Startovač - financování projektů

Kniha Šéfuj životu - crowfunding kampaň

Novinky - Kniha Šéfuj životu

Knížka o tom, jak to, co slyšíte nebo vidíte v knihách či na přednáškách o osobnostním rozvoji vypadá v reálném životě, v každodenních situacích.

Knihy

Létající balvan

Už se na svoji novou knihu těšíte? Zajímá vás proč je na obálce knihy balvan ve vzduchu? Létající balvan Obrázek

On i balvan někdy z nitra srdce vyplave. Často leží na dně, hluboko a často vyplave až když už jsme skoro na konci nějakého cyklu, části cesty.

Nejtěžší věci vždy sedí nejhlouběji… Ale i on se může vznést a přeměnit v lehkost. V lehkost bytí, která otevírá brány dál. Dál životem. Do míst, kde jsme se dřív báli vstoupit, do situací, kterých jsme se ostýchali, všude tam, kde jsme se necítili bezpečně.

 

I na tuto cestu vyplujete s naší knihou….

Děkujeme všem za podporu naší knihy tento týden. Blížíme se polovině vybrané částky! Děkujeme, děkujeme! ❤️ Nebojme se limitů, cílíme na vydání za 30tis, nicméně jsme připraveni s naší tiskárnou i na dvojnásobný náklad? Děkujeme za jízdu prvního týdne! Ještě nekončíme :-p Obrázek

7 statečných!

Včera jsme odstartovali projekt Knihy Šéfuj životu a po prvních hodinách zbývá jen jeden člověk do party sedmi statečných! Moc Vám děkujeme, že jste za námi vyrazili v prvních liniích, neskutečně si toho vážíme! Váš tým PORTO 7 statečných! Obrázek

Datum 9.9.2019, krásné už samo o sobě, ale ve 13:00 hod. jsou v Portu všichni ukovaní u počítačů a jako na trní. Spouštíme projekt knihy Šéfuj životu, na kterém jsme pracovali poslední rok. Ani jsme netušili, jaký to bude adrenalin, ale je, obrovský, plný očekávání i obav... a neskutečné radosti, když se v projektu objeví 1. startér a za ním 2., 3., 4., 5. a dnes ráno 6.

Vám, prvním statečným patří naše obrovské díky! Díky Vám, že jste k nám vyrazili v první linii. Díky Vám, že jste naše obavy změnili v obrovskou radost!

A pevně věříme, že sedmý statečný se brzo přidá do party odvážných :)

Děkujeme, Vaše PORTO