Startovač - financování projektů

Knižní kukátko pro všechny - crowfunding kampaň

Knižní kukátko pro všechny

Pomozte mi vylepšit Knižní kukátko, podílejte se na jeho rozvoji a podpořte vznik dalších PROMO materiálů, na které budou lidi rádi koukat a bavit.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Knižní kukátko je blog a zároveň projekt, který si (k mému překvapení) v poslední době oblibuje čím dál tím víc lidí. Já sám do něho ze samého počátku takové naděje nevkládal, ale od začátku roku 2014 zjišťuji, že rozhodně má cenu vynaložit své usilí do jeho rozvoje, i když z toho nebudu mít nic víc než jen dobrý pocit a maximálně další potenciální fanoušky. Takhle to vlastně je i se všemi mými materiály k propagaci blogu.

DSC_1717_mensi.jpg

Fenoménem s krycím názvem "hrdinské záložky"

Netušil jsem, že "hrdinské záložky" způsobí takový rozruch. Přeci jen, jsou dost jednoduché, až krajně minimalistické a její jedinou devízou jsou obrázky knižních či filmových hrdinů. Mezi knižními blogery se však těší velké oblibě a kdo z nich stále alespoň jednu nemá, ten jen smutně kouká a píše uvzdychané komentáře na internetu.

Upřímně, velmi mne těší, že je o záložky takový zájem. Jediný problém je ten, že AŽ TAKOVÝ zájem jsem nečekal. Má maličkost se od doby, kdy jsem si nechal vytisknout první várku záložek, zúčastnila zatím tří srazů knižních blogerů a za tu dobu jsem rozdal již zhruba 250 kousků. Ještě jich zbývá 450, ale troufám si tvrdit, že do listopadu budou všechny rozebrané.

Proto jsem se rozhodl uspořádat tuto sbírku. Pokud tedy máte zájem, podpořte, prosím, Knižní kukátko v jeho rozvoji.

Vše o mém blogu se můžete dozvědět přímo z webových stránek: http://knizni-kukatko.blogspot.cz/

a také Facebookových stránek: https://www.facebook.com/knizni.kukatko

Startovač2.jpg

Se záložkami i dalšími materiály

Ovšemže se tato sbírka nemotá pouze kolem "hrdinských záložek". Ty jsou sice hlavním tahounem, ale rád bych dal do oběhu i další, nové PROMO materiály - záložky s motivem Knižního kukátka či placky. A nejenom to, pokud se opravdu vybere požadovaná částka, rád bych svým fanouškům přinesl třeba i plakáty, či nálepky.

Startovač1.jpg

Cíl sbírky

Nerad bych, aby si někteří lidé mysleli, že na blogu začínám nějak rýžovat. To ani v nejmenším. Tuto sbírku jsem založil z jediného prostého důvodu: jsem stále docela chudým studentem a blog tvořím čistě kvůli tomu, že mě to baví. Nedostávám za to žádný peníz, spíše do toho investuji, protože vím, že to má cenu. Avšak tak velké finanční možnosti, abych mohl dát záložku úplně všem, nemám. Proto jste tu Vy, fanoušci, či pouzí podporovatelé Knižního kukátka, kteří tento blog utváříte. A já doufám, že budete ochotní nějakou tu kačku vrazit.

Cílovou částku jsem stanovil na 20,000 Kč. A jen doufám, že se peníze vyberou, protože pak můžu tvořit velké věci.

Na co všechno přispívám?

Je to v podstatě jednoduché - cílovou částku jsem rozdělil na tři části. Prvních 9.000 Kč půjde na výrobu všech PROMO materiálů (záložky, placky, plakáty,...). Druhých 9.000 Kč budou brány jako jeden velký příspěvek na nový stroj - zrcadlovku, se kterou bych rád točil další a lepší videa než doposud. V šuplíku mám hned několik nápadů na knižní videa, která bych rád natočil, ale v součanosti nemám technické možnosti. A poslední 2.000 Kč jsou na všechny poplatky a výdaje s touto sbírkou spojené (zejména 9% Startovači + poštovné).

Startovač3.jpg

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na e-mail: kniznikukatko@gmail.com


Mé usilí + Vaše peníze = nejvíc spokojený fanoušek pod sluncem

Tímto děkuji všem, kteří se rozhodnou tuto sbírku a celkově můj projekt podpořit.

Co si o tomto projektu myslíte?