Kniha  "Nejen dětská duše v ohrožení" | crowdfunding kampaň

Novinky - Kniha "Nejen dětská duše v ohrožení"

Kniha, nabízející netradiční, ale přesto v praxi ověřené informace o podstatě psychického napětí u dětí i dospělých. Kniha, která léčí. Kniha v kůži.

Knihy

30. květen 2014

Rakovina nejen duše a nová odměna Bojovník

Odměna pro Bojovníky

Přibývá onkologických onemocnění a jiných vážných nemocí. Stejně tak přibývá nemocí duše. Depresí, poruch osobnosti, psychoz. Některé nemoci jsou nezhoubné, jiné zhoubné a potom jsou tu také ty nevyléčitelné…

 Není mi jedno, že se lidé po určení závažné diagnozy více či méně, dříve či později propadají do stále většího psychického napětí a stejně tak jejich okolí. Proto bude část knihy určena právě těm, kteří mají osobní nebo zprostředkovanou zkušenost s rakovinou, roztroušenou sklerozou či vážnými psychickými nemocemi. Neumím zázraky, ale snažím se alespoň v oblasti psychického napětí neříkat, že to nejde a že si člověk má zvyknout. Snažím se jít až na dřeň...

 Není mi také jedno, že na těchto lidech parazitují různí šarlatáni nebo moderní šarlatáni s notebooky a jinými zázračnými vynálezy, nedílně doprovázenými stejně tak zázračnými a pekelně drahými produkty, bez kterých se více či méně zoufalí lidé rozhodně neobejdou. To je už za hranicí, stejně jako předepisování psychofarmak a antipsychotik malým dětem. Za mojí hranicí, dodávám, aby se někdo třeba necítil jako potrefená husa, jak praví staré přísloví.

 Znám více lidí, kteří mají i z neschopnosti všeho a všech moderních částečný nebo plný invalidní důchod a pár peněz k tomu. Stejně tak jsem spoluprožíval umírání čtyřech velmi blízkých lidí a o mnoho dalších slyšel detailně, abych mohl hledat a nalézat shodné prvky. Každý může mít šanci. I obyčejní lidé, nemající dostatek peněz na drahé preparáty nebo seance u těch, kteří vědí o duši úplné prd, ale ceníky vám odrecitují i po probuzení v hluboké noci.

 Pro všechny, kdo se nevzdávají nebo jim není lhostejný život vlastní či lidí z jejich okolí, jsem doplnil odměnu Bojovník. Tato odměna jako jediná z ostatních zahrnuje Knihu radosti. Principy Knihy radosti budou rámcově vysvětleny v připravované knize. Podrobné informace a návod k jejímu využití budu ale předávat jen s Knihou radosti. Mj. proto, že soukromí Bojovníků je vážná věc, stejně jako to, s čím nebo proti čemu i bojují.

 A mnou vysněná prevence proti rakovině i duše? Uvidíme. Třeba i na ní časem dojde. Zatím se jede hodně po povrchu a podstata se přehlíží. Co také se zdravými, to by tolik nesypalo…

 Bojovníci, zcela vážně vás uklidním, že Kniha radosti neznamená pro vaše peněženky ani v budoucnu nic jiného, než její výběr jako odměny za podporu projektu knihy Nejen dětská duše v ohrožení. Už proto, že připravovaná kniha nebude v kůži jen vázaná, ale pod kůži i míří… Sebeuzdravovací schopnost není totiž jen fikce...

 

Zpět na výpis

  • Splněno 61 203 Kč (102 %)
  • 102 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 24 Startérů

Autor projektu

Jan Pokorný - obrázek
  • projekt od Jan Pokorný
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Dobrá duše

Podpora pomocí txt - až dotyčný najde bílé peříčko na nečekaném místě, je to poděkování za jeho podporu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Zvědavec

E-mailové poděkování přispěvovateli a elektronická verze knihy ve formátu nejméně .pdf. K tomu poštou zaslaná zlatá rybička ze skla, plnící tři přání, ve formě ručně vyrobeného kvalitního přívěsku na krk z malé domácí sklářské dílny.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Praktik

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Bojovník

Pro lidi s vážným onemocněním. Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk.
Bojovníci obdrží navíc Knihu radosti, vázanou ve světlé kůži. Více o této odměně v novinkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Empatik

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace v dané tématice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 100 Kč

Nadšenec

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk a elektronická verze knihy. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace k dané tématice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 600 Kč

Záchranář

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk a elektronická verze knihy. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace k dané tématice včetně přenosného dárkového poukazu na osobní konzultaci (60 min) v Praze a okolí nebo na dvě hodinové telefonické konzultace pro někoho, komu chcete pomoci či si odpočinout od jeho dlouhodobých stesků bez viditelného posunu k lepšímu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 400 Kč

Hrdina

Individuační zážitek. Nejméně dvouhodinová osobní konzultace v terénu v CHKO Český ráj za rozumného počasí. Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk je pro Hrdinu samozřejmostí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Velmistr

Velmistr bude jmenovitě uveden v doslovu knihy, stručně popisujícím klíčové momenty jejího vzniku. Pouze osobně předaný originál ručně vázané knihy s věnováním autora včetně dekorování zlaté rybičky na krk. Kromě toho si Velmistr vybere v případě jeho zájmu i místo v přírodě (v ČR), kde společně zapálíme jednoho večera slavnostní oheň a probereme do východu slunce i to, co se už tisíce let předává pouze mezi Velmistry…

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 000 Kč

Poutník

Poutníka v případě oboustranného zájmu a domluvy osobně doprovodím až na Konec světa jako osobní individuační mentor. Celá pouť bude trvat jen 14 dní! Společně budeme putovat do Francie, kde se napojíme v Saint-Jean-Pied-de-Port na Svatojakubskou poutní stezku. Při pouti budeme detailně probírat nejen informace uvedené v knize. Zájemce o tuto výši příspěvku prosím v rámci fair trade o předchozí kontakt pro bližší informace o přesné formě odměny. Kromě knihy „Nejen dětská duše v ohrožení“ dostane Poutník na Cestu i osobní knihu v kožené vazbě, ale bez názvu a nepopsanou…

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit