Kniha  "Nejen dětská duše v ohrožení" | crowdfunding kampaň

Novinky - Kniha "Nejen dětská duše v ohrožení"

Kniha, nabízející netradiční, ale přesto v praxi ověřené informace o podstatě psychického napětí u dětí i dospělých. Kniha, která léčí. Kniha v kůži.

Knihy

12. červenec 2014

Slovo na závěr kampaně

Jste skvělí! Děkuji!

Slovo na závěr:

Dlouhodobě podporuji ty, kteří se nevzdávají a přes obtížnost jejich momentálních situací bojují. Mnohdy společně zkoušíme přivolat zázraky, což v praxi vypadá, že i několik let vytrvale spolupracujeme bez ohledu na odmítavé reakce okolí. Princip je vždy stejný – věřit, vytrvat a nebát se komunikovat o úplně všem.

Je jedno, zda se jedná o psychické obtíže, vážná onemocnění nebo děti, které se sebepoškozují či jinak trápí. Radujeme se společně z každého krůčku ven z „údolí stínu smrti“, jak se biblicky říká a vytrvalá chůze přináší i změny.

Stejně tak je to i s věkem. Odmítám názory těch, že je někdo na něco už přece starý. Všichni stárneme, ale s přibývajícím věkem nám zároveň narůstají i zkušenosti. Proč rezignovat ve dvaceti, třiceti, čtyřiceti i třeba v sedmdesáti na potřebu radosti, klidu, sdílení, uspokojení? Nevidím jediný důvod!

Lidé přestávají věřit v možnost změny. „Nevěřím ti, nevěřím sobě, nevěřím nevěřím nevěřím…“, slýchávám často. Mnohokrát jsem měl chuť rezignovat také a dělat něco „normálního“. Ti, kteří pracují v pomáhajících profesích, o tom ví své. Ale nevzdávám se.

Nedávno jsem doprovázel dospělou mentee na cestě autobusem městské dopravy, jen pár km. Skoro po dvaceti letech strachů, kdy jezdila jen autem, jsme po přípravě nastoupili do autobusu. Paní nadšeně zasedla na přední sedadlo u šoféra a když jsme po pár km vystupovali, smáli jsme se oba.

Prostě „zázraky“ jsou mnohdy jen o vytrvalosti a víře v dobro, v sebe a v to, že život může být i fajn :-).

Setkáme se v knize… Už v září.

Těším se!

Jan Pokorný :-)

Zpět na výpis

  • Splněno 61 203 Kč (102 %)
  • 102 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 24 Startérů

Autor projektu

Jan Pokorný - obrázek
  • projekt od Jan Pokorný
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Dobrá duše

Podpora pomocí txt - až dotyčný najde bílé peříčko na nečekaném místě, je to poděkování za jeho podporu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Zvědavec

E-mailové poděkování přispěvovateli a elektronická verze knihy ve formátu nejméně .pdf. K tomu poštou zaslaná zlatá rybička ze skla, plnící tři přání, ve formě ručně vyrobeného kvalitního přívěsku na krk z malé domácí sklářské dílny.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Praktik

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Bojovník

Pro lidi s vážným onemocněním. Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk.
Bojovníci obdrží navíc Knihu radosti, vázanou ve světlé kůži. Více o této odměně v novinkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Empatik

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace v dané tématice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 100 Kč

Nadšenec

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk a elektronická verze knihy. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace k dané tématice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 600 Kč

Záchranář

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk a elektronická verze knihy. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace k dané tématice včetně přenosného dárkového poukazu na osobní konzultaci (60 min) v Praze a okolí nebo na dvě hodinové telefonické konzultace pro někoho, komu chcete pomoci či si odpočinout od jeho dlouhodobých stesků bez viditelného posunu k lepšímu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 400 Kč

Hrdina

Individuační zážitek. Nejméně dvouhodinová osobní konzultace v terénu v CHKO Český ráj za rozumného počasí. Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk je pro Hrdinu samozřejmostí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Velmistr

Velmistr bude jmenovitě uveden v doslovu knihy, stručně popisujícím klíčové momenty jejího vzniku. Pouze osobně předaný originál ručně vázané knihy s věnováním autora včetně dekorování zlaté rybičky na krk. Kromě toho si Velmistr vybere v případě jeho zájmu i místo v přírodě (v ČR), kde společně zapálíme jednoho večera slavnostní oheň a probereme do východu slunce i to, co se už tisíce let předává pouze mezi Velmistry…

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 000 Kč

Poutník

Poutníka v případě oboustranného zájmu a domluvy osobně doprovodím až na Konec světa jako osobní individuační mentor. Celá pouť bude trvat jen 14 dní! Společně budeme putovat do Francie, kde se napojíme v Saint-Jean-Pied-de-Port na Svatojakubskou poutní stezku. Při pouti budeme detailně probírat nejen informace uvedené v knize. Zájemce o tuto výši příspěvku prosím v rámci fair trade o předchozí kontakt pro bližší informace o přesné formě odměny. Kromě knihy „Nejen dětská duše v ohrožení“ dostane Poutník na Cestu i osobní knihu v kožené vazbě, ale bez názvu a nepopsanou…

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit