KOMICI S.R.O. FILM THE TOUR 2016 - crowfunding kampaň

KOMICI S.R.O. FILM THE TOUR 2016

Podpořte vznik unikátní dokumentární komedie o největší Tour Komiků s.r.o. v režii Juraje Šajmoviče, ve které se můžete stát novým komikem i vy.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Komici s.r.o. FILM THE TOUR 2016

Máte blbou náladu? Přispějte na film o největší komické Tour Miloše Knora, Ester Kočičkové, Tomáše Matonohy, Rudy z Ostravy a Richarda Nedvěda. Nálada se vám zlepší a podpoříte vznik unikátního komického dokumentu v režii Juraje Šajmoviče. 

006a.jpg003a.jpg007a.jpg

005a.jpg001a.jpg

O co jde?

Na jaře roku 2016 se chystají Miloš Knor, Ester Kočičková, Tomáš Matonoha, Ruda z Ostravy a Richard Nedvěd, tedy formace, která si říká Komici s.r.o., objet v mikrobusu největší sály naší republiky. Půjde o ojedinělý projekt, který se nebude již nikdy opakovat. Vystoupí se svými nejlepšími skeči v komponované show. Vrcholem celé jejich cesty bude vystoupení v pražské Lucerně. V průběhu vystoupení v Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Hradci Králové, Karlových Varech budou formou konkurzu před představením hledat nového, neokoukaného Komika s.r.o., který by s nimi premiérově vystoupil na finálním představení v Lucerně. Dostanou totiž z televize zadání, že je potřeba „omladit jejich tým“ a oslovit mladší publikum. Odměnou za to, jim prý bude dvouletý kontrakt na stálý pořad v nejmenované televizi. Právě mladý komik, kterého hledají, jim má k takovému „omlazení“ přispět. Porotou filmových konkursů budou samotní komici, ale i vy sami, kteří budete hlasovat průběžně na internetu. Komiky s.r.o. budeme sledovat stále, každého zvlášť v soukromí, ale i na společné cestě v období tří měsíců, kdy se tato celá akce bude odehrávat. Vznikne originální roadshow plná žertů, pohledů do zákulisí, nejlepších skečů ze soukromí i z cest, která vyvrcholí vyprodanou Lucernou. Tam s Komiky s.r.o. premiérově vystoupí i vybraný nový amatér. Možná se ale dostaví i agent, který by je chtěl představit v Las Vegas. Objeví se nebo Komici zůstanou kvůli specificky českému humoru jen doma? ... nejen na to odpoví film The Tour.

Záměrem filmu „The Tour“ je zlepšení nálady všem lidem, kteří se s komiky dostanou do kontaktu. A to nejen na podiu při jejich show v různých městech, ale i při aktivitách souvisejících s cestou. Projedeme republiku a budeme konfrontovat komiky s lidmi, které potkají při své Tour. Tak se z nich stanou nositelé zábavy, která se bude odehrávat na místech vhodných, méně vhodných, ale i úplně nevhodných J. Jejich pojetí humoru k tomuto přístupu přímo vybízí. A to vše podle zásady „zlepšíme blbou náladu, která u nás vládne“.  V průběhu jejich cest a skečů se o každém z nich dozvídáme i pikantnější historky z jeho života. Čerpají totiž humor ponejvíce sami ze sebe, tudíž se tato skutečnost stává odhalujícím prvkem každého Komika s.r.o.

HML_6923(1).jpg

HML_6276(3).jpg

HML_6392(1).jpg

HML_6753(1).jpg

Co přinášíme nového?

Projekt je ojedinělý svým pojetím, protože má strukturu hraného filmu, ale přitom ho budou ovlivňovat momenty žertovné improvizace, které je každý z komiků ve velké míře schopen. Hlavní poslání Komiků s.r.o. je „zlepšení blbé nálady“, která prostupuje našim státem i celým filmem, bude na konci splněna. Velké finále filmu odehrajeme na vystoupení v Lucerně, kde dostává šanci ten nejlepší z konkursů. Jestli bude vypískán či nikoli, to ukáže až skutečnost. Film vrcholí sestřihem z vystoupení v Lucerně. Budou to stand-upy, které jsme dosud ve filmu neviděli na žádné ze „zastávek“ Tour. Speciální edice DVD, která bude dostupná pouze pro účastníky Startovače, bude doplněna o sestřih celého TOP vystoupení v Lucerně i toho, co se nevešlo do filmu. 

HML_6249(1).jpg

HML_6366 (2).jpg

Na co budou peníze použity?

O takové partě talentovaných lidí na jejich Tour je třeba natočit film. Finanční prostředky využijeme na náklady nezbytné k tomu, aby se dal film profesionálně vyrobit a poté i uvést do kin. Bylo by nám hodně líto, kdyby film o tomto jedinečném projektu nevznikl. Kdoví, kdy se tito Komici dají v takovém rozsahu zase dohromady! Zřejmě nikdy. Jsme přesvědčeni o tom, že kdo má někoho z Komiků rád, mohl by poslat nějakou korunu, abychom v tom nebyli sami… Pokud se nám The Tour s vaší pomocí podaří natočit, uvidíte ji v kinech a pak na DVD. A užijete si zábavu s vašimi oblíbenci, to slibujeme!

Zapojte se prosím a pomozte s námi zlepšit blbou náladu v Čechách!

Toto motto je pro film, Komiky i jejich Tour nejdůležitější!

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?