Kniha Přírodní léčba atopického ekzému - crowfunding kampaň

Podpořit - Kniha Přírodní léčba atopického ekzému

Kniha představující zcela přírodní, holistický přístup k léčbě atopického ekzému.

Knihy

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

150 Kč Karma... Aneb každá koruna (nikoli korona!) dobrá!

Projekt se Vám líbí, ale nutně tuto knihu nepotřebujete? Toto je způsob, jak můžete v rámci svých možností pomoci dostat ji do světa k těm, kteří trpí atopickým ekzémem – a já Vám za tento příspěvěk budu nesmírně vděčná!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč E-book

Kniha "Přírodní léčba atopického ekzému a jiných kožních onemocnění" ve formátu pdf.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

450 Kč Omámení. (Kniha - měkká vazba)

Za přispění touto částkou Vám zašlu knihu "Přírodní léčba atopického ekzému a jiných kožních onemocnění", ještě celou čerstvě voňavou z tiskárny. Zn. Omamné.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

600 Kč Kniha s podpisem autorky

Za tuto částku získáte knihu vlastnoručně podepsanou autorkou a houf vesmírných vibrací vděku, které k Vám vyšlu.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč PĚT V JEDNOM plus jedna...jsou 2? Nebo 6?

Pokud tento projekt podpoříte 1000 Kč, nejenže přispějete na dobrou věc a budete z toho mít skvělý pocit, ale zároveň získáte knihu vlastnoručně podepsanou autorkou, ve které bude i osobní věnování. Skvělý dárek pro někoho blízkého, kdo trpí atopickým ekzémem a komu tím také můžete pomoci! Tomu se říká PĚT V JEDNOM! Plus překvapení z Buddhovy zahrádky! (Viz popis projektu ;) )

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 300 Kč KARMA!

Projekt se Vám líbí, ale nutně tuto knihu nepotřebujete? Chcete této knize pomoct na svět bez nároku na jakoukoli odměnu? Chcete moji nakladatelskou činnost zaměřenou na propagaci přírodní medicíny podpořit i do budoucnosti (další tituly se už líhnou...)? Toto magické číslo je způsob, jak mi můžete pomoci pomáhat.
Za tento příspěvek Vám pošlu magickou pohlednici s ručně psaným poděkováním a překvapení z Buddhovy zahrádky (viz popis projektu ;) ).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 600 Kč Karma s knihou/kniha s karmou.

Chcete této knize pomoct na svět o trošku intenzivněji, podpořit moji vysněnou nakladatelskou činnost zaměřenou na propagaci přírodní medicíny, a zároveň si očuchat a prolistovat čerstvý voňavý výtisk? Číslo 1600 je ideální způsob. Za tento příspěvek Vám pošlu knihu s podpisem a věnováním a samozřejmě i překvapení z Buddhovy zahrádky (viz popis projektu ;) ).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč Kniha s věnováním & Konzultace výživy přes Skype

Kniha podepsaná autorkou a s osobním věnováním.
V rámci této odměny za Váš příspěvek je zahrnuta konzultace přes Skype (45 minut) zaměřená na výživu a zdravý životní styl a zohledňující Vaši individualitu, a to dle ájurvédy, tradiční čínské medicíny a jiných systémů. Ať už v souvislosti s atopickým ekzémem či týkající se zlepšení celkového zdraví.
Plus překvapení z Buddhovy zahrádky! (Viz popis projektu ;) )

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

4 000 Kč Kniha & Konzultace přes Skype/osobně

Samozřejmě kniha s podpisem a věnováním! Za Váš štědrý příspěvek můžete využít konzultace přes Skype/osobně v Brně (60min) zaměřené na výživu a zdravý životní styl a zohledňující Vaši individualitu, a to dle ájurvédy, tradiční čínské med. a jiných systémů. Ať už v souvislosti s atopickým ekzémem či týkající se zlepšení celkového zdraví. Získáte krásně graficky zpracovaný několikastránkový rozbor včetně konkrétních výživových doporučení. Tuto odměnu můžete využít i jako originální, velice osobní dárek – a zároveň podpoříte dobrou věc. Mega 2 v 1 plus překvapení z Buddhovy zahrádky!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt