KOČKY - NŮŽKY - PAPÍR! - crowfunding kampaň

KOČKY - NŮŽKY - PAPÍR!

Kalendář proti nudě a na pomoc kočkám. Na každý měsíc jedna aktivita. Stříhání, hledání, kreslení, hraní. Výtěžek z prodeje putuje do azylu LuckyCats.

Knihy
KOČKY - NŮŽKY - PAPÍR!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.


Pojďte s námi pomoci podpořit soukromý kočičí depozit LuckyCats u Brna! Kupte si náš kalendář a nic víc už dělat nemusíte (pokud si třeba navíc nechcete adoptovat kočku, v tom vám rozhodně bránit nebudeme :) ) Ať už jste malí nebo velcí, věříme, že vám náš originální výtvor přinese spoustu zábavy a rozzáří nejen stěnu vašeho domova či kanceláře, ale hlavně oči vás nebo vašich dětí. Přijměte prosím pozvání našich průvodců - úžasných kočiček - k zábavnému tvoření a hraní. Každý měsíc nabízí na velkorysém formátu A3 jednu aktivitu, vám stačí jen maličko šikovné ruce a chuť se bavit. Některé stránky můžete využít opakovaně, jiné na konci měsíce rozstříháte a třeba si následně ozdobíte vánoční stromeček nebo zahrajete pexeso.

Kalendář vzniká jako čistě dobrovolný, nadšenecký a nevýdělečný projekt Lenky Jakubovie (lentilki.cz) a grafičky Jany Kopecké. Náš záměr byl od počátku jasný - pobavit se vymýšlením a tvorbou kalendáře na téma, kterým žijeme, ale především výsledným produktem podpořit bezprizorní kočky.

LukyCats je malý rodinný azyl pro kočky v Ostopovicích u Brna. Ve skromných podmínkách kočičího domova se dbá na maximální komfort - kvalitní strava, veterinární péče, domácí prostředí, ale hlavně snaha najít každé kočičce vlastní rodinu. Nedílnou součástí aktivit útulku je kastrační program. Více informací najdete na www.luckycats.cz nebo na činorodém facebookovém profilu plném akčních fotek ze života svěřenců azylu. Peníze z prodeje kalendáře půjdou na správné místo, za to ručíme!

Kalendáře vytiskneme tak, abyste je všichni měli doma včas dlouho před Vánoci. Pokud vše dobře půjde, bude to v polovině listopadu.

Co si o tomto projektu myslíte?