečeno na dabing. Můžeš s námi strávit libovolnou dobu (max 1 celý den) při nahrávání post-synchronů. Když budeš mít štěstí, můžeš předabovat jednu z epizodních postav.

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
5 555 Kč

Večeře ve večerní róbě?

Po dokončení filmu Tě vezmeme na slavnostní večeři se všemi herci a celým štábem. Připijeme na Tvé zdraví a pak to ještě mnohokrát zopakujeme. :-) + SPDVD jakmile vyjde.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
7 777 Kč

Buď s námi na slavnostní premiéře

Dostaneš 2 V.I.P. místa v kině, kde budeme mít slavnostní premiéru. Vezmi Tvou drahou polovičku či kamaráda a zažij s námi den "D". Přípitek, občerstvení, afterparty. + SPDVD jakmile vyjde.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit
11 111 Kč

Absolutní RARITA - Osobní scénář Karla Hynka

Dostaneš scénář Karla Hynka, který hercům sloužil jako hlavní poznámkový blok, "nápadovník" a podstavec na balení cigaret. Doma tak budeš mít jediný originál s Karlovými přepisy dialogů. Video k této ceně můžete zhlédnout zde. Vše, co se ve videu říká, je pravda ;-) + SPDVD jakmile vyjde.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
11 111 Kč

Absolutní RARITA - Bílý dres Radka Petráše

Jedná se o dres, který během natáčení nosil Radek Petráš. Je to slušivý model, který je decentně průhledný a velmi přiléhavý. Sám Radek si k němu vytvořil poměrně silný vztah. Bylo těžké ho každý den přesvědčit, že je nutné, aby se do toho ještě „naposledy“ nasoukal. Vhodné pro sběratele, mecenáše umění a šprýmaře. + SPDVD jakmile vyjde.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
30 000 Kč

Jméno navždy v titulcích mezi hlavními postavami

V titulcích uvedeme Tvé jméno spolu s hlavními aktéry filmu. Ojedinělost této nabídky je v tom, že si sám(sama) můžeš vybrat, jaká role bude ke Tvé postavě napsaná. Samozřejmě, že jakmile vyjde DVD dostaneš od nás SPDVD. :-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
50 000 Kč

Partner filmu Musíme se sejít

Buďte partnerem filmu a nechte si dát jméno společnosti nebo logo do úvodu filmu mezi ostatní partnery.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
60 000 Kč

Uzavřená projekce s tvůrci filmu

Cokoli si pod tímto názvem představíte, tak to je ono. Například máte firmu a chcete zaměstnancům zprostředkovat nevšední zážitek. A nebo chcete mít kino sám pro sebe a nevšední zážitek chcete zprostředkovat nám. :-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
100 000 Kč

Exkluzivní partner filmu Musíme se sejít

Logo na plakátu filmu a na všech prezentačních materiálech. Uvedení jména společnosti nebo loga do úvodu filmu před ostatní partnery. + Placka na tričko.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit