Kniha SPOUŠŤ - crowfunding kampaň

Kniha SPOUŠŤ

Staňte se součástí projektu vydání překladu další z knih světoznámého autora Davida Ickea SPOUŠŤ (The Trigger - originál z roku 2019).

Knihy
Kniha SPOUŠŤ

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vážení přátelé,

dovoluji si vám tímto způsobem představit projekt, na jehož konci bude vydání českého překladu další z knih spisovatele, řečníka, uměle vytvořenou nálepkou „konspirační teoretik“ označovaného bojovníka za svobodu ve všech jejích formách a pro systém velmi nepohodlného Davida Ickea.

Pravděpodobně to (zatím) není kniha pro každého, ale jsem přesvědčen, že by si ji mělo přečíst co nejvíce lidí. Teď nehovořím o fanoušcích jejího autora, jenž má po celém světě několikamilionovou základnu svých příznivců, která se stále rozrůstá, a není tomu jinak ani u nás v České republice a na Slovensku. Myšlenky Davida Ickea více a více lidem dávají smysl. Informace, za něž byl po desetiletí urážen, ponižován, vysmíván nebo ignorován, se postupně ukazují jako správné. Že by ten zvláštní Angličan, o kterém kolují všemožné historky, mohl mít přece jen pravdu? On sám pevně věří, že právě v době, kdy jsou naše svobody den za dnem postupně a cíleně vymazávány, musí mít někdo odvahu zřetelně a nahlas jmenovat ty, kteří se snaží transformovat lidskou společnost do globálního zajateckého tábora, v němž jsou povoleny jen ty „správné“ názory a informace. Když jsem řekl, že tuto knihu by si mělo přečíst co nejvíce lidí, měl jsem na mysli především ty lidi, kteří důvěřivě, bez jakýchkoliv pochybností nebo otázek současný systém podporují.

Události spojené s datem 11. září 2001 by se daly souhrnně nazvat opravdovou Spouští (v anglickém originále The Trigger), a to, co po nich zbylo, jakbysmet. Aniž si to mnozí z nás uvědomili, bylo tím spuštěno několik sekvencí následných událostí, jež ovlivnily a stále ovlivňují životy nás všech. Tento den jsme vnímali jako útok několika šílených teroristů, kteří s notnou dávkou štěstí unesli čtyři komerční letadla a při sebevražedném nárazu do symbolických budov Spojených států zabili nebo zmrzačili tisíce nevinných lidí a dalším několika tisícům (spíše milionům) život nadobro změnili. Takto můžeme 11. září vnímat, pokud na něj budeme pohlížet jako na samostatnou a zcela ojedinělou událost bez jakéhokoliv kontextu. Když se však na věc sami podíváme z jiné perspektivy nebo pokud nám někdo jiný vysvětlí okolnosti s tímto dnem spojené, naskytne se nám zcela odlišný obraz. Obraz, v němž je oficiální verze těchto katastrofických událostí absolutní fikcí, která popírá dokonce fyzikální zákony a předkládá nám nemožný příběh od začátku až do konce. 

Takovým člověkem, který nás uvede do reality, je právě David Icke. Na více než 900 stránkách nám předloží důkazy o prolhanosti oficiální vládní verze, doloží svědectví mnoha a mnoha zainteresovaných lidí, včetně pilotů podobných letadel s mnohaletou praxí, odborníků na demolice budov, fyziků, inženýrů i očitých svědků. Uvědomíme si, že to, co nám říkali v televizních zprávách a čím nás krmila další média, je prostě absolutní nesmysl. Vydáme se také na cestu do hluboké minulosti, kde se zrodil plán na globální ovládnutí lidstva. Tento plán byl spuštěn dávno před 11. zářím a jeho naplňování jsme dnes svědky. 

