Kniha Tajemství šťastného života - crowfunding kampaň

Kniha Tajemství šťastného života

Kniha, která dokáže spoustě lidem pomoct dosáhnout šťastného života.

Knihy
Kniha Tajemství šťastného života

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Proč žádám o finanční pomoc?

Rád bych poprosil o finanční pomoc, abych mohl knihu dostat mezi co nejvíce lidí, a tak jim dat do rukou prostředek, díky kterému budou schopni dosáhnout šťastného života.

Informace o knize

80 stran

Měkká vazba V2

Formát knihy: A5

V této době je na planetě, troufnu si říct, většina lidí nešťastná. K tomu, aby člověk mohl žít šťastný život, musí mít na co nelepší úrovni 3 elementy: ZDRAVÍ, FINANČNÍ STRÁNKU A VZTAHY S LIDMI OKOLO NĚJ. Pokud má člověk jednu z těchto věcí na špatné úrovni, jeho život šťastný nebude. Tato kniha pojednává o tom, jak nastavit mysl, a jak by se měl člověk chovat v určitých situacích, aby tyto hlavní problémy vyřešil a mohl žít život, jaký jen bude chtít.

„Podstatou lidského života je, aby člověk žil většinu svého pobytu na Zemi šťastně."

Kniha obsahuje 4 hlavní kapitoly, ve kterých popisujeme vše potřebné k tomu, aby člověk šťastného života dosáhl.

  1. Co to znamená žít šťastný život
  2. Nastavení mysli
  3. Vztahy s lidmi jsou podstatné
  4. Co vám může stát v cestě za vaším úspěchem

Co je cílem knihy?

Mým snem je poskytnou prostřednictvím knihy co nejvíce lidem pomocnou ruku, k dosažení celkově šťastného života.

Jak to začalo Ukázka začátku knihy 

Mou velkou zálibou je literatura a osobní rozvoj. Ale většinu svého času věnuji přemýšlení o životě a nejvíce o tom, jak dosáhnout šťastného života. Dospěl jsem k velice zajímavým výsledkům, které jsem začal sdělovat svému okolí. Většině jsem tímto dokázal pomoct, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak bych mohl poskytnout pomoc co největšímu počtu lidí. Dlouho jsem uvažoval nad tím, jak rozšířit své myšlenky a po velkém zvážení byla kniha nejlepší volbou. Rozhodl jsem se tedy knihu napsat. Hned ze začátku jsem přemýšlel, jak ji napsat, aby byla opravdu pro každého, a aby informace, které kniha obsahuje, dokázaly zlepšit život každému, ke komu se kniha dostane. Proto kniha obsahuje všechny důležité a podstatné informace k tomu, aby člověku pomohla a zároveň, aby ji zvládl přečíst každý a nezabrala velké množství času, protože čas je to jediné, co máme.

Ukázka začátku knihy:

ukázka 1.jpgukázka 2.jpgukázka 3.jpgukázka 4.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?