Komici z Na Stojáka: "Musíme se sejít." - crowfunding kampaň

Komici z Na Stojáka: "Musíme se sejít."

Natočili jsme parádní českou komedii, která není trapná ani Trošku. Ale troška nám přece jen chybí... na zvuk a efekty. Podpořte nás na cestě do kin.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Musíme se sejít

Autoři:
Jan Holub & David Král & Karel Hynek & Arnošt Frauenberg & Dominik Heřman Lev & Radek Petráš

IMG_0597 (1).jpg

Krátká verze příběhu filmu Musíme se sejít

Producent a šéf kaskadérské školy CrazyDay Jan Holub se okolo filmu motá už 10 let. Chtěl si splnit sen a natočit celovečerní komedii, a proto si vyhlédl „Na Stojáky“ - Karla, Arnošta, Dominika a Radka. Tehdy jim řekl, že s nimi chce natočit film a že to sice bude bez honoráře, ale že prý za týden, maximálně za 10 dní, bude hotovo. Pak oslovil talentovaného mladého režiséra Davida Krále a řekl mu totéž.

IMG_0826.jpg

Ovšem... režisér David Král je perfekcionistů král...

Takže o 2 roky, 60 natáčecích dní a pár miliónů později, jsme zde…


...před cílovou páskou v podobě premiéry v kině. Abychom tou páskou dokázali proběhnout, potřebujeme vyladit zvuk a nabarvit obraz a vytvořit speciální efekty. A na to potřebujeme peníze.

 

11665027_801082893339755_285713787_o.jpg

IMAG4154.jpg


Delší verze příběhu filmu Musíme se sejít


Musíme se sejít
je letní komedie o kamarádech, kteří se na kolech vydají za dobrodružstvím. Film se začal točit už před dvěma lety, a i přes nadšení a úsilí všech zúčastněných budeme potřebovat podpořit, aby se nám povedlo dílo dostat do kin. Věříme, že s vaší pomocí se nám film povede dokončit (snad letos vyjde babí léto, abychom stihli letní komedii v létě).

Jak můžete vidět v ukázce, je to film mnoha žánrů. Pokud se bojíte takové té typické české tragikomedie, nebojte se. Tragický je ve filmu tak nanejvýš Radek v roli pomateného Capria, coby neúspěšného herce, který si o sobě myslí, že je druhý DiCaprio... Není. :-)

20130905_090711.jpg

Pro koho je film Musíme se sejít?

Film Musíme se sejít je pro každého, kdo má smysl pro dobrý humor. Hlavně jsme se snažili vyhnout všem otřepaným klišé ve stylu: "Jedna paní šla a zakopla. Hlavou spadla přímo do rozkroku jednoho pána, když tu najednou... kde se vzala... tu se vzala... manželka toho pána. JÉÉÉHEHEHÉÉ TO JE ALE LEGRACÉÉÉ." Tohle fakt ne.

Na své si tak přijdou obzvlášť fandové pořadu Na Stojáka. Kluci si upravovali scénář na place, takže se těšte na notnou dávku trefných hlášek a postřehů. Film Musíme se sejít si užije i mladší generace - Karel Hynek v roli Karla dostal totiž na starost filmového syna. Tato dvojice se spolu sice snaží vycházet, ale bez nějakého toho naschválu se soužití dvou generací prostě neobejde.
 

IMG_20131020_194819.jpg


Co chceme a proč jsme tady?

Otcem tohoto filmu je kaskadér Jan Holub. Dokázal dát dohromady skvělý tým lidí a do projektu investoval své peníze a úsilí. Možná právě proto, že jsme viděli, jak Honza otáčí každou korunu, jsme na place vytvořili skvělou atmosféru a honáře jsme neřešili. A onu atmosféru jsme se pak snažili co nejlépe zachytit a přenést na plátno. Na výsledek jsme tak mnohem víc pyšní, jelikož jsme tento projekt dělali z čisté lásky k řemeslu.

IMAG4254.jpg


Film samotný už je natočený, ale na doladění postprodukce a reklamu už nezbývají prostředky. Rádi bychom vás proto chtěli poprosit o podporu, abychom s vaší pomocí mohli dotáhnout celý projekt do konce a společně se u filmu zasmát.

20130905_143728.jpg


S herci z Na Stojáka Karlem Hynkem, Arnoštem Frauenbergem, Dominikem H. Lvem, Radkem Petrášem a režisérem Davidem Králem jsme se rozhodli prezentovat náš projekt na Startovači. Věříme, že s vaší podporou film dokončíme. Vybrané peníze použijeme na barevné korekce, speciální efekty a hlavně na zvuk. Ano, částka, kterou potřebujeme, je vyšší, ale každý příspěvek tento film posune blíže k premiéře. Pokud se nám podaří vybrat vyšší částku, zvuk bude zvukovější, efekty efektnější a navíc zainvestujeme do netradiční marketingové kampaně. Zkrátka půjde to snadněji a bez kompromisů.

P.S.: Pokud vybereme mnohem víc, koupíme si nominaci na Oskara za nejlepší zahraniční film.

Děkujeme za Vaši podporu! Musíme se sejít v kině! ;-)

IMG_20130904_171331 (1).jpg

Plakát-MSS-3.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?