Ústředním tématem knihy Spoušť jsou tedy události 11. září a také síla, která za nimi skutečně stála. Ne, nehovoříme zde o oněch 19 „islámských extrémistech“, kteří podle oficiální verze nějakým záhadným způsobem a díky fantastickým dovednostem bravurně ovládali ty obrovské komerční tryskáče, přestože je jejich instruktoři létání na jednomotorových „malých letadlech“ označili za neschopné. Kniha Spoušť však není jen o 11. září. Při odhalování sítě, jež zorganizovala a zakryla tyto strašlivé útoky, David Icke pojmenovává sílu, která až do těch nejmenších detailů kontroluje, diktuje a manipuluje naše životy a současně vede tento svět po temné a nebezpečné cestě k úplné orwellovské globální kontrole. Podrobně se rovněž věnuje i dalším pro lidstvo zcela zásadním tématům. Ptáte se, kdo a proč ovládá a manipuluje celou naší společnost? Kdo stojí za většinou válečných konfliktů? Jak do toho všeho zapadá vakcinace, pět gé, umělá inteligence, chytrá síť, nový zelený úděl, transgender šílenství atp.? Kdo za tím vším stojí a odkud se vzali? Jaký smysl toto všechno má a kam je naplánováno, aby to až zašlo? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalšího se dozvíte právě v této knize.

Jak sám autor zmiňuje, krátce po 11. září začal pracovat na knize s názvem Alice in Wonderland and the World Trade Center Disaster (Alenka v říši divů a katastrofa ze Světového obchodního centra – nebyla přeložena do českého jazyka). Tato kniha byla v roce 2002 vydána jako první veřejná publikace zpochybňující pravdivost oficiální verze útoků. Později začal David pracovat na aktualizaci „Alenky“, ale v průběhu let bylo nashromážděno tolik nových důkazů, informací a svědectví, že to vydalo na knihu zcela novou. Výsledkem je Spoušť (The Trigger)… 

Vydejme se tedy spolu na pouť hluboko do králičí nory. Cestou se dostaneme k informacím, které oficiální narativ popírá, tají nebo ignoruje. Pravda často bolí, a tak ani čtení této knihy nebude vždy příjemné. Fyzicky vás to pravděpodobně bolet nebude, ale zveřejnění a odhalení (zlo)činů a způsobu myšlení těch, kdo za útoky z 11. září a za mnoha dalšími pro nás těžko pochopitelnými skutky skutečně stojí, může občas někomu z vás hnout žlučí. Při překladu této knihy jsem já sám tento pocit zažil mnohokrát. 

Kniha má dvě oddělené, ale v zásadě propojené části, které dohromady tvoří pravděpodobně nejkontroverznější knihu moderní doby – a dost možná i delšího časového období – vzhledem k neustále se zhušťujícímu společenskému klimatu masového útlaku, cenzury a vymazávání veškerých lidských práv a svobod.

David Icke v sobě našel odvahu takovou knihu napsat. Najdete vy odvahu tuto knihu přečíst? Pokud ano, absolutně to změní váš pohled na 11. září 2001. Změní to váš pohled na spoustu věcí…

Před několika dny jsem dokončil překlad knihy, v současné době probíhají závěrečné práce na tiskové přípravě. Tiskárna v Českém Těšíně již může začít roztáčet své „mašiny“, aby byla kniha hotová koncem října 2022. 

Máte možnost nejen si knihu za výhodnější cenu předplatit, ale zároveň se tak i přímo podílet na jejím vydání tím, že pomůžete shromáždit dostatečné množství financí na tisk a další ne zrovna levné věci s tím vším spojené. Doba, ale spíše někdo jiný, si s námi nepěkně zahrává, a tak se náklady na vydání podobné publikace šplhají k nebesům. 

Přestože se prostředky na dokončení tohoto projektu dají sehnat i jinak, volím tuto cestu, která se mi zdá moderní, zábavná, a navíc může mnoha z vás dopřát dobrý pocit z účasti na něčem, co je důležité pro nás všechny.

Kniha bude prodávána v samostatném e-shopu nejpozději v listopadu 2022, předpokládaná cena jednoho výtisku bude 777 Kč. V tomtéž období máme předběžně přislíben i rozhovor s Davidem Ickem, v němž se vyjádří k tématu 11. září 2001 a také k právě probíhajícím událostem. V případě dotazů mne můžete kontaktovat na facebookovém profilu Kniha Spoušť. Distribuce bude samozřejmě probíhat i na Slovensko. Nedojde-li k naplnění cílové částky, budou veškeré platby vráceny.

Takže jdeme na to!!!

 

Co si o tomto projektu myslíte?