KOČKY - NŮŽKY - PAPÍR! - crowfunding kampaň

Novinky - KOČKY - NŮŽKY - PAPÍR!

Kalendář proti nudě a na pomoc kočkám. Na každý měsíc jedna aktivita. Stříhání, hledání, kreslení, hraní. Výtěžek z prodeje putuje do azylu LuckyCats.

Knihy
Všichni spokojeni jako Remiček? Ještě jedna kontrolní zpráva pro klidný spánek všech Obrázek

Milí moji, většina jste již toto četla (a případně i zareagovala) ve skupině na facebooku, nejste tam ale jistě všichni, proto ještě takto naposledy: máte již všichni (kromě aktuálně řešených, mea culpa) svoje kalendáře doma? Prosím pokud ne, ozvěte se mi. Onehdy jsem měla menší zástavu, když jsem byla upozorněna a posléze potvrdila jeden svůj trapný administrativní omyl, a dnes se objevil druhý, doufám, že již poslední! Děkuji moc za uklidnění, že je vše pořádku, a pokud ne, pojďme to vyřešit! :)

Krásný předvánoční čas přeji!

p.s.: https://www.facebook.com/groups/kocicikalendar2019/

Poděkování

Co se teď bude dít dál? Poděkování Obrázek

Milí budoucí majitelé našeho kočičího kalendáře!

Doufám, že se tato zpráva dostane k vám všem. Právě zpracovávám vaše objednávky a dělím si je podle počtů kalendáře a způsobu předání.

Mám na vás jedinou prosbu - kdo neupřesnil již v poznámce při objednávání, a chce kalendář vyzvednout na jiném místě než v Brně, prosím napište mi ještě e-mailem (lentilki79 zavináč gmail.com) nebo na fb (profil Lele Taková, nebo stránka lentilki.ma.kocky). Je tu totiž i možnost kalendář vyzvednout na adrese útulku v Ostopovicích, dále v Náměšti nad Oslavou, a případně i v Praze. Toto však potřebuji potvrdit ideálně do konce následujícího týdne.

Odběrné místo v Brně bude na Nových sadech 25, v budově Titania. Přesné instrukce ohledně doby pro vyzvednutí a kontaktního telefonu vám každému osobně ještě rozešlu.

Nyní se dokončují poslední úpravy před zadáním kalendářů do tisku. Přibližně do tří týdnů by měly vyjet "z pece" a mě bude čekat balení, třídění a odesílání.

Nezapomeňte se přidat do kalendářové fb skupiny https://www.facebook.com/groups/kocicikalendar2019/, ať spolu můžeme sdílet dojmy a zážitky z tvorby, a také sledovat vývoj případných dalších akcí pro bezprizorní kočky.

Posílám vám zatím alespoň našeho vánočního Jarouška :)

Ještě jednou děkuji, jste skvělí!

Děkuji za vaše objednávky, podařilo se nám překonat čtyřicet tisíc a jedeme dál! A už pracujeme na padesátce! Obrázek

Slíbená bonusová upoutávka je tu - krásný nočně-kočičí říjen. Příští rok touhle dobou si nezapomeňte vyleštit lupy ;)