Multižánrový festival KOLOTOČ 2014 - crowfunding kampaň

Multižánrový festival KOLOTOČ 2014

Na podzim každého roku pořádá v Blansku nezávislá divadelní skupina Kolárka multižánrový festival KOLOTOČ 2014 - pomozte nám s jeho realizací!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsme

Divadlo Kolárka je nezávislá divadelní skupina, která funguje již třetím rokem pod hlavičkou spolku CIRCULUS. V současné době je to jediné aktivní a produktivní divadlo v Blansku. Vedle vlastních autorských inscenací zve do Blanska zajímavé divadelní hosty a celoročně tak nabízí místním lidem kvalitní kulturní program jak pro děti, tak pro dospělé.

Co připravujeme

Na podzim každého roku pořádá nezávislá divadelní skupina Kolárka multižánrový festival KOLOTOČ – neotřelý kulturní koktejl, kde se mísí divadlo, tanec, hudba, literatura i výtvarné umění a fotografie. Vedle Kolárky se na programu podílí amatérská, studentská i profesionální divadla a hudebníci z Česka i Slovenska. Kolotoč přináší každý rok čtyři dny plné umění a kultury.

Podpořte nás

A protože tyto čtyři dny něco stojí, prosíme Vás tímto o příspěvek, za který můžete dostat hodnotný dárek (mrkev, permanentka, vstupenka, ..). Podívejte se na naše stránky, přesvědčte  se o naší činnosti a udělejte něco pro kulturu ve Vašem okolí. Vybrané peníze nám pomůžou pokrýt honoráře pozvaných divadelníků, muzikantů, zvukařů, osvětlovačů, umělců všeho druhu, pomůžou pokrýt náklady za pronájem prostorů, tisk plakátů a zkrátka vše potřebné pro to, aby festival proběhl.

Kompletní program festivalu zde

Co si o tomto projektu myslíte?