Kniha Naslepo - crowfunding kampaň

Kniha Naslepo

Ručně balené knihy vystižené v pár slovech. Objevtu tu vysněnou a zjednodušme způsob, jakým si vybíráme nové knihy!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Hlavní myšlenka

Prioritou tohoto projektu je oživit místní trh s knihami, protože si myslíme, že se člověk může snadno ztratit v nepřeberném množství knih. Napadlo nás, že to se dá vyřešit zakrytím titulní strany a shrnutím obsahu knihy do pár slov. S tímto řešením Vám zabere zhodnocení knihy pět vteřin a tak se můžete v ušetřeném čase pročíst o kapitolu dále. Každá kniha je zabalená do přírodní a elegantní podoby, aby pro Vás bylo vybírání snadné a příjemné. 

Proč potřebujeme kampaň?

Pouze s vaší pomocí zvládneme tento projekt dotáhnout do zdárného konce. Díky vám budeme schopni spustit eshop jako v našich rozpracovaných návrzích, rozšířit nabídku žánrů a Kniha Naslepo se bude moci dostat každému do rukou.

*Vizualizace finální podoby eshopu

 

Jaké knihy pro vás vybíráme?

Knížky v naší nabídce jsou z našich knihoven, případně od dobrých kamarádů s velkým doporučením. Jedná se o kvalitní tituly, klidně i od velkých světových autorů, ale nemusíte se bát, že dostanete Harryho Pottera. S takovými bestsellery pomoc nepotřebujete.

Naše nabídka zahrnuje škálu žánrů od hororů přes thrillery, detektivky, romantické, fantasy až po sci-fi, v každé kategorii je tak spousta zajímavých knih.

*Vizualizace finální podoby eshopu

 

Radost a překvapení. V jednom.

Znáte někoho, komu by podobný dárek udělal radost? Kamarádovi, rodiči nebo učiteli? Takové knížky odesíláme s přáním. Kniha Naslepo je ideální dárek, kterým rozhodně nic nezkazíte. Uděláte radost skvělou volbou knihy i neotřelým nápadem. Zkrátka nemůžete šlápnout vedle.

 

E-SHOP

E-shop jsme se snažili zpracovat co možná nejjednodušeji a nejefektivněji, protože si myslíme, že v jednoduchosti je síla. Naleznete tam přehlednou nabídku knih rozdělených pouze do žánrů, zbytek je na Vás. Rozvržení stránky je šikovné v tom, že vybíráte rovnou z náhledů, nemusíte nutně rozklikávat každou knihu zvlášť. To až najdete tu pravou a budete si ji chtít objednat.

Protože chceme mít nápad dostupný všem, poštovné je vždy na nás. Zásilka vám příjde domů poštou, nebo ji najdete na kterémkoliv výdejním místě Zásilkovny.

Jsme si vědomi i toho, že velkou cílovou skupinou jsou studenti, proto máme předjednanou slevu pro každého držitele ISIC, ITIC nebo ALIVE karty.

*Detail knihy v eshopu

Nabízené odměny. To chceš.

Můžete nás podpořit čistě ze zvědavosti a odměnou vám bude placka a děkovný dopis.

Pokud máte zatím dostatek čtiva, udělá Vám radost dřevěná záložka s naším logem. Ale pozor na třísky při nervy drásajícím čtení!

Dále nabízíme výhodnější balíčky knih za nižší cenu.

Máte obchodního ducha a chcete nám zároveň pomoct? Za tak mimořádnou ochotu vám jako poděkování pomůžeme zviditelnit se na našem webu nebo s každou prodanou knihou.

Ať už přispějete jakoukoliv částkou, stanete se součástí listiny hrdinů na našem webu a dostanete placku k tomu.

 

Děkujeme. Všem.

Jedině s vaší pomocí jsme schopni spustit tento projekt, který má potenciál ušetřit drahocené hodiny vašeho času a co je možná nejdůležitější, společně vykouzlíme spoustě lidem úsměv na tváři. Proto vřele děkujeme za každou vaši podporu a pokud na nás máte jakoukoliv otázku, neváhejte se zeptat.

 

Vaše zpětná vazba!

200. Přesně tuto metu jsme překonali v počtu followerů na Instagramu za necelý týden!
Vaše odezva je neskutečná, děkujeme za každé sdílení a každý příspěvek, společně to dokážeme.

Toto je jen špička ledovce všech sdílení, jste úžasní!

Co si o tomto projektu myslíte?